Şimdi Ara

The Last of Us: Remastered'ı İndirimden Önce Ön Sipariş Eden Oyunculara Fiyat Farkı Geri Ödenecek (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Şu oyun PC'ye çıksa hemen alırım ama çıkmıyor işte...

Bu oyunlar abartıldığı kadar iyi oyunlar değil, daha çok 12-18 yaş grubuna hitap ediyor, olgunluk olarak da zeka yaşı olarak da..

Şu mesajını sadece oyun için yazdığını düşünüp üzerime hiç alınmasam mı, yoksa üzerime alınıp geri zekâlı veya çocuk muamelesi yapıldığını mı düşünsem, bilemedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 22 Haziran 2014; 19:54:07 >
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: bocekgrafik<br> <br> Şu oyun PC'ye çıksa hemen alırım ama çıkmıyor işte...<br> </blockquote><br> Bu oyunlar abartıldığı kadar iyi oyunlar değil, daha çok 12-18 yaş grubuna hitap ediyor, olgunluk olarak da zeka yaşı olarak da..

Oha :) Oyun PC'ye çıkmıyor diye neden bu kadar kötülüyorsunuz? PC'nin de konsolunda ayrı güzellikleri var.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Şu oyun PC'ye çıksa hemen alırım ama çıkmıyor işte...

Bu oyunlar abartıldığı kadar iyi oyunlar değil, daha çok 12-18 yaş grubuna hitap ediyor, olgunluk olarak da zeka yaşı olarak da..

Şu mesajını sadece oyun için yazdığını düşünüp üzerime hiç alınmasam mı, yoksa üzerime alınıp geri zekâlı veya çocuk muamelesi yapıldığını mı düşünsem, bilemedim...

yok hocam sizi tanıyorum siz aklı başında birisiniz. yani bu oyunu bu kadar abartmaya gerek yok, ps3 de bu oyunu, ps4 'de de killzone shadow fall u abartıyorlar iki oyunu oynayan ortalama üstü biri bu oyunların aslında abartıldığı kadar iyi olmadığını zaten elini vicdanına koyar söyler.. ama dediğim sınıflamaya giren arkadaşlar abartıyorlar..

• Körü körüne sony yi savunduğum filan yok almışsın makinayı gelmiş burada indie ler için almadım yazmışsın . Elalem de der neden hardcore oyun yok. O kadar çok hardcore oyun var ki playstation 3 de insanlar artık sıkıldı. Vitayı alırken en azından insanlar düşünüp de alıyor hoş uncharted 4 beklemiyor.Vitada casual oyunlar haricinde Jrpg ve aksiyon rpg oyunlar var fazlaca hem de sevmek zorunda değilsin ama buna rağmen gelip buraya vitada hiç oyun yok kazıklanıyoruz resmen diyorsan kusura bakma cevabımı da yazarım.
    Vitaya bu açıdan bakan herkesin vitayı eleştirme hakkı yoktur.Bunu net bir şekilde söylüyorum . Bende playstation 3 , 4 ve vita var . Özür dileyerekten görgüsüzlük olsun diye yazmadım bunu ama ben ps 3 ve özellikle 4 oynadığım şu dönemlerde onları oynamayı bırakıp saatlerce ps vitada oyun oynuyorsam o konsolda bir başarı var demektir.Belirtmek istediğim olay da tam olarak buydu. Kişisel olarak değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resh_aykut -- 22 Haziran 2014; 20:02:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: resh_aykut

Körü körüne sony yi savunduğum filan yok almışsın makinayı gelmiş burada indie ler için almadım yazmışsın . Elalem de der neden hardcore oyun yok. O kadar çok hardcore oyun var ki playstation 3 de insanlar artık sıkıldı. Vitayı alırken en azından insanlar düşünüp de alıyor hoş uncharted 4 beklemiyor.Vitada casual oyunlar haricinde Jrpg ve aksiyon rpg oyunlar var fazlaca hem de sevmek zorunda değilsin ama buna rağmen gelip buraya vitada hiç oyun yok kazıklanıyoruz resmen diyorsan kusura bakma cevabımı da yazarım.
    Vitaya bu açıdan bakan herkesin vitayı eleştirme hakkı yoktur.Bunu net bir şekilde söylüyorum . Bende playstation 3 , 4 ve vita var . Özür dileyerekten görgüsüzlük olsun diye yazmadım bunu ama ben ps 3 ve özellikle 4 oynadığım şu dönemlerde onları oynamayı bırakıp saatlerce ps vitada oyun oynuyorsam o konsolda bir başarı var demektir.Belirtmek istediğim olay da tam olarak buydu. Kişisel olarak değil

Nedense bir tek senin gördüğün bir başarı var.Sony'nin patronu bile vita da AAA oyun tutmuyor diyerek yavaş yavaş desteğini çekerken gelip senin burada vitaya toz konduramaman çok enteresan.Ayrıca kimin eleştiriye hakkı var yada yok buna sen karar veremezsin.Üzgünüm ama bu zihniyete sahip biri ile daha fazla tartışmak istemiyorum.Uzun lafın kısası vitaya birinci parti oyun çıkmıyor arkadaşım.

• SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Misal olarak Outlast'i tanıtım videosuna göre, incelemesini seyretmeden aldım ama hiç oynamadım. İncelemesini aldıktan sonra seyredince aldığıma pişman oldum tabi. Çünkü sadece kaçmayı çok saçma buldum. Buna benzer birkaç oyun daha var. Konsolum olmadığı için Last of Us'ı oynamadım ama kaç tane inceleme videosu seyrettiysem, hepsinde de oyunu beğendim. Zombi oyunları her ne kadar artık baymış olsa da, bu oyunda Left 4 Death'taki gibi zombi sürüleri yoktu ve senaryoyu çok daha özgün buldum. Zombiler, oyunun sadece bir kısmını teşkil ediyordu. Kısmen aksiyon dolu sahneleri olsa da, genelde durağan ve sakin bir ilerlemesi olması ile oyunda ikili diyaloglara ağırlık verilmesini çok beğenmiştim.

Yaş meselesi göreceli sanırım. Ya da bu sınıflandırma neye göre, bilmiyorum. Benim bildiğim kadarıyla çocuk oyunları ekseriyetle belli bir hikâyesi olmayan, kişinin düşünmeden, pat-küt ilerlediği oyunlar. Kimi oyun da var ki ister hikâyeye hiç takılmadan devam edip bitirirsiniz. İster hikâyeyi de anlayıp, yüksek zorlukta ve gizlilik kurallarına riâyet ederek oynarsınız. Hangi açıdan bakarsanız, oyunu öyle görürsünüz. Bu açıdan oyuna çocuk oyunu demek mümkün olduğu gibi, çocukların asla oynayamayacağı ve/veya tahammül edemeyeceği bir oyun olarak da değerlendirmek mümkün. Belki bu bile göreceli. Geçen 40 küsür yaşında birine bahsettim Hitman'in oynanışından, "Ben asla oynamam böyle bir oyunu. Hatta oyundan bile saymam" dedi. Benim içinse neredeyse bir sanat eseri; yüm eksiklik ve hatalarına rağmen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 22 Haziran 2014; 21:20:24 >

• Adamsın Sony !!

Bu arada oyun tam bir efsane. Kim ne derse desin. Konsol aldıracak oyundur.

God Of War Serisi
    Uncharted Serisi

oynamayanlar çok şey kaybeder.

• quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: bocekgrafik<br> <br> Şu oyun PC'ye çıksa hemen alırım ama çıkmıyor işte...<br> </blockquote><br> Bu oyunlar abartıldığı kadar iyi oyunlar değil, daha çok 12-18 yaş grubuna hitap ediyor, olgunluk olarak da zeka yaşı olarak da..

ne oynuyorsun merak ettim :) valla ? 20 ila 100 yas üstü oyunlarda varmi ?
    ZAAAAAAAAA.

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

quote:

ne oynuyorsun merak ettim :) valla ? 20 ila 100 yas üstü oyunlarda varmi ?
    ZAAAAAAAAA.

witcher 3
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    The Last of Us: Remastered'ı İndirimden Önce Ön Sipariş Eden Oyunculara Fiyat Farkı Geri Ödenecek

+18 oyunlarınla az ötede oyna.
  • Gelmiş geçmiş en çok ödül alan oyunun haberinde neler konuşuluyor şaka gibisiniz.

Çok iyi hatırlıyorum; oyun PS3'e çıkınca "keşke PS4 e çıksaydı daha iyi grafiklerle oynardık, ulan Sony" diyenler vardı. indirim de yaptılar alın oynayın işte kardeşim böyle oyunlar kolay kolay gelmiyor.
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: mementopolis<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: bocekgrafik<br> <br> Şu oyun PC'ye çıksa hemen alırım ama çıkmıyor işte...<br> </blockquote><br> Bu oyunlar abartıldığı kadar iyi oyunlar değil, daha çok 12-18 yaş grubuna hitap ediyor, olgunluk olarak da zeka yaşı olarak da..</blockquote><br> <br> ne oynuyorsun merak ettim :) valla ? 20 ila 100 yas üstü oyunlarda varmi ? <br> ZAAAAAAAAA.<br> </blockquote><br> witcher 3

Bari Witcher serisinin adını kirletme ...

• quote:

+1 Hocam. Bu Last of Us'ı çok abarttılar. Düz bir aksiyon oyunu. Hikaye ilerleyiş oldukça iyi fakat oyun süresi çok uzun değil ve fiyatı 60 dolar. Ayrıca sen aynı oyunu ps4'de grafiklerine 2 rütüş atarak 50 dolar istiyorsun. Katılıyorum en iyi firma SONY.

• quote:

Orijinalden alıntı: PHO3N1X

The Last of Us: Remastered'ı İndirimden Önce Ön Sipariş Eden Oyunculara Fiyat Farkı Geri Ödenecek

+18 oyunlarınla az ötede oyna.

sen de misketlerinle ve evcilik eşyalarınla biraz daha ilerde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 22 Haziran 2014; 21:49:09 >
  • quote:

Oyunun yapımcısı bu yorumu görüpte küfür etse yeridir yani.PC'ye çıkmıyor diye oyunu eleştirmek yersiz.

• The Last of Us'ın abartıldığı falan yok kesinlikle.Oyunun konusuna klişe diyenler olabilir doğrudur da ama TLoU işleyişi ile birçok aynı temalı oyundan sıyrılıyor öncelikle bunu söyleyeyim.Ps3'ü sonradan edinmiş bir kişiye ilk tavsiye edeceğim oyunlardan biri olacaktı ancak Ps4'ü olan da bu sayede alabilecek oyunu.Ama burada gelip Halo Master Chief Collection'a laf eden herifler gelip de bunu herkes almalı demesin.Çünkü 1 sene sonra daha güzel grafikli versiyonu daha yüksek fps veren versiyonu geldi diye oyun almak bana göre salaklıktan öte değildir.Halo'nun önceki serilerini oynamamış insanlar da olabilir çünkü bunu ps3 almayıp oynamamış insanlar gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sfgsfgsfg

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: bocekgrafik<br> <br> Şu oyun PC'ye çıksa hemen alırım ama çıkmıyor işte...<br> </blockquote><br> Bu oyunlar abartıldığı kadar iyi oyunlar değil, daha çok 12-18 yaş grubuna hitap ediyor, olgunluk olarak da zeka yaşı olarak da..</blockquote><br><br>+1 Hocam. Bu Last of Us'ı çok abarttılar. Düz bir aksiyon oyunu. Hikaye ilerleyiş oldukça iyi fakat oyun süresi çok uzun değil ve fiyatı 60 dolar. Ayrıca sen aynı oyunu ps4'de grafiklerine 2 rütüş atarak 50 dolar istiyorsun. Katılıyorum en iyi firma SONY.

Siz yeni Troller misiniz ?

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Last_of_Us_Odullerinin_Sonu_Gelmiyor-49219.htm

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Last_of_Us_Aldigi_Odullerle_Rekor_Kirdi-48974.htm

• quote:

Kardeş sana ne desem bilemedim şimdi şu oyunu hiç açıp oynamadığın o kadar belli ki bir kere oyunun başına 12 yaşında çocuk oturtsan bunalım geçirir öyle trajediler var içinde.Hangi akla hizmet ederek yazdın bu saçma yorumu cidden merak ettim.

• Beni bilen bilir, PC bazlı bir oyuncuyumdur ama konsol da kullanırım. Bu oyun PC'de yok diye yerden yere vurmak biraz fazla acımasızlık olur. Kişi beğenmeyebilir ama bu sadece kişisel bir görüştür; oyunun genel başarısı da ortadadır.

Şahsen The Last of Us için aksiyon/macera dalında oyun tarihinin en iyi oyunlarından biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Gerek oynanışı, gerek hikaye ilerleyişi, atmosferi, sesleri, karakterleri ile üst düzey bir yapımdır. Konsol sahibi olmayanlara aslında şöyle en azından ucuza ikinci el bir PS3 alıp, ya da yakın arkadaşlardan ödünç alıp The Last of Us dahil Uncharted serisi, Red Dead Redemption vs. gibi birkaç exclusive oyunu oynamalarını öneririm. Sonra yine kısa süre içinde zarar etmeden elinizden çıkarabilirsiniz, bu harika yapımların da tadını almış olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 22 Haziran 2014; 23:23:57 >
  • quote:

Kaç yaşında ve kaç iq'dasın bilmiyorum fakat bu kadar kaliteli ve üst yaş grubuna hitap eden, neslin en iyi iki oyunundan biri olan, hatta tüm zamanların en iyileri arasına girecek ve ödüle boğulmuş bir oyun hakkında yaptığın şu yorumdan art niyetli olduğunu net belli ediyorsun.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.