Şimdi Ara

The Hobbit: Kingdoms of Middle-Earth Oynayanlar Buraya ! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
7
Favori
57.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu oyunda ova nasıl kontorol ediliyo söyle söyliyim 2.ci sehiri nasıl yapabilirim
  • Bofur166 da satılık çar varsa alırım bana hemen ulaşın lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bofur166 da satılık çar varsa hemen alırım bana ulaşın lütfen

• ARKADAŞLAR OYUNU 2 SENEDİR GANDALF 61 DE OYNUYORUM OYUNLA İLGİLİ BİLGİ ALMAK İSTEYENLER YORUM VEYA ÖZELDEN ULAŞABİLİRLER ...

http://forum.donanimhaber.com/m_100013743/f_//tm.htm#100013743 BU DA BENİM BAŞLIĞIM.
  • kardeşim oyunda gölkent nasıl inşa ediyoruz ?
  • Arkadaşlar Avallone171 ingiliz serverında TÜRK ittifakı kurulmuştur. Bizimle birlikte TÜRK safında yer almak isteyenleri bekliyoruz. İttifak adı Turkish Dynasty
  • server değiştirebilirmiyim oyunda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gilardo kullanıcısına yanıt
    yeni servera geçebilirsin ancak yeniden kurulum yapman gerekecek kardeş
  • Gloin108 de 86 level 250m kudret 34 hobitli ve full item karakterli vs birçok şey var. hesap satılıktır lütfen özelden ulaşın uygun fiyata vereceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bebeto911 -- 16 Aralık 2014; 9:16:15 >
  • Arkadaşlar ben yeni başladım 7 levelim ama oyunda hata dolu siniretti böyle giderse bırakıcam mesela ay rününü açıyorum 1000 altın kazandın diyor gelmiyor o altın bana bir çok kez cüce milisleri atlı cüce falan kaznadım 500 er tane bakıyorum kıslaya gelmiyorlar gıcık olmaya başladım aynı şekilde sandıkları actım 3 level 5 level 1000 er tane hepsinden veriyor ama gelmedi aynı şekilde bu ne biçim oyundur boyle ya
  • xDuMaNx kullanıcısına yanıt
    Kardeşim o askerler ve malzemelerin hepsi araçlarım sekmesinde bulunuyor.

• saltukakinci S kullanıcısına yanıt
    cevap vermek için üyelik açmıssın sanırım teşekkür ederim buldum bir sorum daha olucak sana 10 bin balta fırlatıcı kazanmısım bir kere ancak 100 balta fırlatıcı verir diyor.Bunun nüfus ve kaynak (yiyecek) ile bir ilkgisi varmı bekletiyimmi onu dahada gelişince 100 sayısı artar mı yani olması gerek 10 bine cıkarmı
  • Fili130da 100level 1.5b kudret 1b araç olan hesabım var ilgilenen varsa pm atabilir onun haricinde sorulariniz olursa yardimci olabilirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: xDuMaNx

cevap vermek için üyelik açmıssın sanırım teşekkür ederim buldum bir sorum daha olucak sana 10 bin balta fırlatıcı kazanmısım bir kere ancak 100 balta fırlatıcı verir diyor.Bunun nüfus ve kaynak (yiyecek) ile bir ilkgisi varmı bekletiyimmi onu dahada gelişince 100 sayısı artar mı yani olması gerek 10 bine cıkarmı

Orda yazim hatasi var araçlarda 10.000 adet olarak bulunuyor ve açınca 10.000 olarak acıyor

• xDuMaNx kullanıcısına yanıt
    Orda 10000 yazdığına bakma 100 o. Oyunda öyle küçük bi hata var ve hala düzeltilmedi

• Oyunu oynuyodum eskiden ama uzun sure göturmuyo gibi köy kurmak sıkıntılı oyun paraya çok endeksli bağımlılık yapıyo ama bunlar soğutuyo kendisinden

• garion87 de oynayan var mı?
  • Eladriel 165'te TK'da 1 numara, artemir VIII'leri full(en son çıkan),renkli VI taşları yetecek kadar fazla, 50b kudretli hesabımı takılmadan, elle oynadığınızdan daha hızlı çalışan makrolarla birlikte vermeyi düşünüyorum ilgilenenler mesaj atabilir
  • Oyunu tel üzerinden oynuyorum, tabletede yükledim fakat telde ki şehrime ulaşamadım. Google kimliğim aynı. Bu durumu nasıl çözebilirim yada çözümsüzmü.

• Arkadaşlar 3 serverda oynuyorum. 2 sini silmek istiyorum. Nasıl yapabilirim.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.