Şimdi Ara

The Following (2013) 'The Following Dizi İnceleme'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerika'da çok tartışılan bir konu olan seri katil cinayetleri ve tarikat oluşumlarını içeren bu  sürükleyici diziyi sizler için inceledik. Seyredenler için bilmedikleriniz, seyretmeyenler için her şeyi bu videoda bulabilirsiniz.

Dizi Müzikleri :

Sezon 1:

https://www.youtube.com/watch?v=8cwcZMgVtM0&list=PL4WMwu6xZLlXkbxbBacxmE8fenKf3Nb_o&index=1

Sezon 2 :

https://www.youtube.com/user/FollowingTracklist/videos 

• hep suçlularla başa çıkamıyorlar hemde böyle dizilerle halkı özendiriyorlar garip buluyorum. Dizilerdeki aktörlere olan hayranlığımız ve sempatimiz, bilinç altımızda farkında olmadan, onların yaptığı işleri doğru gibi görmemize veya hoşlanmamıza neden olabilir mi acaba?

zaten insanların içinde birbirlerini öldürme isteği var, zombileri niye uydurdular sanıyorsunuz? hem birbirlerini parçalayacaklar hemde vicdan azabı çekmeden istedikleri gibi hareket edicekler. çok ilkel düşünceler bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the forest -- 15 Mart 2015; 17:43:23 >
  • Donanımhaber teknoloji odaklı site içeriğinde dizi inceleme ne alaka sorabilirmiyim?İsim değişikliğine mi gidiyorsunuz donanımdizi diye teknoloji içeriğinden sapmazsanız sevinirim.

• Videoyu sadece ben mi göremiyorum?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Videoyu sadece ben mi göremiyorum?

Nasıl bir hata alıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Bu şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

video yok
  • quote:

quote:

quote:

video yok

Duzeltilmistir.

• rip dh

• Yakında anime manga incelemesi de bekliyoruz
  • dh videolarını izleyemiyorum genel bir sıkıntı var

• Güzel bir incelemeydi teşekkürler.

• Claire 3. sezonda yok hala. Diziden mi çıktı?

• burası donanım haber değil mi? ben mi yanlış geldim. dizi-teknoloji ne alaka. dizi teknoloji ile alakalı olsa tamam da. süperlig maç özetlerini de verecek misiniz :) erdiyle ender futbol programı falan yapsın :D

• İnceleme güzel olmuş elinize sağlık. Polisiye türünde True Detective ve Fargo varken bence bu diziye dönüp bakılmaz bile, ilk sezonu Poe sayesinde ilgi çekici gelmişti daha sonra klasik Amerikan klişeleri doldu sürekli kaçan katil son anda yakalanmaktan kurtuluyor vs.
  • İlk defa burası donanım haber diyenlere katılıyorum. Mobil haber diyenler hariç. Oldu olacak dizi bölümü de açılsın. Millet zaten tartışmaya hevesli dizileri tartışırız.

• Elinize emeginize saglik fakat, biraz yersiz bi inceleme sanki, teknoloji sitesinde, dizi incelemesi?

• Arkadaşlar Merhaba,

Ücretsiz bir içerik yayınlanıyor ve ister tıklar izlersiniz ister izlemezsiniz. Hafta boyunca 2 dizüstü, 1 monitör ve çıkmak üzere olan bir çok yeni nesil telefon videosu yayınladık. Bir kaç saat içinde de detaylı bir Intel Core M analiz videosu geliyor.

Lütfen her seferinde otomatiğe bağlamış bir şekilde yok şu haber oldunuz yok bu haber oldunuz yorumlarını bırakın. Her ziyaretçimiz için sevebileceği içerikler üretmek istiyoruz bu şekilde de devam edeceğiz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • ilk sezonu izlemiştim sıkıldığım için bıraktım birkaç sosyapat insanları öldürmek için kendine dahi diyen-ilk sezonda bir dahiliğini göremedim :D- bir adamın peşinden gidiyor. Daha çok polislerin beceriksizliğinden yararlanıp kaçıyor monoton ve tek düze o oyunculara yazık oluyor bence :(

• Bunu yapacağınıza phonearena veya gsmarena gibi telefonların, tablet ve akıllı saatlerin teknik özelliklerini yayınlasanız daha iyi olmaz mı?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.