Şimdi Ara

The Forest [ANA KONU] (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
29
Favori
103.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rwenzori

The Forest güzel ama artık benzer konulu bir rakibi var ve görülen o ki çok daha fazlasını sunuyor, 2015 başında erken erişime açılıyormuş.. Harika.

Harika gözüküyor gerçi forestı daha indirmedim ama benim pc çöp biraz 2 gb ram 527 mhz amd 1 gb 128 bit hd 3600 var :D bide intel e8400 3,00 ghz işlemci oyun kasar mı ? (foresttan bahsediyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: xDuMaNx

quote:

The Forest güzel ama artık benzer konulu bir rakibi var ve görülen o ki çok daha fazlasını sunuyor, 2015 başında erken erişime açılıyormuş.. Harika.

Harika gözüküyor gerçi forestı daha indirmedim ama benim pc çöp biraz 2 gb ram 527 mhz amd 1 gb 128 bit hd 3600 var :D bide intel e8400 3,00 ghz işlemci oyun kasar mı ? (foresttan bahsediyorum)

Açmaz bile ne kasması Müzelik olmuş o sistem.

• quote:

Offf bayılıyorum bu tarz hayatta kalma oyunlarına.. Umarım bekleneni verir, trailer çok hoşuma gitti. Konusunu açmak lazım foruma haberlerini takip edebilmek için var mı gönüllü?

Forestte güzel ama full sürüme kadar bekleneni veremeyecek gibi.. Üzerinde çalışılması gereken çok fazla detay var maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

quote:

Offf bayılıyorum bu tarz hayatta kalma oyunlarına.. Umarım bekleneni verir, trailer çok hoşuma gitti. Konusunu açmak lazım foruma haberlerini takip edebilmek için var mı gönüllü?

Forestte güzel ama full sürüme kadar bekleneni veremeyecek gibi.. Üzerinde çalışılması gereken çok fazla detay var maalesef

Stranded Deep başlangıç aşamasında bile Forest' ın oldukça ilerisinde görünüyor. Aynı konulu iki oyun, rekabet bizim için iyi, artık vasat yapımcıların keyfini beklemek durumunda değiliz, alternatif bol.
    Farklı konuda başka bir hayatta kalma oyunu isterseniz, yine harika bir oyun var, This War Of Mine.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

quote:

Stranded Deep başlangıç aşamasında bile Forest' ın oldukça ilerisinde görünüyor. Aynı konulu iki oyun, rekabet bizim için iyi, artık vasat yapımcıların keyfini beklemek durumunda değiliz, alternatif bol.
    Farklı konuda başka bir hayatta kalma oyunu isterseniz, yine harika bir oyun var, This War Of Mine.

Yok benim daha çok FPS, TPS görüş açısındaki survival oyunlar ilgimi çekiyor.. Strateji bile olabilir ama bu bakış açısı pek hoşuma gitmiyor Maalesef. Yalnız Stranded Deep deki ada bundan ibaret değildir heralde. Dünyası ne kadar büyük acaba yok dimi daha herhangi bir ayrıntı..

Neyse The Forest konusunu dağıtmayalım. İlerde konusu açılırsa orada tartışırız oyunu bol bol

• quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

quote:

Orijinalden alıntı: xDuMaNx

quote:

Açmaz bile ne kasması Müzelik olmuş o sistem.

Bende e8400 var.32 bitlik işletim sisteminde 3.5 gb ram görünüyor normalde 5 gb ram var.Ekran kartı olarak gtx 460 var.Bu durumda pekte müzelik değil :)) Ekran kartını bilmiyorum ama bütçe çok düşükse ucuza ram takviyesi yapıp denenebilir.Quad core alıp fifa 15 oynayanlar var gerisini siz düşünün :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 15 Aralık 2014; 11:07:13 >

• quote:

Güzel görünüyor ancak şunu da unutmayalım ki forestın da çıkış videoları oldukça iyi görünüyordu.Rekabetin olması bizim işimize yarayacaktır.Ancak illa uçak kazası olmasına gerek yok bu seferde gemi kazası olsun ve mesela bizde botla denizin ortasında falan kalalım bir ada bulmaya çalışalım.

Aynı oyunun başka bir videosu.

Forest'da neden halen haritayı büyütmüyorlar anlayabilmiş değilim.Bu kadar zor olmamalı.Yeni birşey eklenmiyor ki büyüt iyice haritayı ne olacak gezelim uzaklara gidelim.Uzaklarda büyük dağlar yapılabilir yada daha büyük adacıklar yapılabilir.Kısa sürede haritanın sınırına gelmek çok rahatsız edici bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 15 Aralık 2014; 11:22:45 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Faredevriii

quote:

Kime dedigimi suan hatirlamiyorum, grafik yok, kotu vs diye sacmalayan biriydi.
    Eger o sensen su oyunu 1080p de oynayip grafik goremiyorsan o zaman goz doktoruna gideceksin yada oynarken gozluklerini takacaksin. Yada bu konuda bilgi sahibi degilsin.
    Su asamada dahi tatmin edici grafiklere sahip bir oyun, bu kisisel fikrim ve oyunu inceleyen kaynaklarin ortak gorusudur.
    Hos artik 1080p ninde zamani geciyor.

Ben oyunu low'da oynuyorum ve youtube'de 1080p maksimum grafiklerde videolara baktım kardeşim manyakmısın sen dalgamı geçiyorsun lan bir şuna bak!!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=KwImGYR2rwg
    birde buna adamlar bizle resmen dalga geçmiş manyaklığın ötesinde konuşuyorsun ben yazdıklarını okurken senin benle kafa bulduğunu düşündüm oyunun grafikleri iyi ama nerede o trailer'daki grafikler söyleyesene yoksa oyun green light'dan çıksın diyemi abarttılar anlamıyorum resmen kazık!!!!!!!!! eğer oyun final sürümde böyle gözükmesse oyunu bırakıcam! ve sana mesaj atıcam grafikler güzel diyen kişi senmiydin diye kalacaksın şimdi sus ve şunu izle ne rezillik var gör!
    http://www.youtube.com/watch?v=EGsRuhOU7yw
    birazcık bilgi edinde gel orada laf sokarak birşeye yaradığını sanma sen benle kafamı buluyorsun "kime dediğimi suan hatırlamiyorum"muş arkadaş şimdi otur bir yere ve oyunun 2.trailer'lerini en az 50 kere izle ve youtubede oyunun videolarını en az 100 kere izle ve ne aptalca konuştuğunu anla insan en azından böyle laf sokmazda merak etmek kardeşim final sürümünde iyi olur der moral verir işte türk insanımız!

Önce bir insan gibi konuşmayı öğren, çevre ve ailende sana lan diye hitap ediliyor olabilir ama başka birisi ile konuşurken seviyeni haddini bileceksin.
    Senin gibilere bir şey denir de burası yeri değil...

Oyunu bırakacakmış aman bırakma yapımcıları fare bırakırsa oyunu bitiremeyiz diyorlarmış.

Moral verecekmişim birde, bak sen, ağlama duvarı sandın burayı herhalde? Moral verecekmişim olaya bak. Olur vereyim, takma ya, final sürümde o grafikler verilir ama orada oyun 650 MB değil 6 GB olur.

Bre uyuşuk 0.0.0 sürümünde o videodaki grafikleri mi bekliyorsun, nasıl bir mantıktır bu ya, sen bu kafa ile oyunda hayatta da kalamazsın, yerliler daha ikinci gün kazığa geçirirler o kafayı.

Sen ciddi ciddi 650 MB' lık oyundan o grafikler çıksın mı istiyorsun, sence bu mantıklı mı, düşünmeden göçme şu dünyadan, biraz düşün ya biraz.

Sen şimdi alpha 6 GB olsun da dersin gerçi.

Adamsın. Helal olsun. Prim vermeyin hocam şunun gibi ergenlere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar.. Arkadaşımla co op oynuyorduk son patchten sonra co op oynayamıyoruz failed diye bağlanmaya çalışırken.. Bu hatayı alıp aşabilen var mıdır?
  • Ben de aynı problemi yaşıyorum.Bilen arkadaşlardan yardımcı olan olursa iyi olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

Güzel görünüyor ancak şunu da unutmayalım ki forestın da çıkış videoları oldukça iyi görünüyordu.Rekabetin olması bizim işimize yarayacaktır.Ancak illa uçak kazası olmasına gerek yok bu seferde gemi kazası olsun ve mesela bizde botla denizin ortasında falan kalalım bir ada bulmaya çalışalım.

Aynı oyunun başka bir videosu.

Forest'da neden halen haritayı büyütmüyorlar anlayabilmiş değilim.Bu kadar zor olmamalı.Yeni birşey eklenmiyor ki büyüt iyice haritayı ne olacak gezelim uzaklara gidelim.Uzaklarda büyük dağlar yapılabilir yada daha büyük adacıklar yapılabilir.Kısa sürede haritanın sınırına gelmek çok rahatsız edici bence.

Forest hatırı sayılırda bir güncelleme aldı, bir tarafını düzeltirken, diğer taraftan patlıyor, çok fazla bug var, AI yerlerde vs, e düzelir elbet hayırlısı. Orman örtüsü vs çok güzel ama dediğin gibi farklı bir yeri geziyorum dedirtecek dağ vs yok, keşif duygusu yok, hayatta kalma kitabı hala çok zayıf. vs. Zaten böyle bir oyun yapmak gerçekten zor, yaşam döngüsü, hayatta kalma zorluğu, doğal hayat, hepsini birleştirmek cidden zor.
    Bu noktada Stranded Deep ' in gelmesi iyi oldu, şimdi sağlam bir rakipleri olduğuna göre ikiside daha fazla çalışmak durumunda.

Bu oyunda forest gibi bir trailer gösterip alakasız şeyler yapar mı bilmiyorum, muhtemelen gösterdiği şeyleri 0.0 sürümünde göremeyeceğiz ama gelirse de güzel olur.

Büyük yapımcılar nedense bu kategoriye bir türlü girmedi, kimbilir belki yapım aşamasında oyunları bile vardır.

• Maalesef öyle birde co-op olsun diye istekler artınca single ile uğraşırken birde onu yüklediler sırtlarına iyicene buglar arttı :) Dediğin gibi büyük yapımcılar keşke girseler umarım yapım aşamasında vardır çünkü bu gibi oyunlar birkaç kişi ile değilde çok daha fazla kişinin katılımı ile daha hızlı ve güzel şeyler ortaya çıkabilir.Forest için bile 1 2 sene geçer diye düşünmüyor değiliz ortaya ne gibi birşey çıkacak onu tahmin etmekte hiç kolay değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Maalesef öyle birde co-op olsun diye istekler artınca single ile uğraşırken birde onu yüklediler sırtlarına iyicene buglar arttı :) Dediğin gibi büyük yapımcılar keşke girseler umarım yapım aşamasında vardır çünkü bu gibi oyunlar birkaç kişi ile değilde çok daha fazla kişinin katılımı ile daha hızlı ve güzel şeyler ortaya çıkabilir.Forest için bile 1 2 sene geçer diye düşünmüyor değiliz ortaya ne gibi birşey çıkacak onu tahmin etmekte hiç kolay değil.

Sony h1z1 ıle katıldı ama bakalım ne olacak, geçen dayz' fen iyi olmayacak açıklamasını yapmışlar, dayz iyiymiş gibi :) sağlam eki p lazım bu işe. Long dark bu konuda iyi, oyuncuların isteklerine kulak veriyorlar. Bu kadar trend olmuşken adam gibi oyunlar çıkmazsa daha çok bekleriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    işlemcisi düşük ekran kartı hd4600 olan sistemle oynuyorum, yüksek ayarda oynuyorum.
  • 4 saate yeni güncelleme geliyo. Şu save olayı olsun artık, lütfen.
  • 4.30 saat sonra günncelleme gelecek. Bakalım neler ekleyecekler
  • Coopa sanırım save olayı gelmiş. Çokta güzel olmuş

• Kendi çapımda bir video kaydettim arkadaşlar =)

The Forest Oynuyoruz Bölüm 1 - Hayatta Kal !
  • Güncellemede neler var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.youtube.com/watch?v=IrU6CDTqC0s

Part 2 ile yayındayız arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.