Şimdi Ara

The Guild 3 - Türkçe Yama (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
104
Cevap
14
Favori
15.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkçe yamadan kaynaklı çeşitli yerlerde Missing Loc ibareleri göründüğü için belli eylemler gerçekleştirilemiyor (örneğin karakter eve girdiğinde, evin kapısına sağ tıklayarak evden çıkarılamıyor). Hatta Tutorial sırf bu yüzden bitirilemiyor, yarım kalıyor. Bilginize. Çeviri gayet iyi bu arada, teşekkürler.

• selam, link yenilendi. yeni patch geldikçe çeviri de önceden tamamladığım alanlara yeni cümleler gelebiliyor yada silinebiliyor. her seferinde 55k satırı kontrol etmek zor. siz söyleyince kabaca eksikleri elden geçirdim. residence ile ilgili bir alan yakaladım muhtemelen o alandı sorun yaşanan.

• Xanthor X kullanıcısına yanıt

Hocam oyun version 1.0.1'e güncellendi müsait olduğunuzda güncellerseniz seviniriz. Teşekkürler.

• yeni sürümü çıktı güncelleyecek misiniz yamayı merak ettim hocam

• Hocam yeni sürüme güncelleme yapacakmısınız?

• Hocam yeni sürüme güncelleme yaparsanız seviniriz

• Güncel versiyon eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanthor -- 11 Ağustos 2022; 23:23:20 >
  • up..

• oynanır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çeviri güncellenmiştir.

• Teşekkürler emeklerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samcotr -- 5 Eylül 2022; 3:39:24 >
  • çeviri güncellendi.

09/19/22

Yama için teşekkürler fakat ben yetersiz buldum. Daha oyunun başında tutorial kısmının tamamı İngilizce bırakmışsınız fakat bu oyun zaten karışık bir oyun ve tutorial yönlendirmesi olmadan anlayıp oynamak neredeyse imkansız. O kısmı çevirirsen çok daha mantıklı olacak.

• MISSINGLOC sorununun kök nedenini buldum arkadaşlar. Bir sonraki yayınlayacağım patchte bu sorun da düzelmiş olacak. Tutorial kısmına cidden hiç bakmamıştım. Tavsiye için teşekkürler. Oraya da göz atacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanthor -- 23 Eylül 2022; 8:46:25 >

O zaman o yayınlanacak patch dosyasını bekleyeyim. Bu arada v1.0.4 ile uyumlu olacak değil mi hocam? Ellerine sağlık...

• Evet. Son sürüm olan v1.0.4 için çeviriyi düzenliyorum. Akşama yüklerim ama tutorial biraz zaman alacak. Az birşey çevirdim şimdilik. Asıl sorunumuz MISSINGLOC diye bina isimlerinin bozuk gelmesiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanthor -- 23 Eylül 2022; 11:48:18 >
  • Emeğin için teşekkürler başkanım. Keşke TG2 için de yama olsaydı ama yok işte. TG3 performans sorunu olmasa sayende tadında oynayacağız ama oyun ikiye nazaran çok hantal.

• Çeviri güncellendi. ( 23/09/2022 )

MISSINGLOC sorununu çözdüm sonunda :) Binalar ve sorunlu olan eylemler artık düzeldi. Çok detaylı bakmadım ama oldu da görürseniz bana DM atabilirsiniz.

Bunun yanından baya bir alanı da çevirdim. Bina tanımları, eylemler vb. Tutorial için ayrıca üzerinde çalışacağım. Şimdilik Yardım menüsünden idare edebilirsiniz, o alanda %90 oranda tamamlanmış durumda.

@Absrm :) Öyle deme. Kabaca TG2 ye baktım da TG3 bence çok çok daha detaylı yapılmış. Ama sistem gereksinimleri kabul ediyorum yüksek.

• Evet oyun detaylı ama FPS sıkıntıları yaşıyorum. Sistem dandik olsa neyse ama oyunun gereksinimlerini karşılıyor. Umarım ileride performansını düzeltecek yamalar çıkar. Yeni yamayı hafta sonu dener dönüş durumu olursa bilgi veririm. Tekrar teşekkürler...

Takipçilerin yama hakkında yorumlarını önemsemenize sevindim. Keşke her çevirmen sizi örnek alsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STENSTEN -- 23 Eylül 2022; 22:55:35 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.