Şimdi Ara

The Last Of Us Ps Store de 180 TL olmuş? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Amerika'ya Tr fiyatları ile ilgili güzel bir mail kampanyası mı başlatsak ne yapsak?
    Diğer store'lar da fiyatlar şu kadar, bizde bu kadar, bizim ülkenin asgari ücreti şu kadar, bize sunulan fiyat bu kadar, Türkiye'de 10 milyon oyuncu olduğunu ama fiyatlardan
    dolayı bunları rakamlara yansıtamadığımızı en azından Amerika seviyesine indirmelerini rica etsek mi? Daha önce yapıldı mı bu tarz fiyatlar için kampanya?

Türkiye'de oyuncu olmaktan nefret ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: Viktor Reznov

Anladığım kadarıyla e postamıza kod geliyor. Bu kodu Us hesabimiza giriyoruz ve oyun geliyor. Doğru mu? Eğer öyleyse çok iyi sanırım burdan alabilirim.

Amazon hesabına gerçek bir Amerikan adresi ekleyip satın alıyorsun. Ödeme yaptıktan sonra açılan sayfadaki 12 haneli kodu US hesabına "Redeem Code" kısmından giriyorsun ve oyun hesabına ekleniyor. Tüm bu işlemleri yapmak 5 dk bile sürmüyor.

Sağolun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun yeni nesil sürümü on siparisle 56$ *2100=117₺ yaparken bu fiyatlar cok enteresan geliyor

• Kaz tüğü gibi yolmaya çalışıyor şerefsizler... neden hep biz?
  • Mustafa Yiğit rulez

• Hayırlı olsun ps4 oyun fiyatları 209 liradan başlayan cazip fiyatlarla siz enayilerin indirmesini bekliyor. Mıstava yigido....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydo67 -- 19 Haziran 2014; 15:41:59 >
  • İş bilmez esnaf kafalı biri ürün müdürü olursa ne beklersin.

• PS3 için hepsiburada da 85 lira gibi bir fiyata satılıyor
  • Burdan Mustafa müdüre sevgilerimizi iletiyoruz

• Bende us psn açtım ve 14 günlük plusu almak istiyorum ama malumunuz kart ekleyemiyorum ve ücretsiz olan deneme süresini alamıyorum ben amazondan kart alıp hesabıma yüklesem ondan sonra alabilirmiyim yoksa illa kredi kartı tanımlı olmak zorundamı

• quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Sony Amerika'ya Tr fiyatları ile ilgili güzel bir mail kampanyası mı başlatsak ne yapsak?
    Diğer store'lar da fiyatlar şu kadar, bizde bu kadar, bizim ülkenin asgari ücreti şu kadar, bize sunulan fiyat bu kadar, Türkiye'de 10 milyon oyuncu olduğunu ama fiyatlardan
    dolayı bunları rakamlara yansıtamadığımızı en azından Amerika seviyesine indirmelerini rica etsek mi? Daha önce yapıldı mı bu tarz fiyatlar için kampanya?

Cok mantıklı aslında bu arada oyunu az once bitirdim arkadasım vermişti fiyatlar boyle artmaya devam ederse 5 arkadas ortak alıp sırayla oynuyacagiz artık :)

• Sony TR bu nesilde resmen yerlerde sürünüyor.

Türkçe desteğini geç oyunun açılışında Türk tarihi anlatıp bütün Türk kavimlerini anlatsa bile o para verilmez. Adamların nasıl bir yerleri kalktıysa resmen fiyatları uçurdular. Bir ara spotcular kapatılsın diyenler vardı şimdi bu fiyatlarla desinlerde görelim çakallar falan filan ama en azından daha uygun fiyat ve takas ile oyun zevkimizi döndürüyoruz.

Yurtdısı ve spotcular olmasa bu Sony konsol fiyatına oyun bile satar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Tr psn den oyun alan mı varmış hala

Kimi zaman Tr psndeki indirimler us psnden daha iyi oluyo.

• 3 4 tane oyun aldık mı 2. konsol parası.
  • Ben de dün gördüm, Drakengard 3 alacaktım. 110 TL idi.

Dün baktım 148 TL ye yükselmiş.

Bize yurtdışı yolları gözüktü yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Sony Amerika'ya Tr fiyatları ile ilgili güzel bir mail kampanyası mı başlatsak ne yapsak?

Hocam lafta kalmasın bunlar eyleme dökelim. Son dediğinize de katılıyorum.
  • Us PSN ve Kardeslik alternatifleri var.

• Dün ben de gördüm 180 tl fiyatı şok oldum,oyun çıkalı 1 yıl olmuş sen fiyatı indireceğin yerde daha üstüne koymuşsun ilk çıktığında bile 120 tl idi psn tr de, buna ayar çekmeleri gerek
  • ohhhhh iyi oluyor valla inşallah daha çok zam gelir bir oyun tr psn'de 300 tl olana kadar rahat yok bana tekrar söylüyorum tr psn kullanan insanları anlamıyorum neden trşahsen ps3 aldığımdan beri us psn takılıyorum fiyatlar gayet ucuz tr psn hiç alışveriş yapmadım yapmamda

• Şubat tatilinde 59 tl tr psn'deydi. Almamıştım daha düşer diye. 180 abartı olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.