Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.302
Cevap
144
Favori
1.183.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 2 sayfa geriye gidin Uncharted 4 spoiler ile baslayan bir mesajim var oraya 4k karninin acik oldugunu anin fotografini attim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ltrg kullanıcısına yanıt
    Bence de bu tarz basit Turk filmi senaryolariyla gelmez Naughty Dog. Muhtemelen oyunda Ellie'nin annesini oynayacagimiz bir bolum olacaktir. Bu tarz bir ipucu olarak dusunulebilir ama kesin bir sey soylemek zor.

• Bu Joelin ölme mevzusu nedir yahu ilk oyunda sonda ellie ile konuşuyorlardı hastaneden kaçtıktan sonra?

• :p
    THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Bu Joelin ölme mevzusu nedir yahu ilk oyunda sonda ellie ile konuşuyorlardı hastaneden kaçtıktan sonra?

Oyun 5 yıl sonra geçiyor,Joel'a ne oldu bilmiyoruz şimdilik. Joel trailerda son kısımda görülüyor ama hayali olarak sanki,konuştuğu sırada Ellie'nin joeli umursamaması, kafasını hafif sallaması sanki kötü bir şeyi hatırlıyormuş gibi. Bir de Uncharted 4 te de American daughters diye bir resim çıktıydı the last of us hakkında.

• ozi_41 kullanıcısına yanıt
    Oyun xboxda daha iyi performans verecek bence hocam. Ayrica renk paleti daha iyi gibi xboxda

• Gran Turismo 7 kullanıcısına yanıt
    Şu haliyle xbox ta netlik, kaplamalar ,uzak cizim , aa ve ozellikle kontrast daha iyi duruyor . Xbox scorpio yu dusunemiyorum .

3000000000000000 server + es ram , cloud ve live kalitesiyle online i da akar

Tercihim xbox tan yana

• xbox one s 4k hdr görüntü mis gibi şimdi naughty dog düşünsün
  • 2018-2019 GAME OF THE YEAR belli oldu hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Bence de bu tarz basit Turk filmi senaryolariyla gelmez Naughty Dog. Muhtemelen oyunda Ellie'nin annesini oynayacagimiz bir bolum olacaktir. Bu tarz bir ipucu olarak dusunulebilir ama kesin bir sey soylemek zor.

Ellie'nin annesi ne alaka hocam anlayamadım
  • Senaryo gereği bi 5 yıl sonrayı anlatmalarını bekliyorduk ama küçük ellie yi okadar sevmişim ki büyümesini kabullenemedim desem yeridir çok yabancı geldi..

Umarım Joel'in karanlık geçmişini bize uzun uzun oynama fırsatı sunar Naughty Dog.. Joel reisi öldürme gibi bi saçmalık yapacaklarını hiç sanmıyorum yürek dayanmaz o sahneye:)

• Bu konuda Xbox la geçilen ... başka hiçbiryerde geçilmemiştir :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elit kumanda kullanıyoruz hocam ona göre şeklimiz yeter
  • THE LAST OF US PART II’DAN ASHLEY JOHNSON,UZUN ZAMANDIR TEK BAŞINA ÇALIŞIYOR OLABİLİR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 29 Aralık 2016; 13:9:48 >
  • Ne teceavüzü ya dünyanın çivisi çıkmış,ahlak vs kavramlar kalmamış hele hele Ellie o dünyada doğmuş iken tecavüz edildi diye ortalığı yakıp yıkacak değil biraz gerçekçi olalım.
  • WrathofGlatzeman kullanıcısına yanıt
    Cografyanin etkisinden boyle yorum yapiyorlar kardes .Bosver salla gitsin.

Not:E3 2017 de biraz daha netlesebilir olaylar.

• Ellie'nin gazozuna uyku hapı atacaklarmış
  • arkadaşlar ellie gibi sevilen bir karaktere tecavüz ettirirlermi olurmu hiç öyle şey..

kendinize gelin lütfen..
  • Daha çok var çıkmasına. Geçen nesilde 4 oyun çıkarttılar bu nesil daha az olacak 2 ya da 3 demişti yetkili bir isim.

Bu gidişle 2 olacak gibi koskoca nesil iki oyun çok çok az gerçekten. Bu nesil oyun yapım süreleri baya bir uzadı,

Bu nesilde mimari olarak daha kolay oyun yapılıyor, çok rahatız diyorlar ama oyun yapım süreleri çok uzadı, geçen nesilde mimari farklı zor dediler buna rağmen daha hızlı oyun üretiliyordu! Ben bir şey anlamadım bu işten gerçekten
  • bu cenabet gavurların kafası öyle çalışmaz arkadaşlar, adamların ilk aklına gelecek senaryo tecavüz, gasp, vs... değildir.
    daha oturaklı senaryoyu bulur onlar.
    sizin dediklerinizin gerçekleşebilmesi için sizin seviyenizde ve bu coğrafyada yaşayan yada yaşamış bir çomarın oyunu yapması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.