Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.956
Cevap
50
Favori
158.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *DeviantART

PS3 versiyonunda bu kadar çok blur var mıydı ya ? Ben oynarken bu kadar bluru görseydim şahsen beğenmezdim bu oyunu yani illa ki gözüme batardı yani.Şimdi ps3 ile ps4 grafiği arasında ki farka bakıyorum adamlar ps3e bluru dayamış ps4te sözde netleştirmiş.Yani ne bileyim kararsız kaldım oyunu alıp oynamakta falan.Neyse bekleyip göreceğiz artık.

Tabii blur varsa o oyun bes para etmez. Call of duty ghosts varmis onu tavsiye ederim size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lycantrophic -- 1 Temmuz 2014; 7:18:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

quote:

PS3 versiyonunda bu kadar çok blur var mıydı ya ? Ben oynarken bu kadar bluru görseydim şahsen beğenmezdim bu oyunu yani illa ki gözüme batardı yani.Şimdi ps3 ile ps4 grafiği arasında ki farka bakıyorum adamlar ps3e bluru dayamış ps4te sözde netleştirmiş.Yani ne bileyim kararsız kaldım oyunu alıp oynamakta falan.Neyse bekleyip göreceğiz artık.

Tabii blur varsa o oyun bes para etmez. Call of duty ghosts varmis onu tavsiye ederim size.

Hocam yanlış anladın heralde.(Oyunu bitirdim hatta platin kasarken ps3'ü satmak zorunda kalmıştım.)Benim demek istediğim ps3 versiyonunda blur olsaydı bu kadar illa ki gözüme batardı.Ben grafik meraklısı bir adam değilim metal gear solid 1 i halen daha ps1'e takıp oynarım ara ara.Buna resident evil serileri de dahildir.Konumuz şimdi o değil benim demek istediğim şey ps3 versiyonun efsane bir şekilde ps3 platformuna cıkartıp daha sonra ps4 için çıkartmaya karar kıldıkları zaman ps3e b*k atar gibi videolarda bluru basarak " bakın ps3 te böyle blur vardı şimdi biz ps4'te böyle yaptık netlik getirdik " denmesi bana yanlış geldi açıkcası.
    Neticede firma oyunu Remastered adı altında çıkatıyor ve yeni nesil konsol olarak daha farklı şeyler bekliyor herkes.Ha şahsen ben farklı birşey beklemiyorum bana göre ps3 versiyonunu cıkart ps4'e sat ben gene gider alırım o kadar muhteşem oyun.

Ayrıca cod sevmem ben BF'ciyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 1 Temmuz 2014; 8:14:00 >

• grafiksel anlamda ps3 ile arasında çok az fark var az bişey rütüşlamışlar sadece
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

quote:

Hocam yanlış anladın heralde.(Oyunu bitirdim hatta platin kasarken ps3'ü satmak zorunda kalmıştım.)Benim demek istediğim ps3 versiyonunda blur olsaydı bu kadar illa ki gözüme batardı.Ben grafik meraklısı bir adam değilim metal gear solid 1 i halen daha ps1'e takıp oynarım ara ara.Buna resident evil serileri de dahildir.Konumuz şimdi o değil benim demek istediğim şey ps3 versiyonun efsane bir şekilde ps3 platformuna cıkartıp daha sonra ps4 için çıkartmaya karar kıldıkları zaman ps3e b*k atar gibi videolarda bluru basarak " bakın ps3 te böyle blur vardı şimdi biz ps4'te böyle yaptık netlik getirdik " denmesi bana yanlış geldi açıkcası.
    Neticede firma oyunu Remastered adı altında çıkatıyor ve yeni nesil konsol olarak daha farklı şeyler bekliyor herkes.Ha şahsen ben farklı birşey beklemiyorum bana göre ps3 versiyonunu cıkart ps4'e sat ben gene gider alırım o kadar muhteşem oyun.

Ayrıca cod sevmem ben BF'ciyim.

Tamam yanlış anlamışım kusura bakma. Ben de hak veriyorum, PS4'e doğru dürüst yeni oyun çıkarmak yerine biraz rötüşlayıp eski oyunları getirmeleri saçma geliyor bana. Last of us müthiş, 10 sene sonra yaşarsam yine oynarım diye tahmin ediyorum.

• Trophy listesi ile ilgili bilgi var mı? Eski oyunla aynı veya yakın olacağını varsayarsak platin yapmak ne kadar zordu

• quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Oyunu oynayamamıştım şimdi ps4 e çıkmasını bekliyorum. Geçen gün oyun müziklerini dinledim, bir oyun müziği ancak bukadar iyi olur sanırım.

bende birkac gun ıcınde us psnden alıcam 50 dolar dlcyle uygun.ps3 umu satarken last of us yenı cıkıyordu oynayamamıstım guzel oldu.tr psn nınde 179tl den acarlar kapıyı herhalde..turkce ıcınde buyuk ıhtımal 80 tl fark verılmez.daha once on sıparıs 60 dolardan alan varsa us psn den , 50 ye dusurduklerı ıcın 10 doları ıade edıyormus ornek bır hareket sony den.
  • Evet dostum fiyat uygun, özellikle bizim gibi daha önce oynama fırsatı olmamış kişiler için dlc ile birlikte 50 dolari fazladiyla hakedeceğini düşünüyorum. Bu arada yeni bir us hesap açıp (yeni bir mail adresi alarak örn:lastofustansusus@gmail) oyunu oradan almanı tavsiye ederim, bu şekilde hem kardeşlik yapabilirsin hemde ilerde hesabı satabilirsin)

• quote:

Evet dostum fiyat uygun, özellikle bizim gibi daha önce oynama fırsatı olmamış kişiler için dlc ile birlikte 50 dolari fazladiyla hakedeceğini düşünüyorum. Bu arada yeni bir us hesap açıp (yeni bir mail adresi alarak örn:lastofustansusus@gmail) oyunu oradan almanı tavsiye ederim, bu şekilde hem kardeşlik yapabilirsin hemde ilerde hesabı satabilirsin)

ben sabıt us e gectım artık ugrasamam yenı maıl falan fılan, fıyat uygun olur tabı ama suan dusunmuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tansusus

quote:

Evet dostum fiyat uygun, özellikle bizim gibi daha önce oynama fırsatı olmamış kişiler için dlc ile birlikte 50 dolari fazladiyla hakedeceğini düşünüyorum. Bu arada yeni bir us hesap açıp (yeni bir mail adresi alarak örn:lastofustansusus@gmail) oyunu oradan almanı tavsiye ederim, bu şekilde hem kardeşlik yapabilirsin hemde ilerde hesabı satabilirsin)

ben sabıt us e gectım artık ugrasamam yenı maıl falan fılan, fıyat uygun olur tabı ama suan dusunmuyorum.

US hesaptan alacaksanız çok dikkat edin, Türkçe altyazı olmayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanbal

quote:

quote:

turkce olmıcak bılıyorum zaten.tr psn e 1 krş dahı kazandırmak ıstemıyorum artık ne oyun ne plus fıyat polıtakası yuzunden turkce olcak dıye bı oyun parası daha nerdeyse vermıcem.anladıgım kadarı yeter zaten

• quote:

quote:

quote:

İngilizcem kötü olmasına rağmen bir altyazı için dünyanın farkını ödemeyecek ve us psnden yada mariodan alacağım müsait bir zamanda. Yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaş bu forumda Us versiyondada TR dil seçeneği var demişti inşallah doğrudur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

turkce olmıcak bılıyorum zaten.tr psn e 1 krş dahı kazandırmak ıstemıyorum artık ne oyun ne plus fıyat polıtakası yuzunden turkce olcak dıye bı oyun parası daha nerdeyse vermıcem.anladıgım kadarı yeter zaten

dostum sonuna kadar haklısın, benim hesap da türkçe, ancak plus biter bitmez US psn e geçeceğim.
    Türkçe olan oyunları da kutulu alacağım.

TR PSN e para kazandırmayacağım (nereye bağlı olursa olsun)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

dostum sonuna kadar haklısın, benim hesap da türkçe, ancak plus biter bitmez US psn e geçeceğim.
    Türkçe olan oyunları da kutulu alacağım.

TR PSN e para kazandırmayacağım (nereye bağlı olursa olsun)

benımde 2 ay daha plus vardı ona ragmen sıldım trophy falan umrumda olmadı us e gectım.
    kutulu turkce alabılırsın evet tr psn dıgıtalınden daha ucuz olcagı kesın vayrıca degısım yapar yada satarsın.
    Bu kadar keyfı bır fıyat hıcbır ulke psn nınde yok.cok satcak oyunu dahada pahallı yapıyolar bazen en guzelı o watch dogs 220 den pahallıydı galıba yanı us psn nın 60 dolarlık oyunu bu cok satcak bunu 70 dolardan verelım demesı gıbı ulkendekı ınsana ayıp yanı.ufc nın kutulusu aral 198 tl dusun aralda yanı tr psnde 209 tl kur dıyolar 5-10 krş kur artıyo oyun 30-50 tl artıyor anlamak mumkun degıl.

• Bu oyunu spottan türkçe olarak 25 temmuz gibi alabiliriz sağlam çalışıyor adamlar piyasaya erken sürüyorlar son zamanlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Bu oyun keşke PS3'e hiç çıkmasaydı, bu aylarda direkt PS4 için çıksaydı. Grafiklerini de yadırgamazdık zaten, yeni nesil bir oyundu her haliyle. İşte o zaman PS4'e tapardık sanırım, çünkü çıkış oyunlarının hepsi teknoloji demosu gibi full grafik sıfır ruh.. The Last Of Us'un sıfır hali şuan ilaç olurdu ilaç :) Şu oyunu PS4'te sıfırdan oynayacakları acaip kıskanıyorum. Tadını çıkarın azar azar oynayın, valla çok üzülürsünüz!

Hayatımda PS1'im olmuştu sadece onun dışında hiç konsol sahibi olmadım şimdi PS4 aldım ve bu oyunun adını bile ilk defa duyuyorum PS3'ünün videolarını izledim biraz ve hikayenin başını öğrendikten sonra kapattım izleyip hikayeyi öğrenip spoiler almak istemedim.Bakalım dediğiniz kadar bağlayacak mı oyuna? :)

• Türkçe'den kasıt dublaj mı, alt yazı mı?

• 3tekiyle bir fark olcak mı ki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu Us psnden satmamak üzere alacak biri olursa kardeşlik yapmak istiyorum.. Daha sonra satmak için değil bnm gibi ömür boyu oynarım ben bu oyunu 20-30 liranın peşinde değilim diyorsanız ortak alalım :)
  • Son 25 gün, o zamana kadar ps4 almış olurum umarım
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.