Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.955
Cevap
50
Favori
158.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • günde 1 mesaj atıyorum ki,çıkış günü geldikce konu yukarda kalsın :)
  • denizlion kullanıcısına yanıt
    Çıkış gününden çok spotçulara düşme günü önemli :)
  • Spotçulara tahmini olarak Temmuz ayının 20-22 arasında düşmesi kesin gibi geliyor bana.Zira Watch Dogs için de aynısı oldu.
    Oyunu anlatmama gerek yok zaten bu dünyaya kolay kolay ne böylesi bir oyun gelir ne de David Cage (Heavy Rain ve Beyod Two Souls yapımcısı) gibi bir adam gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 8 Temmuz 2014; 10:01:41 >
  • Çıkış tarihi yaklaştıkça heyecanımda artıyor bir kez daha oynamak nasip olucak şükür böylesine bi şaheseri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • *DeviantART kullanıcısına yanıt
    PSoyunu da 21 i gibi gelir demişti. Peki bu oyunun kutulusu o tarihte geliyorda oynanabiliyor mu? Yoksa 29 una kadar CD yi taksan bile oyun açılmıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

Bence acele etmeyin bunu oynamak için, zaten PS4'te doğru dürüst oyun yok, bir de Last of Us oynarsanız olan oyunlara dair hevesiniz de kaçar diğerlerini oynayın da bir.

Katılıyorum. Bu oyunu oynayıp bitirdikten sonra, diğer oyunlara karşı bakış açınız değişiyor. Beklentilerinizi çok yükseğe taşıyacak bu oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: DaniCalifornia

PSoyunu da 21 i gibi gelir demişti. Peki bu oyunun kutulusu o tarihte geliyorda oynanabiliyor mu? Yoksa 29 una kadar CD yi taksan bile oyun açılmıyor mu?

Oynayabilirsiniz ama oyunu çıkış tarihinden erken alan arkadaşlar trophy konusunda sorun yaşamıştı sanırım. (Kazandıkları trophyler hesaplarına yansımamıştı)

• quote:

Orijinalden alıntı: DaniCalifornia

Tabiki oynanıyor hocam.Aynısı Watch Dogs'ta da oldu.Oyun cıkış tarihinden önce spotlarda satılıyordu alanlar oldu baya.Çıkana kadar oyun bitirildi ama sorunlar yaşandı oyun içinde vesaire.Oyun cıkış tarihinden sonra updateleri vs geldi tek sıkıntısı o oldu.TLOU için aynısı olacagını sanmam zira adamlar bir bug için 3 gün uğraştıklarını dile getirmişlerdi.

Bu arada Eminönü'nden spot oyun arayan arkadaş olmuş sanırım.Kendisine önerim Yusufpaşa mevkisinde bulunan Kardeşler Elektronik'tir.Ben buradan alıyorum cogu zaman müşteri memnuniyeti gayet güzel.Kabataştan tek tramvaya gidiyorsunuz zaten.Burası uzak dersen M.Köy'de eski ali samiyen stadı karşısında bulunan pasajda ki Konsol Dünyasından da oyun alabilirsiniz.Kadıköy veya Üsküdar'da ki bilinmeyen yerleri önermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 8 Temmuz 2014; 10:37:21 >

• Arkadaşlar kusura bakmayın şimdi bu ps3 teki last of us un devamı niteliğindemi olacak ? Hikayenin devamı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_Kado

Arkadaşlar kusura bakmayın şimdi bu ps3 teki last of us un devamı niteliğindemi olacak ? Hikayenin devamı ?

Devamı değil dostum sadece ek dlc de içinde ps4 versiyonunda. Grafikleri geliştirilmiş hali olacak.

• Oyunun tüm EU sürümlerinde Türkçe desteği olacak mı acaba ?
  • Şu oyunu ps3'te oynamamış olupta ps4'te oynayacak olan tüm arkadaşları kıskanıyorum böyle bir oyun yok herşeyiyle kusursuza yakın
  • Tr ön sipariş ne zaman açilir acaba

• Şu oyun Türkçe olmasaydı Us Psn den alıcaktım ama Türkçe olması aklımı çeliyor.

• ps3te oynamış bitirmiş olupta ps4ede alacak olanlar varmı ?
  • Us psn den sipariş vereceğim bende 49 dolar çok uygun bir fiyat. Fazladan bir kaç özellikde geliyormuş ön spariş verenler bilginiz olsun. Tr psn den almıyorum türkçe olmasına gerek yok benim için.
  • Dünyanın en iyi oyunu geliyor. Gözlerime inanamıyorum.
    Ailemden sonra en çok değer verdiğim şey, bu oyun. Böyle bir oyunu oynayabildiğimiz için çok şanslıyız. 2-3 asırda bir gelicek bir oyun cidden.

Gece rüyalarıma giriyor, sabah da aklımdan çıkmıyor zaten. Oyunu ps3'te 7 kere bitirdim, ama ps4'te de 5-10 kez bitirmeyi düşünüyorum. Eğer ilerde çocuğum kız olursa adını Ellie, erkek olursa da Joel koyacağım.

Yok böyle bir oyun anlat anlat bitmez. Kelimeler kifayetsiz kalır bu oyunu övmek için. 10 üzerinden 11'lik oyun. Müthiş oyun. Harika oyun. Olağanüstü oyun.
  • 20 TEMMUZ DOĞUM GÜNÜM İNŞ OGÜN ÇIKARDA 2 MUTLULUĞU BİR ARADA YAŞARIM :)
  • The Last of Us Remastered'dan İlk Görseller Sızdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecturer -- 8 Temmuz 2014; 18:29:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackwater

Dünyanın en iyi oyunu geliyor. Gözlerime inanamıyorum.
    Ailemden sonra en çok değer verdiğim şey, bu oyun. Böyle bir oyunu oynayabildiğimiz için çok şanslıyız. 2-3 asırda bir gelicek bir oyun cidden.

Gece rüyalarıma giriyor, sabah da aklımdan çıkmıyor zaten. Oyunu ps3'te 7 kere bitirdim, ama ps4'te de 5-10 kez bitirmeyi düşünüyorum. Eğer ilerde çocuğum kız olursa adını Ellie, erkek olursa da Joel koyacağım.

Yok böyle bir oyun anlat anlat bitmez. Kelimeler kifayetsiz kalır bu oyunu övmek için. 10 üzerinden 11'lik oyun. Müthiş oyun. Harika oyun. Olağanüstü oyun.

Arkadaş kendinden geçmiş

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.