Şimdi Ara

THE LAST OF US:PART II|PS4 ANA KONU|29 MAYIS 2020|TÜRKÇE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
6.813
Cevap
116
Favori
377.808
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> THE LAST OF US:PART II|PS4 ANA KONU|29 MAYIS 2020|TÜRKÇE
Giriş
    170 Mesaj

Hocam bırakın Mayıs ayını beklemeyi, 27 Şubat tarihini beklemek bile zorlayıcı oluyor gibi :)
    |
    |
    Tsushima kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valla hocam aynı şeyleri düşünüyoruz, zaman geçmiyor resmen, Red Dead Redemption 2'yi beklerken bile bu kadar zor olmamıştı, 6 kış, 5 yıl beklemek artık vurmaya başladı :) şaka bir yana gerçekten sabredemiyorum artık, benim ve senin gibi daha milyonlarca insan vardır, ama ben hastalık haline getirdim sanırım Last of Us'ı, duyurulduğu günden itibaren her Allah'ın günü en ufak bir ipucu varmı diye bakarak, bir gün o müthiş yapıma erişebileceğimi hayal ederek geçirdim yılları, ve şimdi buradayız, tekrar dönüp bakıyorum da eski mesajlara, ne kadar iyimsermişiz, 2017 sonu çıkar diyenler mi dersin yoksa 2018 ilkbaharda çıkar diyenler mi :) yıllardır bekliyoruz ama şu son aylar çok daha zor geçecek, 27 Şubat dahi dediğin gibi bana sanki çok uzun bir süreymiş gibi geliyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    darkxen_1984 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    476 Mesaj

Hocam aldığınız bu görüntüler, Geri sayımı ABD'ye göre mi yoksa Türkiye'ye göre mi yapıyor?

|
    |
    Raising Kratos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5102 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tsushima

Hocam aldığınız bu görüntüler, Geri sayımı ABD'ye göre mi yoksa Türkiye'ye göre mi yapıyor?
    Bir bilgim yok ama ABD'ye göre olabilir. Sizde takip etmek isterseniz buyurun. :)
    https://yourcountdown.to/the-last-of-us-part-ii-release-date

Saatlere bakacak olursak, geri sayımın bittiği vakit 30 Mayıs günü 00:00 oluyor, bu saat verileri de büyük ihtimal Türkiye'yi gösteriyor, ama mantıken Amerika olması lazım, tam emin olamadım, acaba Death Stranding'de olduğu gibi Öğlen mi yoksa Gece mi açılır diye onu hesap edecektim de, sanırım bunun için ön sipariş yapmak gerekiyor :) Link için de ayrıca teşekkürler hocam :)

|
    |
    Raising Kratos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    800 Mesaj
    Seçtiğiniz Tarih: 14 Şubat 2020 Cuma 02:08
    Eklenen Süre: 104 gün 21 saat 51 dakika 
    İşlem Sonucunda Elde Edilen Tarih: 28 Mayıs 2020 Perşembe 23:59

Muhtemelen sayaç cihazın saatini alarak hesaplıyor diye düşünüyorum. Erinmeyen tarih saat seğiştirip denesin Bir kaç saat geç oynanır sıkıntı yapmayın

• Yarbay
    15154 Mesaj
    Geri sayım muhabbetine ben de heyecan yaptım. Çıktığı gibi oynayacağız. Müthiş...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Doğru düşünüyorsunuz hocam o zaman :) denedim gerçekten de öyle, 18 Nisan'a aldım 40 Gün'e attı, dediğin doğru saat çok farketmez lakin ben gece oynamak istiyorum benim için önemli en azından, Death Stranding'de 15:00'da falan açılmıştı sanırım, öğlen açılması iyi olmaz, geceyi beklemek durumunda kalırım, bu da elimin altındayken oynayamama durumuna sebep olur :)

|
    |
    NiTRocy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    907 Mesaj
    Dublaj sanatçıları belli oldu mu
    |
    |

Bal gibi de korkuyor. Gören de sanar ki Elena hiç bir şeye yaramıyor ve kendini savunamaz. Elena bayağı bayağı iyi bir yancı ama tabii oyunu iyi oynasaydın onun Nathan'ı tehlikeli ve illegal işlerden men ettiğini (ki bu apayrı bir saçmalık ama bu başka bir konu) hatırlardın. O nicki de değiştir zira Nathan'a hakaret gibi bir şey senin onu kullanman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultratopkek -- 14 Şubat 2020; 10:12:54 >
    |
    |
    Nathan - Drake kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    517 Mesaj
    Hint psnden alın oyunu hem Türkçe hemde 28 mayısta saat 20:00-21:00 gibi oynamaya başlarsınız.
    TR psnde saat dilimine göre 00:00 veya 01:00 gibi. US alırsanız sabaha karşı oynamaya başlayabilirsiniz.
    Hint psn fiyatıda TR Psn'e göre oldukca uygun oluyor. 340-350 TL civarı.
    |
    |

|
    |

Xbox One Fat OFW, Ps4 White OFW,Nintendo Switch CFW, rog claymore,G502 PROTEUS SPECTRUM, Nvidia Geforce now F0unders 3dition
  • Teğmen
    215 Mesaj
    Arkadaslar merhaba,

Multiplayer olmasi konusunda yeni bir haber var mi acaba ?
    Malum yillarca oynadik online, insan beklenti icine giriyor.
    |
    |

Sevgili arkadaşım, öyle bir anlatmışsın ki Elena Nathan'ı yakalarsa kafasına sıkacak izlenimi vermişsin. İlişkiler taviz üzerine kuruludur, ortak yaşam için çemberlerin kesişmesi gerekir. Nathan'ın korkusu Elena değildir, Elena'yı kaybetmek "endişesi" onu dizginler.

Bu arada isteyen istediği nicki de alabilir.

|
    |
    Ultratopkek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İçten içe zaten eskiyi özlüyor ama yine eli boş döneceğini biliyor çıkacağı maceradan. Abisi gelince de güçlü bir bahanesi oluyor macera için. Evliliğini bozmamak Elenayı incitmemek, riske sokmamak için söylemiyor. Çünkü Elenaya zarar gelirse kendisini sorumlu tutacak. Asıl sen karakteri tanımamışsın. Koskoca 5 oyundur karakter gelişmini adım adım deneyim ettik. Sen gelmiş Nathan karısının sözünden çıkmayan, kendi kararlarını veremeyen birisi diyorsun. Burda hakaret seriyi oynayıp da anlamaman ,yazık olmuş.

|
    |

Nathan'ın derdi karısını filan incitmemek olsa bunu ilk 3 oyunda yapardı zaten, bana "omo omo o zomon ovlo doğollor" deme sakın yoksa feci gülerim . Neil her zamanki "Maceracı ve kafasına dik adam evlenince uysallaşır ama kötü birşey olduğunda eski haline geri döner" kilşesini kullandı ve ne yazık ki millet te beğendi. Bu arada ne 5 oyunu, Nathan sadece 4 oyunda vardı ve Lost Legacy'de doğru düzgün bahsi bile geçmedi.

Ben hiç bir zaman Nathan kendi kararlarını veremiyor demedim, karısından korkuyor dedim. Ve korkuyor da zaten, Elena'ya "O benim kardeşim ve içine düştüğü durumdan kurtaracağım, ister kabullen ister boşan" diyeceğine bahaneler uyduruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

"ister kabullen ister boşan" demiyor ama benzerini yapıyor yine Sam'e yardım ediyor.Senin yazdıklarını okuyan birisi oyunu oynamamış olsa Nathan karısının sözünden ayrılmayan,Sam'i yüzüstü bırakıp monoton işine devam eden birisi gibi anlar.Kendi kararlarını veremeyen demedim diyorsun da karısından korkan birinin kendi kararlarına uyması mümkün mü?

Aksine;

3:32

Elena uçağa yetişmem lazım diyip odadan çıkıyor, Sully peşinden gitsene diyor. Nathan ise burada işimiz bitmedi diyor. Yani çoktan Elenayı gözden çıkardı burada. İşim bitince öyle yanına giderim kafasında. Şu kadar güzel kurgulanmış,duyguları çok iyi aktaran bir sahneyi de anlamadıysan boş boş daha alıntı yapıp ne konuyu ne de karakteri daha fazla kirletme.

Bu arada Lost Legacy'i kastetmedim,standalone bir dlc o. Bend Studio'nun yaptığı Uncharted Golden Abyss den haberin yok galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nathan - Drake -- 14 Şubat 2020; 13:49:45 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    335 Mesaj

Tamam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam boşverin, laf anlatmaya çalışarak kendinizi yormayın, Neil Druckmann gibi bir insanın kalemine laf etmek bilinçsizliktir zaten, merak ediyorum sevilmeyen ve laf edilen Neil Druckmann kadar işini severek yapan, tatile dahi gitmeyen, kaç yönetmen/yazar var? bugün boştan yere Naughty Dog başkan yardımcısı değil, ki ona rağmen yan gelip yatmıyor, Part II meta'da 98 alsa yine eleştirirler, bu kişi 2 sefer Amerikan Senaryo Yazarları Birliği tarafından "Video Oyunları Dalında En İyi Senaryo" ödülünü Last of Us ve Uncharted 4 ile kazandı, yani bu adamın başarısı ve ortaya koyduğu işler tescilli,Neil Druckmann'ın Ustalık eseri dahi olmayan Last of Us, birçok oyun basınından "10 yılın Oyunu" ödülünü alıp seneler sonra bile 13 saatlik bir hikaye hakkında hala konuşturmayı başarıyorsa, kim bilir Ustalık eseri olacak olan diğer Projeler ve Part II nasıl gümbürtüler ile gelecek.

|
    |
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.