Şimdi Ara

The Godfather Of Harlem (????)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
15
Cevap
1
Favori
596
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    11835 Mesaj

Denzel Washington’la Russell Crowe’un rol aldığı Ridley Scott’ın filmi American Gangster'den beş sene öncesini 1960'ları anlatacak dizi Harlem'de geçecek. Dizi Bumpy Johnson isimli gangstere odaklanıyor, rolü Oscar ödüllü aktör Forest Whitaker üstlenecek.
    Dizinin müzikleri için Kendrick Lamar’la görüşülüyor ve senaryonun hazır.. Dizinin kanalı belli değil. Screen’in haberine göre Netflix, Amazon veya Hulu potansiyel alıcılar arasında.

|
    |

Kadroda Vincent D'Onofrio var, Vincent Gigante'yi canlandıracak.
    |
    |

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Binbaşı
    1673 Mesaj
    takip oyuncular güzel
    |
    |
    |
    |
    1019 Mesaj
    Harika dizi.... the sopranos gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

MSI B150M Bazooka | Intel Core i5 6500 | MSI Nvidia GeForce GTX1660 Ti | CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance | Kingston 120GB SSD | WD 1TB HDD | Zalman Z3 Plus 600W | BenQ GL2460HM | LOGITECH Z506 5.1 SURROUND | SteelSeries Rival 310 | RAMPAGE DLK-5115 | Logitech G29 &amp; Shifter | Beats Solo3 Wireless - Break Blue | Iphone 7 32GB Jet Black | PHILIPS 65PUS8204 65" TV
    Steam PSN TvTime
  • Binbaşı
    1019 Mesaj
    7.bölüm müthişti artık aksiyon hızlanacak öyle bitti yani.malcom x ,bumpy harikalar

|
    |

|
    |
    ilk 3 bölüm altyazı gelmiş bakalım
    |
    |

MSI B150M Bazooka | Intel Core i5 6500 | MSI Nvidia GeForce GTX1660 Ti | CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance | Kingston 120GB SSD | WD 1TB HDD | Zalman Z3 Plus 600W | BenQ GL2460HM | LOGITECH Z506 5.1 SURROUND | SteelSeries Rival 310 | RAMPAGE DLK-5115 | Logitech G29 &amp; Shifter | Beats Solo3 Wireless - Break Blue | Iphone 7 32GB Jet Black | PHILIPS 65PUS8204 65" TV
    Steam PSN TvTime
  • Yarbay
    2027 Mesaj
    Konuda çok az entry var, şaşırdım biraz. Ekşide boardwalk empire, sopranos, the wire sevenlerin bayılcağı gibisinden yorumlar vardı kesinlikle başlıyorum o zaman.

Orijinalden alıntı: tembelterazi

Konuda çok az entry var, şaşırdım biraz. Ekşide boardwalk empire, sopranos, the wire sevenlerin bayılcağı gibisinden yorumlar vardı kesinlikle başlıyorum o zaman.
    ekşi, kaale aldığımız bir yer değil.
    burda da var olan yorumlar güzel olduğunu gösteriyor, ama her iyi dizi popüler olmuyor burda maalsef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bu tarz dizilerin popüler olmaması bir bakımdan iyi bence. Türkiye’de boardwalk, the wire gibi diziler de çok bilinmiyor ama mihenk taşı dizi hepsi de. Siz nasıl buldunuz hocam diziyi, nasıl yorumlarsınız? Bir de ana temayla bağlantılı herhalde, American Gangster’ı izlemek lazım değil mi? Extended versiyonunu buldum da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    mahmut716 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1083 Mesaj
    muhammed ali wowwwwwwww
    |
    |

ilk bölümü izledim, gayet güzel ama benim tarzım değil, o yüzden izlemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    DaLGacI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İlk 3 bölüm itibariyle bana göre ortalamanın üstünde bir dizi, sanırım daha önceden asıl babaları (Boardwalk Empire, The Sopranos, The Wire) bitirdiğim için diziyi ister istemez kıyaslama kafasına giriyorum biraz ya da onların etkisi devam ediyor da diyebilirim. Fakat henüz 3 bölüm izledim direkt olarak da bir şey söyleyemem bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Edit: İlk sezonu az önce bitirdim, soluğu direkt burada aldım. Dizi güzel, beni bazen sıktı ki ağır ilerleyen dizilere de genelde alışkınımdır fakat bahsettiği olaylar, gerçekten kişiler, gördüğümüz ve dizide tanık olduğumuz ünlü simalar ve ölümleri, kostümler vs bunlar gayet güzel detaylar. Şuna ayrı bir parantez açmak istiyorum ki dizinin introsu HA-Rİ-KA. Sanırım şu ana kadar izlediğim, dinlediğim ve görsel olarak en iyi introlardan biri diyebilirim, aynı şekilde dizinin müzikleri de harika zaten. Ayrıca Malcolm X için seçilen oyuncu görünüş açısından cuk oturmuş desem yeridir.

Dizi şu an "güzel" kategorisinde benim için. İlk sezon için notum sanırım 7.5-8 arası olur. Bazı mantık hataları ve klişeler dışında güzeldi, sonunu güzel bitirdiler bakalım 2. sezonda neler olacak, merakla bekliyoruz. Son olarak genç Clay'e selamlar, dikkat edin şekil değiştirebilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembelterazi -- 11 Aralık 2019; 23:24:18 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
emek server
Media Sözlük
Sohbet
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.