Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim - Mod Başlığı [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
53
Favori
144.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu modlar steam versiyonunda da kurulabiliniyor mu acep?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jon Snow Targaryen

quote:

Orijinalden alıntı: JETAACK

quote:

Orijinalden alıntı: Jon Snow Targaryen

Başlık müthiş olmuş.Skyrim günümüz geldiğinde gireceğim ilk konu burası olacak.

Ne zaman gelecek o gün
    Türkçe çeviri çıkınca mı

Tam olarak anlayamadım espiriyi ama eski elder scrolls oyunlarını da oynadıysanız bilirsiniz.Bu tür oyunların ''dönemleri'' vardır.Hani dışarıda bir kar yağar skyrim oynamak istersiniz.Vampirli kurt adamlı fantastik bir kurgu okursunuz canınız oblivion oynamak ister.Bir yerlerden bir müzik duyarsın canın yine oynamak ister.

Elder scrolls oyunları sonu olmayan bir yol gibidir.

Saygı duydum

• quote:

Orijinalden alıntı: kuros

bu modlar steam versiyonunda da kurulabiliniyor mu acep?

Nisanda askere gitmiş biri olaraktan nisanda askere gidecek bu kardeşine tavsiyen var mı
  • kısaca komando asteğmen olma,

olursan da acıdan zevk almaya bak :)
  • Baştan başlatacaksınız illa :D.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skyrim e ateşli silah modu çıkmadımı daha oysaki ne güzel olurdu ak-47 i kapıp savaşmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: vito_scaletta

Baştan başlatacaksınız illa :D.

Tüm görevleri yapıpda mı kapattın ben günde 5 saat 3 aydır oynuyorum bu oyunda görev mörev bitmiyor
  • quote:

kısaca komando asteğmen olma,

olursan da acıdan zevk almaya bak :)

Kısa dönem olmak istiyorum ayaklarım 48 numara ne tavsiye edersin
  • ASkere gitmeden kendine güzel bir bot al. Kaç para olduğu önemli değil.
  • quote:

ASkere gitmeden kendine güzel bir bot al. Kaç para olduğu önemli değil.

Orada verilmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JETAACK

quote:

Orijinalden alıntı: vito_scaletta

Baştan başlatacaksınız illa :D.

Tüm görevleri yapıpda mı kapattın ben günde 5 saat 3 aydır oynuyorum bu oyunda görev mörev bitmiyor

Bende gezmedik mağara girmedik kasaba kalmadı . Ama yinede bırakamıyor insan :). Artık sıkıntıdan alduini konsoldan çağırıp odahviing le beraber kesiyoduk :D
  • veriliyor ama sen beni dinle...
  • WTF! modu

Bu aslında gerçek anlamda bir mod değil. Bütün zonları randomize edebilmenizi sağlayan Java Runtime Environment yüklemenizi gerektiren bir program daha çok. Mod' la beraber bir stats.xml dosyası geliyor. İsterseniz, bundaki bir formüle bağlı kalarak bütün haritadaki zonlarda karşınıza çıkacak mobların levellerini ayarlayabiliyor, isterseniz bu dosyayı kullanmadan bütün spawn zoneların levellerini karıştırıyor. İsterseniz formülü siz de kafanıza göre ilgili dosyayı editleyerek değiştirebilirsiniz tabi...

Örnek; eğer total randomizasyon seçerseniz; Fus shout' unu aldığınız, riverwood' daki tüccarın hırsızlar pençeyi çaldılar git getir diye gönderdiği ilk dungeon görevinde, siz diyelim level 3sünüz, karşınıza 45lvl adam çıkması olasılığı oluyor. Tabanları yağlamak zorunda kalıyorsunuz mecburen... :)

Zaten level 3' ken dungeona ne giriyonuz düşününce, etiniz ne butunuz ne. Bunu Bethesda' nın yapması gerekirdi aslında. Bu haltı Oblivion' da da yemişti Bethesda, leveled gameworld olayını değiştiren modlar onun için de vardı.

Özellikle oyuna tekrar başlayanların kaçırmaması gereken bir mod...

ReProccer Modu

Bu da moddan çok bir program. Yine yukarıdaki gibi JRE gerektiriyor. Yanında gelen bir stats.xml dosyası var pek çok moddan gelen silahların, armorların özelliklerini birbirleriyle uyumlu hale getiriyor. Farklı stats.xml dosyaları da nexusta bulunuyor ya da siz istediğiniz şekilde de editleyebilirsiniz dosyayı. Modların birbirleriyle uyumlu çalışması için olmazsa olmaz gibi birşey.

@LOTR hayranları... Andruil değil Anduril olacak o kılıcın adı... Hoş düşününce kime göre neye göre... Kılıcı kullanan değil, döven adam verir kılıca adını... Anduril adını Aragorn veriyor aslında kılıca...

Not: Filmde, Lord Elrond' un yeniden dövüldükten sonra Aragorn' un ilk defa gördüğü kılıcı Anduril diye belirtmesi hatalı.

@4-5 tane moddan fazlasını kuracak kişilere.... Wrye Bash' le beraber, BOSS(Better Oblivion Sorting Software)' u da indirin... Load Order sorunlarından kaynaklanan CTD' ler başta olmak üzere pek çok sorunu halletmenizde yardımcı olur...

ÇOK ÖNEMLİ NOT: Oyunun özellikle temel gameplay yönlerini değiştirecek modları kuracak vatandaşlar, modları kurmadan önce, modları kurduktan sonra devam edeceğiniz save dosyasını sorunsuz çalıştırdığınız durumdaki Skyrim klasörünün toptan yedeğini ve save dosyanızın yedeğini alın. Modu ya da modları kurduktan sonra temel gameplay yönlerini değiştirmenize bağlı olarak Skyrim' den dosyayı yüklediğinizde, save dosyanız corrupt olabilir. Kurduğunuz modun tüm dosyalarını kaldırsanız ve Skyrim' i sıfırdan yeniden kursanız bile save dosyanız gidebilir. Benim başıma daha önce gelmişti, sizin başınıza gelmesin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solitude_within -- 31 Ocak 2013; 2:16:31 >

• Arkadaşlar çok güzel bi konu olmuş. Benim isteğim avcılara yarıcak modlar.
    Bulabildiğim bütün modları indirdim bununla ilgili hayvanların postunu etini filan çoğaltıyo ama etler yemek yerine geçmiyo health stmania filan veriyo oyundaki yiyecekleri çoğaltacak bi mod varmı ? Başka önerilerinizde varsa söliyebilirsiniiz.
  • steam çalışmıyor bu modlar galiba :(
  • Immersive Weapons modundaki resimlere bakıyorumda hayran kaldım. Hangi modları kullanıyor bilen varsa yazsın. Görüntüye bak....

The Elder Scrolls V: Skyrim - Mod Başlığı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qrt_ -- 31 Ocak 2013; 12:55:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qrt_

Immersive Weapons modundaki resimlere bakıyorumda hayran kaldım. Hangi modları kullanıyor bilen varsa yazsın. Görüntüye bak....

zırhtan ziyade görüntüyü diyorsan onlar bildiğimiz görüntü modlarından değil.Enb diyorlar,yüklemesi baya çetrefilli iş,ben yüklemeye çalıştığımdada hata çıkıyordu.Nexus mod menagerden yüklenmiyor indirip kendin yüklemen gerekiyordu sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: syberr2112

zırhtan ziyade görüntüyü diyorsan onlar bildiğimiz görüntü modlarından değil.Enb diyorlar,yüklemesi baya çetrefilli iş,ben yüklemeye çalıştığımdada hata çıkıyordu.Nexus mod menagerden yüklenmiyor indirip kendin yüklemen gerekiyordu sanırım.

Steam Atölye'de de bulamadım. Bir inceleyeyim bende...

• quote:

quote:

Steam Atölye'de de bulamadım. Bir inceleyeyim bende...

adamın bakınca içi gidiyor.ama yükleyememiştim ben hata oluyordu nasıl yükleneceğinide bulamadım bir türlü ki benimki bundan bile güzeldi yaz tatilinde indirmiştim.

• quote:

quote:

Immersive Weapons modundaki resimlere bakıyorumda hayran kaldım. Hangi modları kullanıyor bilen varsa yazsın. Görüntüye bak....

yok ya çetrefilli falan değil indir kur zaten modu paylaşan eleman nasıl kurulacağını belirtiyor ENB Customizer da yüklersin SSOA Dof gibi fps düşmanlarını da kapatabilirsin...

Bu Climates of Tamriel modunda paylaşımcı nexus sayfasında bir kaç ENB paylaşmış önerdiklerinden ..Project ENB ye bak derim..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.