Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (1187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11851186118711881189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

normal zorlukta 35 saatte tüm çekmecelere bakarak ve bol resim alarak bitirmişim save dosyasında yazıyor  

3 tane toplanabilir kaçırmışım sadece.onlarıda bölüm açarak hemen toplanıyor

örneğin seattle day 2 gibi başlık açmış içindede ayrı başlık açmış sadece o kısım bile oynanıyor.hatta orada yazıyor hangi bölümde kaçırdığın toplanabiliri (4/5 gibi)

• GUERRA kullanıcısına yanıt
    Yeni IP'den sonra Part III gelir sanırım, muhtemelen yine neslin sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 2 Mart 2021; 20:17:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

kesinlikle.oyun bittikten sonra menü resmi olan yer boşa gösterilmedi  

Ne bu hocam, ben kaçırmışım herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SacredDivinity kullanıcısına yanıt

Bu hocam

• Geçen gün ilk oyunu bitirdim açıp o bile hala çok iyi hiç sırıtmadı 2013 remastered olmasına rağmen çok iyi..

• ilk oyunu 2.kez kızımla btirdim.3.kez oynamak istiyor :D

• Oyun, BAFTA game awards da baya dalda aday olmasına rağmen en vurucu kısmı olan "Narrative" dalında aday bile olmamış, gerçekten çok garip. Millet Genelde CP77 nin "Best Game" de aday olamadığı için dalgasını geçiyor ama AC Valhalla nın bile "Narrative" dalında aday olmasına rağmen TLoU2 nin olmaması konuşulmamış.

• d41mon kullanıcısına yanıt

Normal bence ilk oyun gibi çok iyi bir hikayesi yok çünkü.

• Narrative konusunda aday olmaması mantıklı olmuş. Zaten bu oyunun bu kadar kavga çıkarmasının ve eleştirilmesinin sebebi hikayeydi. Tek eleştirilen kısmı da hikayeydi. Goty olmağı bu sene sonuna kadar hak etsede, hikaye konusunda kusurları vardı. Siz sevin yada sevmeyin bu hikaye kusurlu arkadaşlar. Hikyenin sevmeyen buyük bir kitle olduğunu kabul etmelisiniz . Boşuna bu kadar yaygara çıkmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Hocam oyunda yüzlerce collectible var, hepsini kolayca bulabildiniz mi? Ben de platinlemeyi düşünüyorum; ama, bölümlere tek tek gidip collectible aramak zor geliyor  

Bu accessibility özelliğini açtığınız zaman kolayca toplarsınız hocam. Ben zevki kaçmasın diye bilgisayar telefon açık youtubedan teker teker bakarak toplamıştım öyle platinledim.

Zor değil sadece vakit alıyor 250'in üzerinde toplanabilir eşya var oyunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DDF6E77A0 -- 5 Mart 2021; 17:45:41 >

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt

Hocam YouTube’u öneririm. Ben öyle yapmıştım :). Zaten her türlü ikinci kere oynamanız gerekiyor platlamak icin. İkinciyi oynarken YouTube’u açın nerede ne varmış bakın. Şimdiden kolay gelsin

• Yeni nesil güncellemesi ile beraber ben de o şekil de gideyim bakalım inşallah gerçi 3.kez olacak ama olsun :)

• Dark Saga kullanıcısına yanıt

powerpyx ve PS5Trophies. Bu ikisini öneririm hocam.

Ben de başlamak istiyorum ama elimde çok oyun birikti onları oynamam lazım :))

• tospik kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam not ettim sağolun. 

• Volumetric Fog of The Last of Us Part II by Artem Kovalovs || SIGGRAPH 2020

Low-Level Optimizations in The Last of Us Part II by Parikshit Saraswat || SIGGRAPH 2020

GPU Driven Effects of The Last of Us Part II by Artem Kovalovs || SIGGRAPH 2020

• Beyler Online Mode için tünelde gözüken bir ışık var mı acaba  

• Detaylar grafikler dövüş hareketleri dusman olum şekilleri seslendirmeler hikaye oynanis etkileyici sinema kalitesinde ara sahneler... helal olsun yapanlara

Su kalitede oyun kaç tane var ki piyasada

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Hiç yok :)

Bu yüzden Naughty Dog.
  • 
Sayfa: önceki 11851186118711881189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.