Şimdi Ara

The Incredible Adventures of Van Helsing 2013 (Diablo Tarzı) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
4
Favori
9.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İkinci oyun resmi olarak Türkçe gelecekmiş gibi bir söylenti mi var ?
  • Oynadım da zor geldi,sonunu bitiremeden bıraktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

İkinci oyun resmi olarak Türkçe gelecekmiş gibi bir söylenti mi var ?

bilmiyorum ama ben dün ilk oyuna basladım ve çılgınlar gibi başından kalkmadan oynuyorum.oyun animasyon açısından zayıf kalsada grafikler çok iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: patronaHALİL28

https://www.youtube.com/watch?v=ehq0CsQuzPY ilk boss um

:) iyiymiş
  • Oyunun ikincisi mi çıkmış ne olmuş?
  • Dün çıktı.
  • oynaması keyifli bi oyun
  • xLordRealx kullanıcısına yanıt
    Bu Oyunun 2.si çıktı sanırım. arama yaparken dh konusuna denk geldim konu açmak istemedim hortlattık ama olsun single player oynamak istiyorum steamdan oyunu yinede satın almam şartmı. ?.
  • Orijinal oynamak istiyorsanız steamden alırsınız. Yoksa internette korsanı mevcut, kendi kararınız.
  • Maalesef Van Helsing 1 ve Van Helsing 2 oyunlarının resmi yerelleştirme projeleri iptal oldu arkadaşlar, bilginiz olsun.

Bu durumun sorumlusu ise sadece yapımcı firmadır. Türk oyunseverlerden bu haber dolayısıyla özür dileriz.
  • fiyatına göre çok uygun ama bir diablo asla olmaz.
  • beyler bu oyun niye bana hiç hitap edemiyor ya. çok sıkıcı geliyor. zaten yeni olduğum için easy açtım da çok aşırı saçma 15 20 tane düşman geliyor hepsini alıyor falan.

bu tür oyunlara hiç alışamadmıd. dota 2 lol hiçbirini de oynamadmı videolarını izledikçe tiksiniyorum. bu oyunuda humble dan aldım deadlight için deydi 1 dolar da bu oyuna da bi bakayı mdedim (videoları izleyip oynamam dedim de ) malesef oynanabilirliliği yok bana göre

ama bu tür oyunların müptelası olan da var işte ne yaparsın bana yar olmadı.

yarım saat dayanabildim yeter deyip çıktım aslında ayrıntılı ve güzel birşeye benziyor rpg olarak ama bu oyun kontrol sistemi beni çok rahatsız eder
  • bana bu oyunun yaması lazım. ama her yerde güncellemeler oyun eski diye silinmiş.
  • Oyunu orjinal alirsan yama otomatik olarak gelir arkadaşım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sake_16 -- 2 Nisan 2015; 13:53:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sake_16

Oyunu orjinal alirsan yama otomatik olarak gelir arkadaşım.

oyunun türkçe yaması son sürümlerde uyumsuz. bana eski updateleri lazım.
  • Van Helsing 3 Final Cut steam indirim ile çok uygun fiyatta , tarzı sevenlerin kaçırmamasını öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 28 Aralık 2015; 19:08:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seri indirime girmiş de Türkçe olan var mı oyunlar içinden? Ya da uyumlu yama vs. Oynayasım var ama gözümde büyüyor. Bir de Türkçe dil son anda iptal falan edilmiş yapımcı tarafından açıkçası bir antipatim var para kazandırmak istemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.