Şimdi Ara

The Hunter Call Of The Wild (ÇIKTI) [Ana Konu]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun hakkındaki düşünceleriniz nedir arkadaşlar benim daha inceleme fırsatım olmadı ama oynayan arkadaşlar yorumlarını yazabilirler.

• cevap yok mu arkadaşlar ya
  • Hiç av oyunu oynamamıştım bu zamana kadar ve bu oyuna bayıldım grafikler, sesler şahane olmuş. Ancak bir süre sonra sıkabilir şimdilik görevlerle idare ediyorum umarım Afrika haritası eklenir çünkü bir müddet sonra geyik görmek isteyeceğimi zannetmiyorum :)

The Hunter Call Of The Wild (ÇIKTI) [Ana Konu] The Hunter Call Of The Wild (ÇIKTI) [Ana Konu] The Hunter Call Of The Wild (ÇIKTI) [Ana Konu] The Hunter Call Of The Wild (ÇIKTI) [Ana Konu] The Hunter Call Of The Wild (ÇIKTI) [Ana Konu]
  • icz07 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam oyununuz orjinal mi yoksa korsan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkpasscenter

Hocam oyununuz orjinal mi yoksa korsan mı?

Orjinal
  • Grafik 1080p ultra ayarda benim 780ti sürünüyor. 35-40fps zar zor. Nasıl grafik yükü varsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • newtonmeter kullanıcısına yanıt
    neden acaba
  • glnemesis kullanıcısına yanıt
    Ultra, high ve hatta medium da bile gpu load %99 oluyor. Diğer bir çok oyunda bakıyorum %60 ı geçmiyor. Ambiyans çok güzel ama ekran kartını çok yoran bir oyun.

1070 veya 1080 ekran kartı olanlar bi baksın 1080p de durumlar nasıl.

• Oyunu bugün aldım bakalım indiriyor. Eğer bahsedildiği ve videolarda geçen kadar güzelse aynen oynarım yoksa iade ederim imzadaki sistemle birkaç bench yapalım bakalım nasıl performans gerektiren bir oyun.
  • ultrada gtx970 ile ortalama 35 fps alıyorum ama high ile ultra arasında bitkilerin dalgalanması dışında pek bir fark görmedim.High ayarlarda 45 fps civarı alıyorum.Oyunun crash bugu olmasa çok güzelde resmen beta versiyonunu piyasaya sürmüşler aldığıma biraz pişman oldum.Çok umut vaadediyor ama bu kadar bug fazla,ve steamde yazan önerilen sistem bu oyunda 30 fps felan verir,oyun ekran kartına çok yükleniyor ne yazık ki
  • syberr2112 S kullanıcısına yanıt
    Dün indirdim ve yükledim oyunu. Sistemim imzamdaki gibidir. Rx 480 strix ile oynuyorum ve ekran kartına aşırı yükleniyor. Ultra ayarlarda 45 fps üstünü alıyorum ama dediğim gibi ekran kartı canavarı tam. Acaba update'ler ile düzelir mi? Düzelse bile ne kadar düzeli o da şüpheli bir durum.
  • The hunter : Classic oynuyordum. Bu oyunu çıkardıktran sonra bıraktım classic oynamayı. Gerçekten grafikleri oynanış bakımından çok iyi oyun. Eğer beraber oynamak isterseniz aşağıdaki adreslerden ekleyebilirsiniz.

Steamid: Solomonfb

Discord :https://discord.gg/hhsFHKg
  • Olum oyun muhteşem ya 1070 le oynuyorum very high getada bile böyle grafik yok.Yeminle iç huzur ya bıraktım avı aldım kahve sigara oturdum ekranı izledim.Sesler muhteşem.7 level kastım.Eğer benimle oynamak isteyen varsa pm atabilir.Yaş 23.

• konu devam
  • bu oyunun az ilgi görmesi üzücü ya. verdiğim her kuruşu hakeden ender oyunlardan halbuki. bazen avı mavı bırakıp manzara izliyorum. ben böyle güzel gün dönüşümünü hiçbir oyunda görmedim.
  • oynamak isteyen olursa 25 yaş ustu once burdan yazsın sonra steam den ekleyip beraber oynuya bilirim.yaş 35.
  • quote:

Orijinalden alıntı: glnemesis

konu devam
    hocam skil points lerin turkcesini bulabilecegim bi yer varmı? ben oyunu oynuyorum ancak skillerde bocaliyorum.neye vermem gerek bilemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.
  • newtonmeter kullanıcısına yanıt
    Normali doğrusu zaten o. Diğer oyunlarda eğer V-sync kapalı olduğu halde %60'ı geçmiyorsa asıl sorun vardır.
  • konu günceldir
  • Oyunda 60 lvl lim herşey açık oynamak isteyen varsa ekleyebilir.Her konuda yardımcı olabilirim :)https://steamcommunity.com/id/XSasoN/
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.