Şimdi Ara

THE LAST OF US PS3/PS4 TROPHY REHBERİ [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
19
Favori
20.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu afetzede'de başlasak direk bitirsek kolay,normal ve zor'u da bitirmiş oluyormuyuz? Yoksa herbirini tek tek mi oynuyacağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı da ben de aynı soruyu sordum evet hepsini bitirmiş oluyormuşsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios6

Yukarı da ben de aynı soruyu sordum evet hepsini bitirmiş oluyormuşsun.

İşimiz kolay o zaman sağol hocam

• Arkadaşlar ekstra bilgi:

http://www.youtube.com/watch?v=UKVzv2HXy3A

Toplanabilirlik için verdiğim linke girerseniz daha kolay oluyor.Videoya girdiğiniz zaman toplanabilirliklerin yerini gösteriyor mesela sonra ki part için sonlara doğru sağ üstte PART 2 yazıyor.İlerleyen Part(bölümler) de size gene sağ üstten uyarıyor.Bakın diyor diğer Trophy'nin yerleri de geliyor dikkat et kaçırma diye.Oraya tıklıyorsunuz konu içerisinde verdiğim linke yönlendiriyor kısacası sizi.

Ben Bill's Town'a geldim şuan afetzade seviyesinde.Fena zorluyor ama çok zevkli.Takırdayanlar kovaladığı zaman tüylerim diken oluyor.

• Eline sağlık hocam oipsn indirmeye açsın sana çok sey danışıcam daha

• Ses sistemiyle oynayın oyunu. Tıkırdayanlar evin içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kehanist

Eline sağlık hocam oipsn indirmeye açsın sana çok sey danışıcam daha

Buradayız hocam her zaman beklerim.

quote:

Orijinalden alıntı: Orchid

Ses sistemiyle oynayın oyunu. Tıkırdayanlar evin içinde.

Headset ile oynuyorum ben az önce kedi ayağıma dokundu takırdayandan kaçarken ruhum çıktı şerefsizim.Oda bi de karanlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

quote:

Orijinalden alıntı: Kehanist

Eline sağlık hocam oipsn indirmeye açsın sana çok sey danışıcam daha

Buradayız hocam her zaman beklerim.

quote:

Orijinalden alıntı: Orchid

Ses sistemiyle oynayın oyunu. Tıkırdayanlar evin içinde.

Headset ile oynuyorum ben az önce kedi ayağıma dokundu takırdayandan kaçarken ruhum çıktı şerefsizim.Oda bi de karanlık.

Tam kafayı yemelik ses olayı ama keyifli oluyor mazoşist yapıyor adamı.

• oyun bi gelsin bizde bakarız bunlara artık
  • Trophyler için ve oyunu henüz hiç oynamamış biri için hangi zorlukta başlamayı önerirsiniz?

• arkadaşlar bilmediğimden soruyorum bu trophymantığıne alınca ne işe yarıyor
  • Yararlı bi konu olmuş eline sağlık hocam öyle çok tropy sevdalısı biri değilim ama bu oyun için oda yapılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolqan

Bu trophyler hakkinda merak ettigim bir sey var. yani her oyunda platin falan yapmaya calisanlar var. amaci nedir ?

quote:

Orijinalden alıntı: İnci6

arkadaşlar bilmediğimden soruyorum bu trophymantığıne alınca ne işe yarıyor

Oyunu oyuncuya daha keyifli oynatıyor daha doğrusu keyifli hale getiriyor.Normalde trophy'i umursamayan bir adam oyunu oynamış sayılmaz sadece bitirmekle kalır ve atar köşeye ama trophylerin hepsini toplayan adam karakterinin tüm yeteneklerini,silah upgradelerini fuller ve daha rahat oynar.Amaç bu yani boş beleş değil de daha dolu oynamak oyunu.Zaten bir kere platin alın anlayacaksınız demek istediğimi.Mesela psnprofiles.com'a girin oynadığı oyun atıyorum 70 yazıyor ama platin almadıgı için o 70 tane oyundan 0 Completed game tarzı birşey yazar.Yani bu sistemi ben değil PSN diyor.Platin almadıysan bu oyunu sen oynayamamışsın diyor.

mtrl220 Trophy'de amaç Platin almak ise Afetzade de başlamanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 27 Temmuz 2014; 5:58:53 >

• Elıne saglık, yararlı bılgıler sagol.

• Arkadaşlar beklediğim gibi çıktı ve trophyler PS3 ile aynı çıktı.Şuan oyunu oynayan arkadaşlar Kupalar sekmesine girip kontrol edebilir.Rehber birebir aynısı olduğundan içim rahatladı vallahi.

Ekstra olarak gerçekçi modu eklenmiş trophy listesine.İyi olan ise bu mod ayrı olarak koyulmuş yani platin almanıza engel değil.Ama oyunu 2 kez afetzade ile bitirirken yani 2.kez bitirirken silahlarınız ve yetenekleriniz aynen duruyor ve o haliye başlıyorsunuz diye hatırlıyorum.Hal böyleyken 3. kez bitirirken Gerçekçi modunda bitirirseniz fazladan kupanız da geliyor.Oyunda ki tüm trophyleri alsanız heralde 1.5 level arttırır fazlasıyla.

Gerçekçi Modu Tamamlandı Altın Kupa
    Gerçekçi Modu + Tamamlandı Altın Kupa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 28 Temmuz 2014; 0:03:34 >
  • yararlı konu . birkaç gün sonra the last of us remastered aldığımda ihtiyacım olabilir.
  • Oyunu normal seviyesinde bitirdim ama bir daha bitirir miyim bilemem. Platin için uğraşmayacam sanırım. Oyunu 2-3 defa bitiririm diyordum ama bölüm geçemeyince aşırı sinirleniyorum. O takırdayanlar
  • Gerçekçi zorluğu yoksa Platin yapmaya uğraşırım, gerçi Multiler gereksiz uğraştıracak.

5, 6 kere bitereceğim için bir bakayım Trophy olayına.
  • 29 undan önce oyunu oynasak trophyleri verir mi diye soran arkadaşlar.Az evvel bir adet trophy aldım bilginiz olsun.Trophyler geliyor sıkıntısız oynayabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.