Şimdi Ara

The Guild 3 - Türkçe Yama (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
14
Favori
15.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Düzenledim hocam. Öneri için teşekkürler. %100 değil maalesef daha devam ediyorum. Çok fazla şehir içi npc konuşması mevcut. Zaman buldukça çevirmeye çalışıyorum. Ama oynarken hiçbir sorun yaşamazsınız. Önemli olan tüm alanlar bitti. Çeviriyi yaparken paralelinde oynadığımdan, önemli olan alanları hep tamamladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanthor -- 9 Ocak 2021; 15:29:58 >
  • Teşekkürler.

• Merhabalar çeviri için teşekkürler ,çeviri şuan güncel olarak ne durumda acaba ?

• Link patlamış

• quote:

Orijinalden alıntı: Xanthor

Düzenledim hocam. Öneri için teşekkürler. %100 değil maalesef daha devam ediyorum. Çok fazla şehir içi npc konuşması mevcut. Zaman buldukça çevirmeye çalışıyorum. Ama oynarken hiçbir sorun yaşamazsınız. Önemli olan tüm alanlar bitti. Çeviriyi yaparken paralelinde oynadığımdan, önemli olan alanları hep tamamladım.

Merhaba dostum acaba güncel bir link gönderir misin çünkü link patlamış şimdiden teşekkürler

• Link ölü, elinde olan paylaşırsa sevinirim.

• Selam arkadaşlar. Uzun süreden beri iş yoğunluğum sebebi ile bakmıyordum. Linki güncelledim. 30 gün boyunca aktif kalacak. Yeni çeviri yapmadım. Bu haliyle bile gayet oynanabilir durumda. Uygun vaktim oldugunda tamamlayacağım inş. sevgiler.

• Tekrar teşekkürler, indirdim hemen. %100 olmasını da dört gözle bekliyoruz.

• tez zamanda çıkar umarım merakla beklediğim bir oyundu eline emeğine sağlık

• Yama için teşekkürler konun takibindeyim

• Şu oyunun videosunu çekecek kimse yok mu? 1 tane Türkçe video var sadece youtube'ta. Popüler olan Guild 2'nin de Türkçe yaması yok aksi gibi.

• Şu anda kritik tüm çeviriler yapılmış durumda. Şehir ortasında geçen boş sohbetler kalmıştı sadece. Onun dışında arayüz, nesneler, binalar, yardım menüsü hepsi tamamlandı. Oyun gayet anlaşılır şekilde oynanabilir. Vakit bulursam girişeceğim yeniden zaten. Zaten yeni güncelleme de gelmiş yeni nesneler fln eklenmiş olabilir. Onu da kontrol etmek gerekecek.

• 04/03/2021 tarihinde gelen 1.2gb lık güncelleme sonrası çeviride güncelleme yapılmıştır.

Link yenilenmiştir.

• Emeğinize sağlık. Teşekkürler.  

• Link ölmüş , yenilermisiniz acaba.

• Merhaba, link yenilenmiştir.

• knk the guild 2 yide çevirmen yok mu be ? oda iyi oyun

• Birkan Tekin kullanıcısına yanıt

içimde hep ukte kalmıştır the guild 2 yi türkçe oynayamadım diye :/

• Hocam elinize saglik  

• Selam, hocam link uçmuş. Yenileyebilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.