Şimdi Ara

THE EVIL WITHIN 2|PS4 ANA KONU (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
872
Cevap
5
Favori
28.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar chapter 3. deyim. baltayı sadece bir seferliğine mi kullanbiliyoruz? iki kere balta edindim, bir ya da iki kişi öldürünce kayboldu. İkinci olarak silahda ve becerilerde nelere yatırım yapmamı tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

arkadaşlar chapter 3. deyim. baltayı sadece bir seferliğine mi kullanbiliyoruz? iki kere balta edindim, bir ya da iki kişi öldürünce kayboldu. İkinci olarak silahda ve becerilerde nelere yatırım yapmamı tavsiye edersiniz?

Balta uzun ömürlü değil.aynen dediğiniz gibi sanırım bir iki defa kullanınca işi bitiyor.ilk başlarda lazım olacak ileride işinize lazım olmaz zaten.yukarıda yazmıstım ben o skillere öncelik verebilirsiniz.

gizli gizli her yeri araştırmaya çalışın.karakteriniz güçlensin
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

arkadaşlar chapter 3. deyim. baltayı sadece bir seferliğine mi kullanbiliyoruz? iki kere balta edindim, bir ya da iki kişi öldürünce kayboldu. İkinci olarak silahda ve becerilerde nelere yatırım yapmamı tavsiye edersiniz?

Balta uzun ömürlü değil.aynen dediğiniz gibi sanırım bir iki defa kullanınca işi bitiyor.ilk başlarda lazım olacak ileride işinize lazım olmaz zaten.yukarıda yazmıstım ben o skillere öncelik verebilirsiniz.

gizli gizli her yeri araştırmaya çalışın.karakteriniz güçlensin

elimde sadece tabanca var. gezinirken pompalı mermileri de topluyorum. şimdi tabancaya mı yatırım yoksa daha elime geçmemiş pompalı ve sniper'a mı?

• kesinlikle tabanca.ona yüklenin.hem kontrolü hem mermi bulunabilirliği daha fazla.pompalı da biraz ilerlerde geliştirilebilir.sniper ben 40 mermi, atmamışımdır.kullanışlı ama mermisi vs kaynak bulup yapmak daha zor.

tabanca geliştiğinde gerçekten herşeyiniz olacak
  • arkadaşlar oyunu nihyet bitirdim bana göre 1 den kat kat güzel oyun ben 1 i yarıda bırakıp kapatmıştım ama 2 gercekten guzel olmus
    eğer benim gibi 1 sevmeyip bitirmeyenler varsa kessinlikle oynayasınlar .
  • birinci oyunu kasa kafa da bıraktım. bu kadar zor oyun sinirlerimi zorladı. yanıtlar ikincinin daha oynanır olduğu yönde. alıyorum...
  • 1. yi sevmeyip yarıda bırakan arkadaşlar lütfen bir şans daha verip mutlaka dlc leri ile birlikte bitirin. Özellikle dlc leri kesinlikle es geçmeyin. Kurguyu müthiş bir şekilde tamamlıyor. Türü seven için bulunmaz bir nimet bu oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufumitd

birinci oyunu kasa kafa da bıraktım. bu kadar zor oyun sinirlerimi zorladı. yanıtlar ikincinin daha oynanır olduğu yönde. alıyorum...

The Keeper (Boxhead) süperdi hocam. Adını duyunca bile tekrar oynama isteği geldi. Süper
  • arkadaşlar bir arkadaş 1. oyunun özetini geçebilir mi yangın neden çıktı ruvrik lesi kedman ve diğer önemli karakterleri kısaca açıklayabilir mi yangın neden cıkıyor stem i neden kurmuşlar açıklarsanız çok sevinirim.
  • benim anlamadığım bazı şeyler oldu bu oyunda. (11 saatte bitirdim)

oyunun ilk başlarındaki garip sesler çıkaran hayalet kadını bidaha oyun içerisinde göremedim hiç karşıma çıkmadı. 1. oyundaki gibi öyle çok yaratıkta göremedim hep zombi tarzı yaratıklar vardı çok durağan geçti bu oyun bana göre boş gibiydi grafik olarak ve hikaye olarak güzel olmuş fakat sürükleyici bir oyun değildi.
  • bu oyun ilk oyundan daha zor olmuş. chapter 7 deyim resmen ilerleyemiyorum .
  • french press kullanıcısına yanıt
    Daha neler yav aşırı kolay bir oyun. Normal zorlukta sadece 3 kere öldüm ilk oyunda ise cok daha fazla. Zafen grafik hariç her şekilde ilk oyunun gerisinde bir yapım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    nightmarede oynuyorum. bir de her yeri didik didik ederek ilerlediğimden sıkıntı oluyor yoksa gideceğim hedefe gizli gizli gider ilerlerim de işte
  • Crossbond silahına hedef nasıl ekliyoruz? Ekleyebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

bu oyun ilk oyundan daha zor olmuş. chapter 7 deyim resmen ilerleyemiyorum .

Yanlış skill seçiminden kaynaklanıyor bu durum.muhtemelen mermi vs bitmiştir.ilerlemek zor hale gelmiştir.ben aynı chapterda ilerleyemeyip baştan başalyıp daha dikkatli gitmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

Orijinalden alıntı: french press

bu oyun ilk oyundan daha zor olmuş. chapter 7 deyim resmen ilerleyemiyorum .

Yanlış skill seçiminden kaynaklanıyor bu durum.muhtemelen mermi vs bitmiştir.ilerlemek zor hale gelmiştir.ben aynı chapterda ilerleyemeyip baştan başalyıp daha dikkatli gitmiştim.

olabilir . resmen işkence çekiyorum mermi yok bişey yok . mobius uyesini kurtarma side görevinde 20 tne zombi üzerime çullanıyor geçmek imkansız
  • hikaye ile ilgili bir şey merak ediyorum şimdi steme bağlanan geçek dünyada iyi olan karakterler stemde stemin cazibesine kapılarak kötü ve acımasız karaktere bürünüyorlar. peki bu dakikadan sonra neden stema müdahale edip o karakterleri steamden dışarı çıkarmıyorlar.Yani onların yanında küvetin başında Mobiusun başkanı var mobius üyeleri var kidman var kötü karakterlerin fişlerini çekebilirler.Açıklarsanız hikayede eksik kısmını tamamlamış olacağım.Şİmdiden çok teşekkür ederim.
  • tabanca ve sneak kill' e yatırım yaptım. Ancak bu boss' ları halletmek için yetmiyor. Ammo harcamayın. Chapter 9' dayım üzerime alecden 3 tane boss geliyor ve bu abiler tabanca ile yumuşamıyorlar bile. patlayıcılı crossbond veya elektrik verip upgrade edilmiş pompalı ile dalmak gerekiyor diye düşünüyorum. Oyuna yeni başlayacaklara tavsiyem bol bol sneak kill yapıp, cephaneyi boss'alara saklayın. Özellikle boss'ları yavaşlatan, oyalayan bundle'ları ekleyin.
  • guitarman kullanıcısına yanıt
    Onlarla uğraşmadan geç çok kafalı kadından bahsediyorsun sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu çok beğendim ama tek ve kulaklık ile oynamak biraz yürek ister

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.