Şimdi Ara

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.255
Cevap
27
Favori
208.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu inşaat fotoları müthiş gaza getirdi..
  • Harika bir film olacak Hobbit, hiç şüphem yok Umarım üçleme yapar Peter dayı
  • LOTR tadında olursa müthiş olur
  • bu tolkien bi harika ya.adam öleli yıllar oluyor ama eserleri dünyayı kasıp kavuruyor resmen
  • o kadar ertelendiğine göre mükemmel bir film bizi bekliyor
    kolay değil Yüzüklerin Efendisi efsanesinden bahsediyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: silenThief

o kadar ertelendiğine göre mükemmel bir film bizi bekliyor
    kolay değil Yüzüklerin Efendisi efsanesinden bahsediyoruz

adamlar kafaya takmış bi kere.yüzüklerin efendisinden çok daha iyi bir film yapmaya ant içmişler
  • Kitabı okumadım. Filmin konusuna bakınca Lotr serisinden iyi bir film geliyor demek biraz abes kaçıyor. Her ne kadar devam filmi olmasa da Gandalfı izlerken Aragorn Legolas gibi karakterlerin olmaması benim için büyük bir eksi bu filmde. Onların yerlerini dolduracak karakterler var mı bilmiyorum ama olsa dahi ben Lotr'u bu karakterlerle benimsemişim. Başka karakterlere ısınmak zor olsa gerek..

Bilmiyorum nasıl olacak..
  • lotr serisinden daha iyi bi film falan gelmicek.
  • gelmiş geçmiş en büyük prodüksüyonlardan lotr kolay değil bu kadar büyük bi yapıma imza atmak.

o kadar şanslı bi eser ki... türkçe çevirisi harika , peter jackson harika , orlando bloom harika , vigo mortinsen harika , minas trith harika, helm's deep harika , one ring harika , nazguller harika , herşeyi harika.

hepsini hakediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crabeinmorn -- 20 Ağustos 2009; 9:12:06 >
  • LOTR tadında bır fılm olsa daha ne ısterız
  • Heyecanlandım.

Tam da yüzüklerin efendisi serisini türkçe dublajla izlediğim için utanıp seriyi türkçe altyazı ve orijinal ses ile izlemeye karar verip yüzük kardeşliğini bitirdikten 1 hafta sonra iki kuleyi izlerken gaza gelip hoşlandığım yerlerin ss'sini koyacağım bir konu açmak için forumun konu dışı/sinema kısmına girmiştim. Bu konu hakikaten heyecanlandırdı ya...

(Ne cümle oldu ya...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss
    yanılıyorsunuz

tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crabeinmorn

quote:

yanılıyorsunuz

tabi.

yanlış anlama sadece soruyorum the hobbits kitabını okudun mu.yüzüklerin efendisinden daha dolu bir kitap
  • quote:

quote:

quote:

yanılıyorsunuz

tabi.

yanlış anlama sadece soruyorum the hobbits kitabını okudun mu.yüzüklerin efendisinden daha dolu bir kitap

şaka yapıyosun

• quote:

quote:

quote:

quote:

yanılıyorsunuz

tabi.

şaka yapıyosun

bilmiyorum bana öyle geldi birkaç arkadaşım da aynı senin gibi tepki verdi şakamısın diye

• hobbit ve lord of the rings'i karşılaştırdın ve hobbit daha dolu bi kitaptı öyle mi. vay anasını be sakın duyma bunu tolkien
  • Filmi yapılacak okadar konusu varken neden salak Hobbitleri yapıyorlar anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armanius

Filmi yapılacak okadar konusu varken neden salak Hobbitleri yapıyorlar anlamıyorum.

kitabı okumadan şöle yorumlar yapıyolarya bende bunu anlamıyorum.. okusaydın böle bişey yazmazdın...
  • quote:

Filmi yapılacak okadar konusu varken neden salak Hobbitleri yapıyorlar anlamıyorum.

Kendi kafalarına göre yapmıyorlar heralde. Kitaptan uyarlama.
  • quote:

oo arkadaş sen çok yanlış anlamışsın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.