Şimdi Ara

THE LAST OF US PS3/PS4 TROPHY REHBERİ [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
19
Favori
20.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oa1907

Everything we've been through
    Joel ' in Tüm özelliklerini artırın .

For emergencies only
    Tüm silahları yükseltin .

bu 2 kupa için oyun sonuna kadar hap veya metal parça yetiyor mu arkadaşlar? bu 2 kupayı nası halletcez?

Oyunu bitirdikten sonra + seklinde yeniden baslarsaniz ,zaten ilk oyundaki upgradeleriniz duruyor. onun uzerine devam ediyorsunuz. bu sekilde 2. bitirisinizde halletmis olursunuz sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekçi seviyede başladım
    5. Bölüme anca gelebildim
    Hacamat oldum resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: ejdragzpk

quote:

For emergencies only

bu 2 kupa için oyun sonuna kadar hap veya metal parça yetiyor mu arkadaşlar? bu 2 kupayı nası halletcez?

Oyunu bitirdikten sonra + seklinde yeniden baslarsaniz ,zaten ilk oyundaki upgradeleriniz duruyor. onun uzerine devam ediyorsunuz. bu sekilde 2. bitirisinizde halletmis olursunuz sanirim.

+ şeklinde ne demek açıklarsan sevinirim yenibölüm + oynamaya devam et yazıyor o mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzTheHun -- 2 Ağustos 2014; 1:54:44 >
  • quote:

Arkadaslar bir sey sormak istiyorum. Konusma trophysi kasiyorum su an yalniz pitssburg'da 3 konusmayi farkinda olmadan kacirdim ve bolum bitti. Simdi tum konusmalari yapsam oyun bittikten sonra o bolumu acip eksikleri halletsem alabilir miyim trophy'yi ?

Deneyin isterseniz olmaması için bir sebep yok bence.

quote:

For emergencies only

2 kupa için oyunu bir kere bitirdiğin zaman yeni oyun dediğinde hangi zorlukta bitirdiysen o zorluğun yanında + çıkıyor.O zorluklardan birisiyle başladığın zaman silahların vs herşeyin gidiyor fakat tüm silah güncellemelerin ve hapların duruyor.Ben mesela şuan pittsburg'u falan geçtim 2.kez başladım afetzede'ye ancak bitti haplar silahlar da bitmek üzere.

• quote:

Orijinalden alıntı: xX-PSYCHOTIC-TR

Gerçekçi seviyede başladım
    Hacamat oldum resmen

Ellinin bölümlerini gerçekçi modda oynayınca resmen cinnet geçireceksin hele o son bölüm kafayı yedim bitirene kadar 3 saat uğraşdım.

Bide gerçekçi modda oynarken dualshock 4 ü eline bağla yada yapıştırki fırlatamayasın yoksa duvarda parçalarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 2 Ağustos 2014; 8:49:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

quote:

Orijinalden alıntı: general_einstein

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Return Zuha

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Return Zuha

Oyunu onceden ps3 te oynamistim...Simdi gercekci modda oynuyorum...Bu modda bitirdigimde afetzede tropyhysi de aciliyor degil mi?

Hocam afetzede seviyesi PS4 versiyonunda en başında açılıyor direk Afetzede ile başlıyabiliyorsunuz.Amma velakin siz en güzelini yapmışsınız.Gerçekçi mod ile bitirdiğiniz için tüm zorluk seviyelerinin yanına ekstra olarak koydukları gerçekçi mod trophy'si de gelecek.Eğer oyunu yarıladıysanız o şekilde bitirin daha sonra easy(toplanabilirlikler için) ile bitirdiğiniz zaman sadece multi'de ki trophyler kalır.

Cevabiniz icin tesekkur ederim hocam....Ayri bir trophy kategorisinde oldugu icin sormustum...Suanda yariladim diyebilirim...Oncedende dinamikleri alistigim icin sikinti yasamiyorum (hud ekraninin olmamasi,yakin dovuslerde tuslarin belli olmamasi,mermi kitligi)...Sunu da sormak istiyorum....Karakterimizi gelistirdimiz parcalarda zorluk seviyesine gore de az mi oluyor...Ya da sabit mi onlar

Oyunu toplanabilirlikler için easy'de bitirdim.Rastladığım parçalara göre her 2 modda da default olarak çıkıyor yani zorluk vs etkilemiyor gene olduğu yerde duruyor hocam.(azlık çokluk açısından)

quote:

Orijinalden alıntı: general_einstein

beyler bu shiv glitch mevzusu devam ediyor mu hala?

http://www.youtube.com/watch?v=wdEu9pCwwVk

survivor' da başladım. büyük ihtimalle kapılardan birkaçını kaçırıcaz.
    ayrıca tüm toplanabilirler, konuşmalar, ellie' nin şakalarını kaçırdığımızda chapter seçerek yapsak sayıyor mu?
    ayrıca mesela kaçırdık diyelim. survivor+ da yapsak gelir mi trophy?

Hocam bende survivor ile başlamıştım Pittsburg'a kadar survivor devam ettim.Pittsburg'tan sonra easy oynarak tüm toplanabilirlik ve ellie nin şakalarını yaparak en zahmetli trophyleri aldım.Sorularına gelecek olursak:
    -Kapıları kaçırmamak için oyunu Pittsburg'a kadar survivor oyna o bölüme kadar makas sıkıntısı olmuyor.Pittsburg'tan sonra easy moduna alıp oynamak daha az kasıyor oyuncuyu makas bulma açısından.
    -Ellie'nin şakalarını kaçırdığında chapter seçerek yapsan sayılıyor,çoğu trophy kanalı bu oyunun trophysini bölüm seçerek yapıyor çünkü.
    -Belli bölümleri survivor oynadığınız için "şu seviye ile tamamladı" diyor açıklama olarak.Atıyorum benim dediğimi yapıp kapılarda zorlanmamak için pittsburg'a kadar survivor oradan sonra easy ile tamamlayacaksanız sıkıntı olmaz.Oyunu easy ile bitirip daha sonra Pittsburg bölümünü seçip gene survivor ile tamamladığınızda trophynin gelmemesi için hiçbir sebep yok ben şuan öyle oynuyorum çünkü.Eğer trophy gelmezse keserim onları.
    Video'da ki glitche gelicek olursak PS4'te denemedim ama olma ihtimali %50 %50.Denemek gerek.

bıçak sıkıntı olmasa survivor bitirilir aslında. müzenin oradayım yaklaşık 10 kadar clickerı molotofla silahla aldım ama müzede 2 tane var peşpeşe ve bıçaksız zor gibi. tuğla atıp yumruklayınca kaçıp tekrarlamak gerekiyor ama diğeri de sıkıntı :D
    ya pittsburg' dan sonra easy' ye geçsem oyunu bitirdiğimde survivor trophy' si gelmez ki?
    bu arada ps3' te o bıçak yapma olayı devam ediyormuş hala. ps4' de dediğin gibi fifty fifty. ayrıca bu geliştirmeler için topladığımız kapsüller çarklar full yetmeyecek sanırım. survivor+' da denk gelir herhalde

Benim demek istediğim olay Pittsburg'a kadar bıçak sıkıntısı olmuyor oyunda shiv doorlar için ama pttsburg'tan sonra çok sıkıntı oluyor bulmak vs.O yüzden Pittsburg'a kadar afetzede oradan sonra easy olarak bitirdiğinde easy trophysi geliyor sadece.Sonra Pittsburgtan başlayıp afetzede ile bitirdiğinde afetzede trophysi ve normal trophy geliyor.Sonra afetzede+ olarak bitirdiğinde kapı açma ve toplanabilirlikleri easy modunda hallettiğin için tek yapman gereken oyunu bitirmek kalıyor.

valla şu an liseye girmek üzereyim. 3 bıçak ama 6 bıçak aslında. o glitch olayı da çalışıyor hala :)
    ya işte full afetzede de bitirip tekrar + da bitiririm. sıkıntı olan joel geliştirmesiyle silah parçaları. çoğu yerde de + da hallediliyormuş. çok zaman istiyor ya orayı ara tara. daha şu bloater mı ne denk gelmedim ona. molotof felan yok nasıl alıcam onu düşünüyorum xd

• quote:

Orijinalden alıntı: aeeb12

quote:

Orijinalden alıntı: xX-PSYCHOTIC-TR

Gerçekçi seviyede başladım
    Hacamat oldum resmen

Ellinin bölümlerini gerçekçi modda oynayınca resmen cinnet geçireceksin hele o son bölüm kafayı yedim bitirene kadar 3 saat uğraşdım.

Bide gerçekçi modda oynarken dualshock 4 ü eline bağla yada yapıştırki fırlatamayasın yoksa duvarda parçalarsın

Oralara gelebilirsem iyi
    Şişmiş şişik mi neyse joystiği fırlattırdı zaten

• Arkadaslar bu konuya yazdim yardin edersiniz diye. Ps4 bu arada.
    Bakin suan araba malzemelri icin olan bolumdeyim kaydettim ciktim oyundan.
    O kadar bolum gectim buraya kadar 1 tane bile KUPA açılmadı nerde yanlis var veya oyunda kupalarda sorun mu var heryeri didik didik edip herseyi topluyorum gizli odalari bicakla aciyorum vs vs
    Ama sorun ne kupalar neden cikmiyor ??
    Bu bolume kadar daha cikmadi hic

• Arkadaşlar bu oyunu ilk defa PS4 'de oynayacağım Remaster versiyonunu almaya değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahÇoraplı

Arkadaşlar bu oyunu ilk defa PS4 'de oynayacağım Remaster versiyonunu almaya değer mi?

Eğer oynamadıysan ps4'e alman gereken tartışmasız en iyi oyun şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: By..Emre

Arkadaslar bu konuya yazdim yardin edersiniz diye. Ps4 bu arada.
    O kadar bolum gectim buraya kadar 1 tane bile KUPA açılmadı nerde yanlis var veya oyunda kupalarda sorun mu var heryeri didik didik edip herseyi topluyorum gizli odalari bicakla aciyorum vs vs

Kupalar oyun sonuna dogru aciliyor ve yardim alman lazim videolardan falan yoksa imkansiz plat kasmak

• quote:

quote:

Kupalar oyun sonuna dogru aciliyor ve yardim alman lazim videolardan falan yoksa imkansiz plat kasmak

Şuan İLK VİDEO YU izledim Herşeyi Almışım Aynılarını TEK ŞU AĞACIN DALINDA ASILI OLAN MADALYAYI GÖRMEMİŞİM.

Şİmdi Haliyle Onun Üstündende epey bölüm geçtim onu tekrar geri dönüp OYUN SIFIRLANMADAN ALMA ŞANSIM VAR MI ?

Yoksa Oyuna KOMPLE BAŞTAN MI BAŞLIYCAM ?

• quote:

quote:

quote:

Şuan İLK VİDEO YU izledim Herşeyi Almışım Aynılarını TEK ŞU AĞACIN DALINDA ASILI OLAN MADALYAYI GÖRMEMİŞİM.

Şİmdi Haliyle Onun Üstündende epey bölüm geçtim onu tekrar geri dönüp OYUN SIFIRLANMADAN ALMA ŞANSIM VAR MI ?

Yoksa Oyuna KOMPLE BAŞTAN MI BAŞLIYCAM ?

O bolumu secip oynayarak alabilirsiniz

• Oynadığım oyunlar arasında en iyiler arasında bulunan bir oyun
    Oyunu bitirdim ama yüzde 2 ile kupa kasmak diğer oyunlara göre biraz daha zor verilen paranın hakkını veren bir oyun ama online olarak baslamadim hiç başlayalım diyen Eklesin psn unicornik

• Sirf bu oyun icin online icin PS PLUS 1 SENELIK ALMAYA DEGER MI ??
    SUAN Elimde 2 tane oyun var Biri Bu THE LAST OF US PS4 Digeride Killzone
    Simdi bunlar icin 1 SENELIK PLUS ALMAYA DEGER MI BASKA OYUN YOK CUNKU ELIMDE ??

• Arkadaşlar bir yardım belki konuyla alakalı deil ama oyunu oynayanlar bilir. Bu last of us da online bölümünde özel teçhizatta silah ve özellikler için 12 teçhizat noktası var bu 12 ile sabitmi bunu çogaltmanın bir yolu varmı?
  • quote:

Sirf bu oyun icin online icin PS PLUS 1 SENELIK ALMAYA DEGER MI ??

Degerde güzel kardeşim yanlış hatırlamıyorsam her hesaba 2 yada 3 günlük plus deneme süresi veriyor onu kullan kendin bak degip degmeyecegine bu hesabında o denemeleri kullandıysan başka hesapla deneme al kendin bak en iyi kararı kendin verirsin herkesin zevki bir olmaz.
  • quote:

Sirf bu oyun icin online icin PS PLUS 1 SENELIK ALMAYA DEGER MI ??

Killzone'u sat yerine BF4 al hocam.İşte o zaman 1 senelik Plus almana değer.Hem TLOU oynarsın hem BF4.
  • Arkadaşlar oyunu bitirenlere bi sorum olacak
    2 tane kasa ve iki kapıyı açamadım, kasa için şifre kapılar içinde tam çakı istiyordu onları nasıl elde ediyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

Arkadaşlar oyunu bitirenlere bi sorum olacak
    2 tane kasa ve iki kapıyı açamadım, kasa için şifre kapılar içinde tam çakı istiyordu onları nasıl elde ediyoruz ?

Dokunmatiğe basıp bıçak var en üstte x ile basılı tuttugun zaman yapıyor fakat bandaj ve makas lazım yapman için hocam.

Bu arada Single'ın trophylerini bitirdim sadece multi kaldı.Sanırım en moktan trophyler multinin trophyleri.Onların videoları da kısa sürede eklenecek.En son dlc'ye geçip onları almak kalıyor sadece.İçim dışım last of us oldu yemin ediyorum ne zor yapmışlar.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.