Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.955
Cevap
50
Favori
158.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam akıllı satış yapan bir yer yok mu ucuzundan alalım şu oyunları.
  • Fiyat TR PSN'de 179 TL olur büyük ihtimal. Sniper Elite'de 49 dolardan çıktı yanılmıyorsam TR PSN'de 179 TL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ediresta_1991

Ps3 üm yoktu ps4 de oynamak için 29 temmuzu sabırsızlıkla bekliyorum ayrıca oyun türkçe dublajlımı veya alt yazılımı olacak bilgi verirseniz sevinirim

ps3 de yalnizca alt yazi destegi vardi hatirladigim kadariyla. burda da oyle olur muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: YvonneStrahovski.9

Fiyat TR PSN'de 179 TL olur büyük ihtimal. Sniper Elite'de 49 dolardan çıktı yanılmıyorsam TR PSN'de 179 TL.

Dolar üzerinden hesaplama TR Store o bölgeye ait değil.
    Avrupa bölgesinde Sniper Elite 60 Euro dan satılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla alacagim tekrar ve oynayacagim

ps3 deki saveyi ps4'de aktara biliyormuyuz.
    mümkün ise en sor da oynayacagim o zaman :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 6 Temmuz 2014; 1:07:01 >
  • Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    Öyle birşey de var :) Origin de aynı. Euro üzerinden oyunu satıyor oyun normalinden çok daha pahalıya geliyor. Belli ki avrupalı önce kendini kazıklıyor sonra diğer yerlere geçiyor :)
    Fiyatlara ne Euro bazında ne de Dolar bazında bakacaksınız.TR PSN in fiyatları UK PSN e göre ayarlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 6 Temmuz 2014; 14:12:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackTheSurvivor

Fiyatlara ne Euro bazında ne de Dolar bazında bakacaksınız.TR PSN in fiyatları UK PSN e göre ayarlanıyor.

Avrupa bölgesinde fiyatları aynı değerde tutmaya çalışıyorlar.
    Sniper Elite 50 Pound bizim kura çevirdiğinde hemen hemen aynı fiyata denk geliyor.
    TR Store'da 209 TL olan oyunlar 70 Euro ve 55 Pound dan satılıyor.
    Ayrıca ben TR Store'da oyunların Euro kurundan satıldığını düşünüyorum.
    Ek olarak bunun da çok saçma olduğunu düşünüyorum bizim için özel fiyat belirlenmesi gerek sonuçta bu şekilde kar üstüne kar edilmiş oluyor TR bölgesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 6 Temmuz 2014; 14:34:34 >
    TR Psn in Londra ya bağlı olduğunu ve fiyatların oraya göre ayarlandığını bizzat Mustafa Yiğit söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackTheSurvivor

TR Psn in Londra ya bağlı olduğunu ve fiyatların oraya göre ayarlandığını bizzat Mustafa Yiğit söyledi.

Merkez orası tüm Avrupa bölgesi Store bazında oraya bağlı zaten.

• Son 23

• Hala tr psn storede preorder çıkmadı. Us storede kesin tarihi belli mi yazıyor mu, umarım ertelenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetius

Hala tr psn storede preorder çıkmadı. Us storede kesin tarihi belli mi yazıyor mu, umarım ertelenmez

Tr psn de ön siparişe çıkamıyorlar çünkü kuru kestiremiyorlar. Us psn den ön sipariş yaptım ama kesin tarih yazıyormuydu hatırlamıyorum. Umarım e3 de dedikleri tarihte (29 Temmuz) us psn için de tr psn için de ertelenmeden çıkar.

• Arkadaşlar şimdi 9 Temmuz doğum günüm.The Last of Us Remastered'i önsipariş verdirtsem değer mi sizce ya? Oyun nasıl,kesinlikle almalı mıyım? 55 inch FHD televizyonum PS4 ve Gold Wireless headset'im var.Oyundan tam keyfi alabilir miyim ki acaba?
  • wardstone kullanıcısına yanıt
    Oyunu oynamadıysan kesinlikle oynaman gereken bir oyun,beklemen hata.
  • 15 gün içinde spotculara düşecek diye düşünüyorum...ps2 den direk ps4 e geçtiğim için oynama fırsatım olmadı.videolarınada bakmadım hikayeyi anlamamak için.direk ps4 de başlayacam bakalım....
  • denizlion kullanıcısına yanıt
    En iyisini yapmışsın. Birde gece yalnızken oynarsan oyunu gece gece ağlayarak uyandırırsın bütün mahalleyi :) Eminim ki başlarını izleyen veya oynayan insanların %60 ı bazı sahnelerde ağlamaklı olmuştur. Gece etraf sessizken oynamak daha iyi olacaktır.
  • Bende Ps3'te oynayamadım. Böyle benim için daha iyi olacak. Sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Bence acele etmeyin bunu oynamak için, zaten PS4'te doğru dürüst oyun yok, bir de Last of Us oynarsanız olan oyunlara dair hevesiniz de kaçar diğerlerini oynayın da bir.
  • eğer ki ps4 e çıkmasaydı.bir şekilde 10-15 günlük ps3 kiralayıp bu oyunu bir gün mutlaka oynayacaktım.sağ olosun sony çıkardıda bizi kurtardı.şimdi bir diğer isteğim beyond'unda çıkması ps4 e
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.