Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi izledim. Eski altyazı ile senkronize hatası var sadece. Kmp ile düzeltip izledim. Güzel başladı, sıkmadı hiç.
    Arrow'u da gördük bi gün önceden.
    Bir de Forrest Gump'a gönderme iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 8 Ekim 2014; 14:17:35 >
  • ben torrent indiriyorum şimdi bizim dizi siteleri eski bölümü kakalıyor olabilir bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Madem kimse bakmıyor ben indirip bakayım

Ben bi sahne dışında fark görmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yazın sızan bölümle arasında fark var mı? ona göre indireceğim eğer ufak bir farksa spoiler içinde buradan anlatır mısınız?
  • Marvel ve DC dünyasına hakim arkadaşlara bi sorum olacak.

Flash mı daha hızlı yoksa Quicksilver mı? Quicksilverin X Men-Days of Future Past'taki o harika sahnesinden sonra insan merak ediyor haliyle.
  • copy > paste yapmışlar pilotla
  • Eski bölüm beyler bi değişiklik yok

Flash çok daha hızlı.

@PHI

Hangi sahne?

@SilentGuardianTr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLackMumbLe -- 8 Ekim 2014; 14:39:03 >
  • Dizi indi birazdan izleyeceğim.
  • quote:

Flash çok daha hızlı.

@PHI

Teşekkürler bilgi için.

Bi kaç ay önceki sızan bölümü izlememiştim. Bu bölümü izledim.
    O bilim adamının altından bir şey çıkacağı belliydi sinsi sinsi bakıyordu zaten. O sondaki makinenin olayı ne geleceği mi gösteriyor yoksa bu da o adamın bi gücü mü oldu acaba?

Arrow'u görmek de güzel oldu. Ara sıra bölümleri birleştirirlerse güzel olur.

• şimdi izledim de bir fark göremedim. Ama olsun tekrar izlemek güzel oldu
  • PHI kullanıcısına yanıt

o adamı ben de bir arkadaşa sormuştum ters flash falan dendi bu flashın sağlam düşmanlarından biriymiş sanırım
  • PHI kullanıcısına yanıt
    Çizgi Roman'dan spoiler

O adamın Professor Zoom olabileceği söyleniyor ancak Professor Zoom'un adı Eobard Thawne (tabii isim değiştirmiş olabilir) Bir de bu polis memurunun yeni ortağı var onun da adı Eddie Thawne, Eddie'nin Prof. Zoom olabileceği söyleniyor tonla iddia var. Üstünde biraz düşündüğüm zaman beynim yanıyor, en iyisi beklemek

Ayrıca Arrow ve The Flash'ın 8.bölümleri ortak olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLackMumbLe -- 8 Ekim 2014; 15:31:04 >

• Çok çabuk gelişmedi mi ya her şey?
  • Beyler dizi de arrow war ama ben arrow da flashi görememiştim kaçinci bölümdeydi arrow da flash
  • SKRlllEX kullanıcısına yanıt
    2.sezon 8 ve 9

• Sondaki olayi anlamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: clobbering

Sondaki olayi anlamadim

o adam dr.zoom flash kadar hızlı koşabiliyor ve gelecekten geldi. Muhtemelen geçmişten itibaren düşmanını ( flashı) kontrol etmek istiyor
    Black o adam banko zoom

• quote:

Orijinalden alıntı: SilentGuardianTr

quote:

Sondaki olayi anlamadim

o adam dr.zoom flash kadar hızlı koşabiliyor ve gelecekten geldi. Muhtemelen geçmişten itibaren düşmanını ( flashı) kontrol etmek istiyor
    Black o adam banko zoom

O sahneyi gösterip bütün ilgiyi onun üstünde topladılar. Sağ gösterip sol vurabilirler

• quote:

quote:

quote:

Sondaki olayi anlamadim

Black o adam banko zoom

O sahneyi gösterip bütün ilgiyi onun üstünde topladılar. Sağ gösterip sol vurabilirler

bana gelecekten gelip flashla bu kadar çok ilgilenen birini söyle ikna olacağım
    Gerçi diğer yandan gelecekten gelip flashı uyarmak ve tehtit etmek için gelmiş olabilir

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sondaki olayi anlamadim

Black o adam banko zoom

bana gelecekten gelip flashla bu kadar çok ilgilenen birini söyle ikna olacağım
    Gerçi diğer yandan gelecekten gelip flashı uyarmak ve tehtit etmek için gelmiş olabilir

Çizgi romanlar da bulunan bir karakter olmasına gerek yokki. Mesela Arrow'da ki Felicity ve Dig gibi yeni bir karakter olabilir belki.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.