Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.302
Cevap
144
Favori
1.183.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Henüz yeni geliştirilmeye başlanmış, kafadan en az 2 yılı var. Bir, iki kez de ertelemese yaşasa 2.5 yıl, 2019 Q1-Q2 en olası tarihler; hiç etik bir şey değil bu aslında çok ayıp ediyorlar.
  • PS5 bundle ile alırım demiştim. Haberi duyan 8 aya oyun çıkar zannediyor galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Tamam unc4 ten önce nathan ölecek diyorlardı ama o oyunun sonu ile alakalıydı. Last of us ta oyunun yapımcısı direk ellie yi yönetecegımızı söylüyor. Joel hayattayken ellieyi yönetmenin bir anlamı olmaz bence. Zaten trailerda bariz belli joel oyun içinde hayaletimsi şekilde ellie nin yanında olacak.

oyunu yeni oynuyorum , böyle bir spoiler yenir mi abi! yapma ya. umleakyulemkaylumeikaylmugikahnğgurkaphnğgfukıylmugğkaylmuegikap

@GoldPunch cevap için teşekkürler dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 5 Aralık 2016; 15:9:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Tamam unc4 ten önce nathan ölecek diyorlardı ama o oyunun sonu ile alakalıydı. Last of us ta oyunun yapımcısı direk ellie yi yönetecegımızı söylüyor. Joel hayattayken ellieyi yönetmenin bir anlamı olmaz bence. Zaten trailerda bariz belli joel oyun içinde hayaletimsi şekilde ellie nin yanında olacak.

oyunu yeni oynuyorum , böyle bir spoiler yenir mi abi! yapma ya. umleakyulemkaylumeikaylmugikahnğgurkaphnğgfukıylmugğkaylmuegikap

@GoldPunch cevap için teşekkürler dostum.

Spoiler falan yok rahat ol oynamaya devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi o zaman , moralmen çökmüştüm resmen
  • 2 yıl sonrası için plan yapıyoruz
  • Videodaki kadın daha önce The Last of Us'ı bitirmiş, 2.sinin trailerını izletiyorlar. Hüzünlenip ağlıyor :) 30 yaşındaymış hem de :)

• Bu oyun neden bu kadar abartılıyor! Tamam güzel grafik var ama hdr kontrastı basmışlar gözü yoruyor. Hikaye sağlam ama daha sağlam hikayesi olan oyunlar da var. İlk ve tek değil. Oyun açık dünya değil, koridor oyunu. Bu açıdan dying light zombi oyunlarının bir numarasıdır.
    Güzel ve ben beğeniyorum oyunu amacım kötülemek değil. Sadece abartının dozunu kaçırmamak.

• 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    Zombi oyuni oylemi? Sen elindeki telefonla Clash Of Clans oy a blader bu mevzulari kaldiracak deilsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Henüz yeni geliştirilmeye başlanmış, kafadan en az 2 yılı var. Bir, iki kez de ertelemese yaşasa 2.5 yıl, 2019 Q1-Q2 en olası tarihler; hiç etik bir şey değil bu aslında çok ayıp ediyorlar.

Erken duyurup beklentiye sokuyorlar.
  • ben çok pis gaza geldim bu akşam 1. bölümden başlayıp bitircem yine oyunu

• joel iyi adamdı ya geverdi uçan kelevek sayesinde

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Henüz yeni geliştirilmeye başlanmış, kafadan en az 2 yılı var. Bir, iki kez de ertelemese yaşasa 2.5 yıl, 2019 Q1-Q2 en olası tarihler; hiç etik bir şey değil bu aslında çok ayıp ediyorlar.

2019'u bulacağını sanmıyorum ben hocam yoksa bu kadar erken açıklamazlardı 2018 son çeyrekte çıkış yapar diye tahmin ediyourum.
  • Joel'la oynamayacaksak ben ilk oyunun havasını yakalayabileceğini sanmıyorum. Yine aynı devam etseydi keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: 16Kırmızı

Bu oyun neden bu kadar abartılıyor! Tamam güzel grafik var ama hdr kontrastı basmışlar gözü yoruyor. Hikaye sağlam ama daha sağlam hikayesi olan oyunlar da var. İlk ve tek değil. Oyun açık dünya değil, koridor oyunu. Bu açıdan dying light zombi oyunlarının bir numarasıdır.
    Güzel ve ben beğeniyorum oyunu amacım kötülemek değil. Sadece abartının dozunu kaçırmamak.

başkan ne dyimg lightı trollüyomusun napiyosun anlamadımki kıyasladıgın oyuna bak 2.sınıf fps oyunu ne atmosfer var ne hikaye.. Last of us ın tapılma sebebi atmosferi ve seni içine çeken harika kurgusu. Sizin öncelikleriniz bunlar değilse normal gelebilir oyun.

• Kafamda bazı soru işaretleri var. 19 yaşındaki bir kız çocuğuyla bütün bir oyunu oynamak biraz sıkıcı ve yavan olabilir. En azından %60 ve %40 olarak falan ayarlasalar karakterler arası oynanış süresini daha iyi olur.

• Daha durun arkadaslar cok erken suan

• Bende 2019 diye düşünüyorum Abi, God Of War'ın çıkış tarihini görmedik daha...

• GOW Mart 2018,TLOUP2 Haziran 2018 benim tahminim.

• Şu ortamda olmak vardı.Adamın sondaki küfürüne güldüm :D
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.