Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.302
Cevap
144
Favori
1.183.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk oyundaki gibi olursa.Oyun çıkar 5-6 ay sonra da yeni konsol çıkar oraya da getirirler.

Oyun çıktığında ikinci el bir ps4 alıp oyunu oynayıp tekrar satmayı düşünüyorum.Xbox sahibiyim.(XboxÖnceki nesilde Ps3 sahibiydim The Last of Us'ı ön siparişle almıştım ve bu güne kadar oynadığım en iyi oyunlardan biri.Sadece solo değil online da çok keyifliydi.Küçük bir battle royal modu online na gider diye düşünüyorum.

Hikayesi için sevilen bir oyun ancak online içinde getirisi yüksek olur.Sony değerlendirmeli.

Bu oyunun güzelliğini de Xbox da yok zaaa diye kirletmeyin.Herkes özel oyun sevmek zorunda değil.Tıpkı çoğu ps sahibinin Gears Of war Halo vb sevmediği gibi.

15 saat civarı bir oyun süresi bekliyorum.İlk oyundaki gibi ve bence Joel oyun içinde ölecektir.Naugty Dog'un bir yüksek dram pompalaycağına eminim.Süpris bir şekilde oynayanların eli böğüründe kalacaktır.Oyun çıktığında spoiler tehditlerine hazırlıklı olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 20 Mart 2018; 20:16:31 >

• Beyler oyun çıkınca beni uyandırın daha fazla dayanamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

Beyler oyun çıkınca beni uyandırın daha fazla dayanamıyorum.

The Last of Us Part II'yi bekleyenler için özel olarak ürettiğimiz Cryogenic Tanklarımıza alalım sizi. Fiyatlarda çok uygun

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

• Tam da aradığım şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Ufak bir bilgi dahi olsa bizim için iyi :) oyundan bir görüntü bile gelse o bile yeter :) asıl bombayı E3 2018'de patlatacaklar tabi:)

Şu yorumu görünce aklıma E3 2018 geldi ve bir an fragmanı izlediğimi hayal ettim. Birden tüyler diken diken oldu

10 Haziran'da buralar çoşucak hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 21 Mart 2018; 12:42:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yalnız şunu fark ettim.. Ps4 proyu ne zaman açsam aklımın köşesinde hep Last of Us oluyor.
    Ulan ezberledim artık.. Nerede kaç adam kaç clicker çıkıyor. Gene de zevkle gene de ilk heyecanla oynuyorum
    UFC 2 için açtığım konsolda bile aklıma düşüyorsa bi oyun.. O benim için (sanırım) efsane olmuştur

Umarım bu PS4 ve onun nesline çıkar..
  • Fan Yapımı :

• The Last of Us: Part 2'nin oynanış testleri bitti ve sonuç harika

The Last of Us: Part 2'nin PlayStation 4 oyuncularını ne kadar heyecanlandırdığını burada belirtmeme gerek yok. Duyurulduğu anda izleyenlerin sevinçten ortalığı yakıp yıktığı oyun, Naughty Dog tarafından geliştirilmekte. Oyunun şu anda ne durumda olduğunu ve ne zaman çıkacağını henüz bilmesek de Joel karakterini seslendiren Troy Baker, katıldığı MCM Comic-Con'da hayranları heyecanlandıran bir haber verdi.

The Last of Us: Part 2'nin ilk oynanış testleri bitmiş ve sonuç mükemmel

Açıklamasına göre Troy Baker, Naughty Dog'un gerçekleştirmiş olduğu oyunun ilk test sürecinde bulunmuş ve oyunu harika bulmuş. "Harika bir hikayeye ve oynanışa sahip. Test aşamasını yeni bitirdik ve muhteşem gözüküyor. Raflarda yerini alması için sabırsızlanıyorum" açıklamasında bulunan Baker, panelde yer alan herkesi heyecanlandırdı. Sony ve Naughty Dog'un E3 2018'de The Last of Us: Part 2'yi göstereceğini biliyoruz. Belki bir çıkış tarihi göremeyecek olsak da en azından oyunun oynanışını görebileceğiz. Sadece sinematik olarak gördüğümüz The Last of Us: Part 2, ilk oyunun kaldığı yerden devam edecek. Oyunun 2019'da çıkması bekleniyor.

MK.

• görüyorsunuz mükemmel anlatmaya gerek yok
  • Allah'ım sen büyüksün şu oyunu oynamayı nasip et artık. Sabırsızlanıyorum, dayanamıyorum artık gel artık gönlümün efendisi.
  • Joel abimizi oyunun kendinden çok merak ediyorum

Neredesin koca yürekli adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drima

Yalnız şunu fark ettim.. Ps4 proyu ne zaman açsam aklımın köşesinde hep Last of Us oluyor.
    Ulan ezberledim artık.. Nerede kaç adam kaç clicker çıkıyor. Gene de zevkle gene de ilk heyecanla oynuyorum
    UFC 2 için açtığım konsolda bile aklıma düşüyorsa bi oyun.. O benim için (sanırım) efsane olmuştur

Umarım bu PS4 ve onun nesline çıkar..

Aynen dediğin gibi hocam bende hayranıyım resmen oyunun çevremde ps4 sahibi olan herkese tavsiye ediyorum millet şok oluyor oynadıktan sonra bu oyunu nasıl yapmıslar diye ps3 te 8-10 kere bitirdim üstüne ps4 te bi o kadar bitirdim hâlâ canım sıkılınca açar oynarım benim için dünyanın en iyi oyunudur hocam o derece seviyorum yani baya baya abarttım ama duygularım bunlar

• fatihsar kullanıcısına yanıt
    Farklı bir şey var bu oyunda çözemedim yani..
    Half Life 1 gibi Max Payne 1 gibi GTA 3 gibi her yıl illa ki açıp oynayasım geliyor
  • last of us ın herkes single moduna dikkat çekiyor ancak oyunda asıl efsane olan online modu bence, gelmiş geçmiş en iyi onlne modu bu oyunda bana kalırsa. tam bir taktik savaşı.
  • Beyler oyun çıkana kadar oynamayan varsa Evil Within 2 öneriyorum. Last of Us + Silent Hill + Resident Evil açlığı olanlara iyi gelecek.

• quote:

Beyler oyun çıkana kadar oynamayan varsa Evil Within 2 öneriyorum. Last of Us + Silent Hill + Resident Evil açlığı olanlara iyi gelecek.

Ben de 1-2 ay önce bitirdim oyunu. Başlarda yapay zeka çok zayıf geldiği için canımı sıkmıştı ama sonradan toparladı oyun. Atmosfer bayağı iyi. İlk oyununu oynamayan varsa o da epey iyidir. Az da olsa açlığınızı giderebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cosuonjx

quote:

Beyler oyun çıkana kadar oynamayan varsa Evil Within 2 öneriyorum. Last of Us + Silent Hill + Resident Evil açlığı olanlara iyi gelecek.

Ben de 1-2 ay önce bitirdim oyunu. Başlarda yapay zeka çok zayıf geldiği için canımı sıkmıştı ama sonradan toparladı oyun. Atmosfer bayağı iyi. İlk oyununu oynamayan varsa o da epey iyidir. Az da olsa açlığınızı giderebilir

İlk iki oyunda indirimde yanlış bilmiyorsam ilk oyun 24 liraya felan satılıyor. İkinci oyun 59 lira en dip fiyatında bu tarz oyunlar gelmiyor zaten türü sevenlerin kaçırmasın kesinlikle oynarken çok keyif veriyor. Atmosfer bildiğin silent hill :)

• Gel artık Viçdansız E3 görelim şu oynanışı

• Anılar tazelenmeli. :)

• Seriyi 2 de bitirirler mi? Yoksa FarCry ve Uncharted gibi seriye bağlarlar mı?
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.