Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.302
Cevap
144
Favori
1.183.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın en büyük oyun fuarı GAMESCOM'un açılışı Türkiye saati ile bu akşam (20.08.2019) saat 21:00 da yapılacak.
    Oyun inceleme sitelerinde belki görmüşsünüzdür... Bir çok yeni oyunun müjdesi verildi, merakla beklenen bazı oyunların oynanış görüntüleri yayınlandı falan.

LAST OF US PART II konusunda bir şeyler görebilecek miyiz, ne dersiniz?
  • Oyunlar 400tl bandını geçtikten sonra ben heyecanımı yitirdim. Gerçi son senelerde fakirleşmemizden dolayı tüm teknolojik cihazlar için geçerli ama oyun oynamak ilk vazgeçilebilecek şey o yüzden sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miraclescape

Oyunlar 400tl bandını geçtikten sonra ben heyecanımı yitirdim. Gerçi son senelerde fakirleşmemizden dolayı tüm teknolojik cihazlar için geçerli ama oyun oynamak ilk vazgeçilebilecek şey o yüzden sanırım.
    Fakirleştiğimiz konusunda sana sonuna kadar hak veriyorum kardeşim.

Senin gibi düşünen bir arkadaşım vardı. Ama sigarası alkolü eksik değildi.
    Umarım sen de böyle olanlardan değilsindir :)

Gönül ister ki ekonomimiz iyi, paramız değerli olsun.
    Herkes istediğini yapsın, o kadar okuyoruz, çalışıyoruz keyfine baksın.
    Ama insan kendi evinde, dört duvarında bile eğlenemiyor, keyif alacak şeyler yapamıyor, evine hobisine istediğini alamıyorsa vay o memleketin haline.
  • Tlou Part 2 nin yönetmeni Neil Druckman'ın oyunun hikayesi hakkında açıklamaları.
    1.Oyun öyle çarpıcı olacak ki ağlamayan insan olmaz diye tahmin ediyorum diyor.(Hatta çekim sırasında gözyaşlarına boğulmuşlar Ellie ve Joeli oynayan aktörler)
    2.Hikaye ilk oyunun aksine nefret üzerine kurulu olacak.
    3.Aynı anda birçok duyguyu hissetirecek.(Bizi çok tatmin edecek)
    4.Ilk oyunun aksine hikaye daha tahmin edilemeyen ve karışık olacak
    5.Hayvanların bazıları da zombi olacak
    6.Yeni zombi türleri olacak.
    7.Yarı acık dünya tarzında bir yapısı olacak
    8.Yakın dövüş çok önplanda olacak
    9.Insanlar çok acımasız olacak ve bazen zombilerden bile tehlikeli olacakmış
    10.Oyun bizi bir yönden gidmeye zorlamıyacakmış.Özgürlük sağlanacak
    11.Oyunda Joel yer alacak(Hangi zaman diliminde olur bilinmiyor)
    12.Çok fazla flasbackler olacakmış
    13.Oyun Naughty Dog'un en iddialı ve en devasa oyunu olacakmış.
    14.Yapay zeka bizi şaşırtacakmış.
    15.Oyun için yeni grafik motoru geliştirilmiş.
    16.Multiplayer modu yine olacakmış.
    17.Oyunun büyük bir kısmi Seatlle de geçiyor

Siz ne düşünyorsunuz ? Sizce oyun Goty olur mu ?

• Aslına bakılırsa GOTY olmaması için hiç bir sebep yok gibi görünüyor.
    Hikayesi / konusu ile şaşırtacaktır.
    Yeni eklenen dövüş mekanikleri / kaçma / nişan alma vs. gibi zaten bir tık önde başlıyor.
    Yapay zekaya daha da ağırlık vermişler gibi önceki oyunun üzerine daha da eklenmiş ve Zombiler / İnsanlar arasında o orantıyı ayarladıklarını düşünüyorum.
    Oyunun Grafik ve Mekan tasarımları doku ve Karakterlerin modellemelerine kadar üstünde çok çok durduklarını görüyoruz.
    Yüz ve mimiklerin gerçekten üzerinde çalışıldığı aşikar.
    Joel'i zaten bekliyorduk ancak hangi zaman dilimi hala muamma onuda oyunda görecek gibiyiz.
    Ellie'nin büyümüş hali Hırsı nefreti ara ara duygusallığını göreceğimiz güzel bir yapım olacak gibi.

GOTY olacaktır ama adaylarıda olacaktır haliyle. En yakını ise Cyberpunk 2077 diyebiliriz.

Cyberpunk 2077 / Elden Ring / Watch Dogs : Legion / Marvel's Avangers / Dying Light 2 / veya farklı yapımlar.

Ama Olmaması için önünde bir engel yok Gameplay'i gördükten sonra oyunun sadece Çıkışını bekliyoruz diyebilirim.

Yıllarca konuşulacak bir oyun daha geliyor The Last of Us'da konuştuk Part 2 ile daha da adından bahsettirecektir. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 20 Ağustos 2019; 21:12:57 >

• Hikmet İsayev H kullanıcısına yanıt
    bence olacaktır nerede yapmış hocam bu açıklamaları ?
  • hocam bence 2020 içinde şu anda 1 rakibi var oda cyberpunk 2077 elden ring, watch dogs 3 , dying light ve avengers da iyi olacaktır ama goty lik olabileceklerini sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

hocam bence 2020 içinde şu anda 1 rakibi var oda cyberpunk 2077 elden ring, watch dogs 3 , dying light ve avengers da iyi olacaktır ama goty lik olabileceklerini sanmıyorum
    Benim saydıkların aslında rakip değil de bir nevi aday diyelim. :)
    Ödülleri süpürücektir 2020'de ben öyle düşünüyorum. :)
  • Sony bildiğin Last of us'ı ateşe attı oyunun cyberpunk ile kapışma imkanı çok çok düşük 8 seneden beridir cyberpunk üzerinde çalışıyorlar adamlar bildiğin gerçek hayatın kopyasını çıkarmışlar hiç saçma sapan yapay zeka hareketleri yok diyaloglar desen yine gerçek hayatta ki gibi gerçekçi ve bol, atmosferi zaten gördük gameplayde, en büyük artısı ise kesinlikle Keanu Reeves olacaktır çok güzel reklam yaptılar ki karşılığını meta puanında alacaklardır ekstra olarak bir sürü ünlünün olduğu söyleniyor ayrıca adamların kendine güveni tam 45dk gameplay yayınlayıp daha sonra ekran görüntüleri ile bol bol göz dağı veriyor gibi bence cyberpunk çok rahat alacak goty'i ama daha çok var tabii erken konuşmak için

Özellikle adamın kafasını suya sokup sneak öldürdüğü sahneden özgünlük akıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Fuar bitti Sony olacak deniyordu demek ki soylentiden ibaretmiş

• Sony o kadar güveniyor ki aynı kulvara bile sokmuyor yapımlarını. Hele ki söz konusu gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biriyse...

• Sony çok ama çok sessiz sebebi işlerin istedikleri gibi gitmiyor olması değildir umarım.

• Naughty Dog ve Sony bize bu oyun hakkında neredeyse hiçbir şey göstermeyip söylemediler.Elimizdeki bilgiler ve oynanış videosuyla 2077 ile kıyaslamak saçma oluyor.

• Bu oyun, PS5'in çıkış oyunu arkadaşlar. Kasım 2020'den önce beklemeyin.
  • Öncelikle Herkese selamlar arkadaşlar, çıkış tarihi hakkında çok kafa yormayin derim.Oyun en geç Mart ayında piyasada olur.
    Ayrıca TLOU 2'yi göstermesini gerektirecek bir durum yok,marka olmuş bir oyun.Şuan oyun dünyasında en iyiler arasında tek bir oyunla.Bana göre senaryo odaklı oyun bazında en iyisi...
    Sony,GOW ile uyguladığı taktiği uyguluyor sadece, aynı şeyler Ghost Of Tsushima için de geçerli.Cunku adamlar çıktığında deli gibi satacağını biliyor.
    Gamescom gibi küçük etkinliklerde gösterilmesini beklemek de bir hata,Sony'nin gösterdiği son AAA oyun Until Dawn 2014'te oda.Adamlar sonraki yıllarda ya katılmadı ya da VR oyunlarını gösterdiler.
    TGS yada PSX dışında fragman geleceğini düşünmüyorum açıkçası.

• Bende Outbreak Day'de bir kaç yeni Ellie Screenshot görüntüsü bekliyorum bakalım az kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levenbreh -- 25 Ağustos 2019; 16:41:36 >
  • THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

• Hocam iyi güzel de cyberpunk ile tlou arasındaki bağlantı ne onu çözemedim o kadar üç nokta da ki 2 oyunu karşılaştırmissinizki öyle bakakaldım.tlou ile cyberpunk kıyaslanamaz bile ikisi çok farklı şeyler sunan oyunlar yanlış bir bakış açısı bana göre

• kemalbey12 kullanıcısına yanıt
    Bana göre Rdr2 ile Gow'da karşılaştırılamaz ama iş Goty'a gelince mecburen karşılaştırılıyor, bu iki oyunda eminim önümüzde ki sene bol bol karşılaştırılacak

• Amaçları yılın oyunu olmak değil ki. Seriyi en iyi şekilde devam ettirip çok oyun satmak. Oyun en iyi şekilde ne zaman karşımıza çıkacaksa o zaman çıksın.
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.