Şimdi Ara

The End Of The F***ing World (2017 - ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
6
Favori
6.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O sondan nasıl 2. Sezon çekecekler oha artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezonu onaylandığına sevindim ancak en erken 2019'da gelir artık zaten 8 bölümdü, baya izletti kendisini hatta son zamanlarda izlediğim en eğlenceli diziydi
  • Alyssa'yı oynayan kızın 25 yaşında olması
  • Takibe alalım bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Alyssa'yı oynayan kızın 25 yaşında olması

The End Of The F***ing World (2017 - )
  • Dizi çok hoştu,su gibi akıp gitti.

• 1. Sezonun toplam süresi uzun bir filme eşit ve çok akıcı. Klasik ergen dizisi izlenimi olsa da replikleri ve romantizmin seviyesi bunu engelliyor. Müziklerine ise söylenecek bir şey yok hepsi şahaneydi. İlginç bir tecih yapmak isteyenlere öneririm, tadı damağınızda kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gereksiz işler bunlar -- 15 Ocak 2018; 0:16:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaldı 3 bölüm, sevdim bu ikiliyi. Hoş dizi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizi cok guzel. izlettiriyor sikmadan. bolumlerin 20dk olmasi da ayrica iyi. hic bitmesin istedim yalan yok .d

• Harika diziydi klasik bir ergen dizisi gibi görünsede fena sardı

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

ikinci sezonu onaylandı

kaynak alabilir miyim ?
  • kızgınjapon K kullanıcısına yanıt

• 9.3/10. Çok sağlam diziydi.

Şu zenci polis olmasaydı daha güzel olurdu. Favori sahnem ise malum olaydan sonra Alyssa'nın üstkatta dalmış olan James'e bakıp "what the f*** is he doing" demesiydi.

Ama niye ikinci sezon geliyor anlamadım. Bir sezonluk planlanmış bir dizi çok tuttu diye uzatacaklar gibime geliyor. Dizinin bir amacı kalmayacak eğer uzatırlarsa. Zaten ingilizler doğru dürüst dizi yapmayı bilmiyorlar bunu da batıracaklar gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Hatırlaman beni sevindirdi dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: tom.waits

9.3/10. Çok sağlam diziydi.

Şu zenci polis olmasaydı daha güzel olurdu. Favori sahnem ise malum olaydan sonra Alyssa'nın üstkatta dalmış olan James'e bakıp "what the f*** is he doing" demesiydi.

Ama niye ikinci sezon geliyor anlamadım. Bir sezonluk planlanmış bir dizi çok tuttu diye uzatacaklar gibime geliyor. Dizinin bir amacı kalmayacak eğer uzatırlarsa. Zaten ingilizler doğru dürüst dizi yapmayı bilmiyorlar bunu da batıracaklar gibi.

İkinci sezon onaylandı yazıyorda başlıkta. Ben öyle bir yabancı kaynak bulamadım. Çoğu fanlar devam etmesini istiyor bazıları ise birinci sezonun finalinin gayet yerinde olduğunu söylüyor. Dizinin yönetmeni devam etmek istiyor ama henüz resmi bir onay haberi görmedim ben. Zaten çizgi romandan uyarlamaymış.

• Son sahne belirsiz olmasaydı keşke ya da ben mi anlamadım .d
  • Dizi baya iyiydi ya. 2. Sezonu umarım gelir. Keşke 16 bölüm olsaydı. 8 bölüm hızlı geçti. Kendimi frenleyip 4 günde bitirdim kısa olduğu için.
  • 4 bölüm izledim bölümler 20 dk olduğu için başladığım gibi bitireceğim herhalde. Türk dizilerin 1 bölümü kadar sürede 1 sezon dizi yapmışlar

• Bitirdim güzeldi beğendim. 2.sezon ne yapacaklar acaba
  • Baya iyi diziydi çok çabuk bitti su gibi geçti. 2. Sezonu merakla bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.