Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.302
Cevap
144
Favori
1.183.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    %100 , 2020'ye kalmaz
  • E3 te en azından tarih verirler diye bekliyorum ama bakalım.
  • Herkes ilkbahar diyor bende böyle düşünüyorum. En mantıklısi haziran ama yaz aylarında oyun oynamak hiç çekilmiyor.

Sony kıllık yapıp 2020'e atmaz umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bir sürpriz bu sonbahar bekliyorum oyunu. Kasım gibi falan. En geçte 2019 ilk çeyrek diyorum. E3'de netleşir tüm detaylar.

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Ben bir sürpriz bu sonbahar bekliyorum oyunu. Kasım gibi falan. En geçte 2019 ilk çeyrek diyorum. E3'de netleşir tüm detaylar.
    Keşke hocam ama öyle bir şey olması imkansız. Ben 2020'ye uzamasından korkuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

%100 , 2020'ye kalmaz
    Bende bu fikirdeyim 2020 kalmaz. En kötü 2019 da oynuyor olucaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: CollatZ2508

Beyler dün gibi hatırlarım uncharted 4 ü Sony mağazasından 200 e almıştım ve uncharted 4 iki sene önce çıktı. İki sene sonra fiyatlar 100 TL arttı. Eğer kurun ivmesi atmazsa fiyat 350 civarı olur. 400 ise ondan sonraki sene olur. 500 e yavaştan yuvarlanıyoruz.

Türkiye de konsol kullananların %92 si playstation kullanıyor. Bunu Mustafa Yiğit açıkladı. Böyleyse steam gibi kuru sabitleyerek bize yapın bir güzellik. Şu 300 leri 400 leri yazarken cidden geldiğimiz, konuştuğumuz konulara üzülüyorum.
    Ben de Uncharted 4'ü ön sipariş vermiştim o fiyattan ve yanında da kıytırık 20 liralık kulaklık hediye etmişlerdi. Demek ki fiyatı PS Türkiye değil Türkiye belirliyor Kendi paramız değersizleşti diye başkasından satacağı malı ucuza satmasını beklemek çok saçma. Ben de olsaydım ben de öyle bir şey yapmazdım.

• Ekim 2016 da ara verdigim ps4 e İnsallah bikac aydan tekrar basliycam.

(bu surede oyunlarin brikmesini bekledim :)

Gow suan acayip istah kabartan bi oyun.sirf spoiler yememek icin konuya dahi girmiyorum. 2 yillik bi aradan sonra İnsallah tekrar basliycam.Last of Us ise bambaska bi heyecan Bana gore gelmis gecmis en iyi oyun.Haziran da gameplay olur lakin ckis vereceklerini zannetmiyorum. 2019 son ceyrek de oyunu yayinlarlar.gbime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltrg -- 24 Nisan 2018; 20:08:14 >
  • Şu an Gow sayesinde orgazm yaşıyorum, bitmesin diye her gün 2 saat oynuyorum 😁

Daha bu gelecek, Days Gone gelecek, Death Stranding, Spider Man, Ghost of Tsushima ohoooo :))))

• İlk oyunu pazar günü bitirdim. Çok uzun süredir oyunlarla işim yoktu en son 2010-2011 X360 kullanmıştım. Geçen ay PS4 Pro aldım ve GTA V'den sonra Last of Us oynayayım dedim.

Kontrollerle savaştığım ilk 2 saatte acaba çok mu abartıldı da beklentim yükseldi diye biraz sorguladım. Ama pazar günü tüm gün oynadıktan sonra gece 11.30'da oyun bitti ve içime resmen bir taş oturdu. Oyunun dinamiklerini, zombilerini, silahlarını herşeyi geçin, hiçbiri umrumda değil ama mükemmel bir hikaye var. Çok etkisinde kaldım. Oynarken hissettiklerimi tarif edemem. Bu oyunu ilk çıktığında oynayanlar nasıl sabretti bilmiyorum ama ikincisinin çıkacağı bile muallak olarak geçen yıllardan sonra benim bu oyunu oynamış olmam bence büyük şanstı. Önümüzdeki yılın bir kısmı da askerde geçeceğinden kısa süre içerisinde çıkacak ve oynayacağım gibi hissediyorum. Tek isteğim yeni oyunda bizi kötü sürprizlerin beklememesi. :)

• Ön sipariş 499tl şuraya yazayım bulunsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Ön sipariş 499tl şuraya yazayım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Ön sipariş 499tl şuraya yazayım bulunsun.
    Yakında, oyun alana konsol hediye şeklinde bundle olursa şaşırmayacağım.
  • Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    İş o seviyeye hızla gidiyor

• 50 tl ye ilk oyunu kutulu aldım bitirdim hızla bitirdim ki arkadaşa vereceğim. Bitti gitti güzel oyunda 50 tl bile anca yani en fazla. Bu oyunuda en fazla alacağım 60 olur 70 olur bir kuruş fazla vermem. Beklerim abi zamanım çok zaten eski oyunlara yetişemiyorum oyun oynayacak kadar zamanım çok beklerim de. Zaten oynadın bitirdin sonra ne olacak senelerce beklersin eğer çıkarsa.
  • Hemen alıp oynama fantezisi olan çok fazla

• En fazla 200 lira olmalı fazlası değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Last Of Us 2 ve çıkarsa Bloodborne 2 dışında hiçbir oyununun Türkçe gelme ihtimali yok

• hazirandaki e3de yeni oynanış videosu görcez hadi bakalım
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.