Şimdi Ara

The FINALS 2014: San Antonio Spurs - Miami Heat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.173
Cevap
8
Favori
19.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

The FINALS 2014: San Antonio Spurs - Miami Heat

(En Son Oy Tarihi: 25.2.2020)
Giriş
  • Ve geçen senenin rövanşı olan, bütün sezon beklediğimiz asıl seriye geldik. Geçen sezon gayet de zevkli geçen bu seride şampiyon 4-3 ile Miami Heat olmuştu. Bakalım bu sene de seri 7 maça uzayacak mı yoksa Miami erkenden bitirecek mi

• San Antonio intikamini alacaktir. 4-2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-3 SAS diyorum

• Spurs'e karşı nötrüm Heat'ten nefret ediyorum sanırım tarafsız bi yorum olacak.
    Spurs gerçekten kusursuz bir sistem takımı herkesten bişey alıyorlar burayı en çok hakeden takım ama karşıdaki LeBron James'in ne olduğunu 5-6 yıl sonra kabullendim bende. Bu adamın bi eşi yok şuan ve elinde tarihte çok az ele geçen 3peat şansı var LeBron bu şansı tepmez diyor mantığım.
    Seri bu sefer 6. maçta bitecektir sanırım Heat 3peat'i tamamlayacak.
  • 4-2 Heat
  • Duncan bir şampiyonluk, bir de mvp alsın. Sonra da tarihin en iyi basketbolcusu olarak uğurlayalım hacı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marophat

Duncan bir şampiyonluk, bir de mvp alsın. Sonra da tarihin en iyi basketbolcusu olarak uğurlayalım hacı.

Nowitzki için de aynı şeyi söylüyodunuz. Ayıptır hacı, onları uğurlayacaz diye tarih yazmamızı engellemeyin Duncan kazanacağı kadar kazanmış zaten, 6 maç yapıp gönderelim evlerine yeter buraya kadar geldikleri.
  • Spurs bu sefer alir 4-2

• quote:

Orijinalden alıntı: TechN9ne

quote:

Duncan bir şampiyonluk, bir de mvp alsın. Sonra da tarihin en iyi basketbolcusu olarak uğurlayalım hacı.

Nowitzki için de aynı şeyi söylüyodunuz. Ayıptır hacı, onları uğurlayacaz diye tarih yazmamızı engellemeyin Duncan kazanacağı kadar kazanmış zaten, 6 maç yapıp gönderelim evlerine yeter buraya kadar geldikleri.

Valla OKC çıksaydı sizi desteklerdim ama nasip kısmet

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TechN9ne

quote:

Valla OKC çıksaydı sizi desteklerdim ama nasip kısmet

Allah razı olsun Bu sefer de, adamlar o kadar genç yaşlarında Finallere geldiler bi şampiyon olsunlar da keyifleri yerine gelsin derdin sanki bana öyle geliyor

• TechN9ne kullanıcısına yanıt
    Yok yav, OKC'yi sevmiyorum ben. 2-3 yıl önce sempatik gelirlerdi. Nötrlemeyi geçtim, antipatik hale geldiler. Yanlız Lembram'ın psikolojisi ne alemde acaba? Dediğim gibi kendini ciddi bir rakibe bilediği için mi tam performans oynamıyor, yoksa Dallas serisine geri mi dönecez acaba. Son iki maçını da seyredemedim o serinin o yüzden bi fikrim yok.
  • quote:

Yok yav, OKC'yi sevmiyorum ben. 2-3 yıl önce sempatik gelirlerdi. Nötrlemeyi geçtim, antipatik hale geldiler. Yanlız Lembram'ın psikolojisi ne alemde acaba? Dediğim gibi kendini ciddi bir rakibe bilediği için mi tam performans oynamıyor, yoksa Dallas serisine geri mi dönecez acaba. Son iki maçını da seyredemedim o serinin o yüzden bi fikrim yok.

5.maçta zaten adamın ağzına ettiler saçma sapan fouller yüzünden. 6.maçta çok agresif başladı 25 sayıyla bitirdi ama son çeyrek oynamadı gibi bişi farkı çok açtıkları için. 6.maçtaki performansı, istediğinde neler yapabildiğinin bi göstergesiydi. Adamı yıkamıyorlardı ne West, ne Hibbert ne de o palyaço. Biraz dürtülmeye sinirlendirilmeye ihtiyacı var sanki. Ama 3peat yapmak çok önemli bişi bu onun için yeterli bir konsantrasyon olacaktır diye düşünüyorum.

• Spurs alıcak intikamı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spurs alır

• https://vine.co/v/MpZrbe9jwAJ mesaj düzeltilemiyor kısaltmış linki twitter

• quote:

Lebronda ne var

5. macda 4. periyoda kadar 10 dk oynadi. Ne ritim bulabildi nede gerekli sureyi alabildi. Ki Lebron gibi surekli atak modda olan bir adam icin foul probleminde olmanin agresifligini elinden alacagini soylemeye gerek yok. 6. macdada kasmasina gerek kalmadi mac ilk yarida kopmustu zaten. 3. periyot laylaylom modda oynadilar. 4. periyottada hic oynamadi zaten. Lebronun mental sorunlarinin oldugu vakit 2011 geride kaldi artik. Tamamen hazir olarak cikicaktir. Dallas serisi cok ayri birseydi ona donmek ne alaka onu hic anlamadim zaten. Ona donmenin sinyallerini vericek hicbir olay olmadi. Indiana serisinde gerektigi anlarda hep bir sonraki vitese takti, masaya yumrugunu vurdu.

Ligin en iyi/tehlikeli post oyuncularindan biri oldu 2011 den beri. Hucumuna degisik silahlar etkiledigide ayri bir gercek. Dallas serisi gibi olcak bir durumla yakindan uzaktan alaka yok suan. Hersey cok daha farkli zaten.

Seriye gelince 4-2 aliriz. Wade in sezon icinde dinlendirilmesinin meyveleri suan toplaniyor. Boshda son 2 macdaki oyununu devam ettirirse maksimum 4-2 aliriz bana gore.

• Yine çok iyi maçlar olur umarım.Miami ve lebron vites artırınca Sas bile dayanamaz.Three peat kaçınılmaz son.
  • 4-2 Sas geçen senenin rövanşını alırız bu playofflarda geçen seneye göre ginobili çok farklı oynuyor.Sas şampiyon olur umarım Duncana bir yüzük-mvp çok güzel gider

• Parkerin durumu nedir maç kaçıracak mi

4-3 Spurs diyorum Parker maç kaçırmazsa

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.