Şimdi Ara

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.256
Cevap
27
Favori
208.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onu Türk'lerin çektiğini düşünüyorum da tam pembe dizi olurdu. Turin kız kardeşi Nienor ile evlenirken Beleg Cuthalion koşup "siz evlenemezsiniz siz kardeşsiniz" falan der herhalde...
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

quote:

Orjinalden alıntı: Out Of OrdeR

"Hurin'in Çocukları"'nı da görmek dileğiyle...

Sırf Morgoth için izlenilir o film.

Bi okuyamadım
  • Benim gibi sade arkaplan sevenler için..

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)

Buda yazı fontu.

http://www.inndir.com/Ringbearer_Font-24288p.html
  • quote:

Orjinalden alıntı: WitchKing-o5

Benim gibi sade arkaplan sevenler için..

Buda yazı fontu.

http://www.inndir.com/Ringbearer_Font-24288p.html

Teşekkürler
  • 3 sene sonra çıkacağı için üzüldüm ama üç sene içinde süper şeyler yapabileceklerini düşündüğüm için mutlu oldum.
  • Paylaşım İçin Teşekkürler Merakla Takipteyim
  • UMARUM ve UMARIM gişe filmi olmaz. yani sadee adı olduğu için yapılmış bi film olmaz
  • Umarım Lotr gibi bir hüsran olmaz.2 Ayrı filmden oluşması bir yandan iyi gibi görünüyor.En azından bazı şeyleri atlamazlar Lotr'daki gibi.(bkz.Tom Bombadil)
  • Bir lotr hüsranına dayanamam artık.Hele hobbitte.İnşallah adam akıllı çekerler de izleriz...
  • LOTR'a nasıl hüsran diyebiliyosunuz anlamıyorum. Tamam eksikleri vardı ama bir düşünün baştan bir orta-dünya yarattılar o filmlerde, kostümler makyajlar dekorlar vs. bunları görmezliten gelmek bana pek iyi gelmiyor. Sırf bi Tom Bombadil yok diye yerden yere vuruldu onu bırakın benim en hüsrana uğradığım Prens Imrahil'in olmamasıydı ama illa ki eksikler olacaktı. Bu haliyle bile her bölümü 4 saat civarı sürüyorken her şeye değinmeleri ne derece mantıklı olurdu? Ben açıkçası P.Jackson'ın, bu filmin hakkını verdiğini düşünüyorum.
  • arkadaşlar yapmayın. hiç bir film, kitsbı oldugu gibi yabsıtamaz. kitap farklıdır. ama LOTR bunu en iyi şekide yansıttı
  • Del Toro Hell Boy I-II, El laberinto del fauno gibi filmlerden hatirliyoruz. Acikcasi pek basarili bulmuyorum bu yonetmeni, nedeni filmlerinin kotu olmasi degil, belli bir stilinin olmasi vede bunun disina pek cikmamasi! Egerki LOTR gibi bir efsaneyi kendine ayak uyudurtmaya calisirsa bu film husranla sonuclanir!

Efsanelerin devam filmlerini neden adam akilli yonetmen bulmuyorlar anlamiyorum. (bkz. T-Salvation Directed By McG!)
  • GÜNCEL

- Son Haberler:

- Tarih (19 Temmuz 2009): Hobbit Köy (Hobbiton) İnşaat çalışmalarına başlandı.

• Hobbit Köyün yapımına başlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 19 Temmuz 2009; 20:35:00 >
  • Frodo yok mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: [DMC]

Frodo yok mu ?

Portakalda vitamin rolünde
  • quote:

Frodo yok mu ?

Anasının karnında değildi o zaman Frodo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 19 Temmuz 2009; 21:31:33 >
  • quote:

Frodo yok mu ?

Bilbo Baggins için bence Ewan McGregor süper olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Celtic

quote:

Frodo yok mu ?

Portakalda vitamin rolünde

• Çok büyük beklentilerim var bu filmden.Bütçesi çok büyük,yönetmen harika,oyuncular harika.Ortaya efsaneye yakışır birşey çıkacağına eminim.
  • Elrond adamım yaa bu adam warsa tmmdır eski Lord serileri gibi güzel bir film bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.