Şimdi Ara

The Hobbit: Kingdoms of Middle-Earth Oynayanlar Buraya ! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
7
Favori
57.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • konu hakkında bilgisi olan kimse yokmu arkadaşlar?
  • varmı hala burda oynayan hobbit i
  • güzel oyuna benziyor
  • Arkadaşlar Merhaba,

Öncelikler herkese iyi oyunlar dilerim. Bir sorun olacaktı. Oyunda surları yükseltmek istiyorum fakat sura tıkladığımda oyun donuyor hiç birşeye tıklayamıyorum. Aynı hatayı alan var mı ? Yada çözümünü bilen var ise yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.
  • Selamün aleyküm arkadaşlar bu kron olayı benim dünyaya yeni geldi ayrıntılı bilgi verebilecek olan var mı zahmet olmazsa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trance01 T kullanıcısına yanıt
    hala yaşıyor musun sorunu hocam. silip tekrar yükleyince düzelir diye tahmin ediyorum.

• Beyler oyunda nasıl kron kazanıyoruz acaba illa oyuna para mı yatırmamız lazım yani milletin 300-400 k askeri var ama bi 2500 ağır domuz binici yapmak bile 8saat sürüyor nasıl hızlı gelişebiliriz

• Yokmu şu oyun hakkında bilgisi olan?

• arkadaşlar 86. seviye bir hobbit oyunu hesabım vardır. satmak istiyorum. savunma ve saldırı şehirlerim ve içindeki savunma ve saldırı herolarımı çok güçlü olacakları şekilde donatmış bulunuyorum. hesabım genel olarak çok güçlüdür oynadığınız zaman görürsünüz zaten, ilgilenen varsa bana ulaşabilir.
  • Oyunu bitirmişler... 2 yıl önce deli gibi oynardım. Bugün yeniden indirip eski çarıma ulaştım. Bizim serverda kimse yok. Sanki herkes bırakmış oyunu. Fili150 idi galiba server.

• Merhaba konuyu hortlatmis gibi olacam da oynamak isteyen varsa hildorien179 serverindeyiz türk ittifakımiza beklerim.

• Kaldırlırdı mı oyun app store da bulamıyorum çok güzeldi ya bu tarz oyun var mı bildiğiniz deli oluyorum böyle oyunlara

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.