Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim - Mod Başlığı [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
617
Cevap
53
Favori
144.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrAti06

quote:

Orijinalden alıntı: solitude_within

quote:

quote:

quote:

Ben Skyrim için bu modu kurdum ;
    http://skyrim.nexusmods.com/mods/20925
    fakat oyun başlangıç ekranında kapanıyor. Oyuna herhangi bir güncelleme yapmadım. Sorun sesten değil. Modu kapatınca çalışıyor oyun.

Nasıl kurdun modu?

manuel olarak. çünkü orda öyle yapın diyo

peki save mi yüklüyorsun yoksa yeni oyun mu açıyorsun?

Daha oyunu oynamadım yeni oyun açıyorum fakat oyuna girdiğimde oyundan atıyor. Modları kaldırdığımda sorunsuz bi şekilde girebiliyorum oyuna

Sorunun güncelleme yapmadığından kaynaklanıyor olsa gerek. Son güncellemeyi yaparsan sorun düzelecektir muhtemelen

• Sağol
  • arkadaşlar skyrime yeni başladım.KORSAN ALDIM.YÜKLEDİM AMA DAWGUARD FİLAN DEĞİL.DLCSİZ ŞİMDİ DLC YÜKLEMEK İSİYORUM AMA SÜRÜMÜM 1.0 VE NEXSUSA GİRİYORUM 1.8 İSTİYOR DLCLER İÇİN PEKİ NASIL YÜKSELTİCEM O SÜRÜME BİLEN WARSA SÖYLEYEBİLİRMİ.0 DLC İLE TAKILIYORUM
  • Bu bahsettiğiniz modları yüklemek için ( BAZILARINDA) son güncelleme olan 11. güncelleme gerekiyor sanırım. 11. güncellemeyi internetten indirip dosyaya attığım zamanda oyun reklam bölümünden sonra tam menüye geçerken masaüstüne atıyor. Tekrar eski patchi yükleynce sorun ortadan kalkıyor :( bu sorunu nasıl cözebilirim. Buradan veya özelden bana yardımcı olabilecek biri varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARKKO70

arkadaşlar skyrime yeni başladım.KORSAN ALDIM.YÜKLEDİM AMA DAWGUARD FİLAN DEĞİL.DLCSİZ ŞİMDİ DLC YÜKLEMEK İSİYORUM AMA SÜRÜMÜM 1.0 VE NEXSUSA GİRİYORUM 1.8 İSTİYOR DLCLER İÇİN PEKİ NASIL YÜKSELTİCEM O SÜRÜME BİLEN WARSA SÖYLEYEBİLİRMİ.0 DLC İLE TAKILIYORUM

Kanka dawnguard yükle sonra update 11 i yap sonra hearthfire i yükle sonra ardından dragonborn yükle.tamamdir ben böyle hallettim.sonra da nexus u kur ve skyse miydi neydi onu oyunun kurulu olduğu klasöre at. Modlari nexus ile kur. Skyse ile oyuna gir...tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeliKulaBey -- 12 Şubat 2013; 18:20:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aga senin canını yerim.
  • Skyrim için "gerekli" olduğunu düşündüğüm, ve zararsız olup, oyunu geliştiren mod'lar şunlar:

-Unofficial Patch modları
    -Auto Unequip Ammo
    -Better archery Eagle Eye perk
    -Dead Body Collision Fix - Dead Body Collision
    -Enhanced Distant Terrain
    -EzEs -Colored Map Markers-
    -Footprints
    -Illuminated Tree Lod
    -ImpeREAL Empire - Unique Cities - Falkreath
    -KenMOD - Time on loading screen
    -Lush Grass
    -Lush Trees
    -Move it Dammit
    -Populated Cities
    -RaceMenu
    -Readable road signs
    -Skyrim -Community- Uncapper
    -SkyUI
    -Small House Map Markers
    -Stones of Barenziah Quest Markers
    -The Pines of Whiterun (veya City Trees and Plants)
    -Unread Books Glow
    -Rich Merchants
    -Player Headtracking

-No NPC Greetings
    -Silent healing spells equipped
    -Silent Trade Dialogue - Plus Followers

(Son 3 mod biraz "gürültü önleyici" sınıfına giriyor, tercih meselesi.)

...

Bir de "tavsiye edebileceğim" modlar var:

-Amazing Follower Tweaks (Follower'lerinize birçok özellik ekler)
    -Better Item Sorting
    -Enhanced Blood Textures
    -Static Mesh Improvement Mod
    -Essential Fallowers ve Essential Horses (biraz hileye giriyor ama naapalım)
    -Timescale (5x)
    -Perks Unbound (İhtiyacınız olmayan Perk'lere puan vermenize gerek kalmıyor)
    -Bethesda Hi-Res DLC Optimized (Bethesda'nın çıkardığı "High Resolution DLC"nin YERİNE kullanılabilen bir kaplama paketi. Performans artışı sağlıyor.)

İyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan23 -- 21 Şubat 2013; 7:27:36 >

• Uyarılar:

1. uGrid değerleri hakkında:

skyrim' in, *.ini dosyalarını değiştiren vatandaşlaradır bu uyarı. ugrid değerlerini kafanıza göre artırmayın, ardından stabil değil bu diye modları suçlamayın. İsterse 50000$' lık likit nitrojenle soğutulan bilgisayarınız olsun ugrid değerlerinin artırılması (default değer 5' tir.) engine sınırları sebebiyle stabilite problemleri yaratacaktır.

30 yaptım süper oldu, Markarth' tan bakınca Riften' ı görebiliyorum diye sallayanlar olabilir, inanmayın. 7' yi aşmamaya çalışın...

2. Ölürseniz, load etmeden önce oyunu bi kapatın açın, kimi modlar için gerekli olabiliyor. Bu, modların sayfalarında yazmıyor. Kullanıcıların tecrübeleri böyle.

3. O kadar reklamını yaptık daha önce ancak, Warzones' u kullanmayın. Modun yapımcısı, DLC uyumsuzluklarına rağmen update yapmıyor , o kadar uyarıya rağmen modunu temizlemiyor.

Uyarı namına bu da burada olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solitude_within -- 3 Mart 2013; 23:10:45 >

• quote:

Uyarılar:

1. uGrid değerleri hakkında:

skyrim' in, *.ini dosyalarını değiştiren vatandaşlaradır bu uyarı. ugrid değerlerini kafanıza göre artırmayın, ardından stabil değil bu diye modları suçlamayın. İsterse 50000$' lık likit nitrojenle soğutulan bilgisayarınız olsun ugrid değerlerinin artırılması (default değer 5' tir.) engine sınırları sebebiyle stabilite problemleri yaratacaktır.

30 yaptım süper oldu, Markarth' tan bakınca Riften' ı görebiliyorum diye sallayanlar olabilir, inanmayın. 7' yi aşmamaya çalışın...

2. Ölürseniz, load etmeden önce oyunu bi kapatın açın, kimi modlar için gerekli olabiliyor. Bu, modların sayfalarında yazmıyor. Kullanıcıların tecrübeleri böyle.

3. O kadar reklamını yaptık daha önce ancak, Warzones' u kullanmayın. Modun yapımcısı, DLC uyumsuzluklarına rağmen update yapmıyor , o kadar uyarıya rağmen modunu temizlemiyor.

Uyarı namına bu da burada olsun...

Bu warzones denen mod'u sakın kurmayın. Oyuna bir daha giremiyorsunuz, mod manager'dan sildim, dosyaları sildim ama nafile. Şimdi uninstall etmem gerecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: jetressive

quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

neyse ProjectENB de karar kıldım diyebilirim

ProjectENB buradan indirip kurulabilir ingilizceniz varsa rahat kurarsınız herşeyi açıklamış zaten description kısmını tamamen incelemekte fayda var..

ayrıca şu mod ile ENB ayarlarında oynama yapılabiliyor

ENB Customizer SSOA Dof gibi fps düşmanlarını kapatabilirsiniz ...

Hocam bu ENB modları FXAA Injector ile uyumlu mu? Yoksa Sadece ENB'yi mi yüklemeliyim.

• Resimde ki hata neyden olmuş olabilir?
     The Elder Scrolls V: Skyrim - Mod Başlığı [ANA KONU]
  • Arkadaşlar bu ve buna benzer modları indirip kuruyorum ama görüntülerde ki gibi olmuyor ve her mod için bir sürü ayrı dosya var çözemedim *:/

Anlayan biri varsa yardımcı olursa sevinirim

http://skyrim.nexusmods.com/mods/7887#content

http://skyrim.nexusmods.com/mods/34160

• Ellerine sağlık güzel paylaşım olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasikomen

Resimde ki hata neyden olmuş olabilir?

Aynı hataya sahibim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: route666

Arkadaşlar bu ve buna benzer modları indirip kuruyorum ama görüntülerde ki gibi olmuyor ve her mod için bir sürü ayrı dosya var çözemedim *:/

Anlayan biri varsa yardımcı olursa sevinirim

http://skyrim.nexusmods.com/mods/7887#content

http://skyrim.nexusmods.com/mods/34160

Dostum tek modla yapılacak iş değildir bu Description bölümlerini okursan ingilizcen varsa orada yazar hangi modlarla o hale geldiğini

@PsiKoman ve @Hasikomen muhtemelen perklerin yapısını değiştirecek 1'den fazla mod kullandığınız için oluyordur.

• bu skse hata veriyo sorunu nedir acaba ? update istiyo habire
  • sadece nexus mod programını kullanarak 20 mod yüklense sorun çıkarır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astralll -- 11 Haziran 2013; 23:56:32 >
  • mesajım bulunsun
  • Arkadaşlar skyrim legendary edition var steamden orjinal,çeşitli modlar kurdum 11-12 tane.Sonra skse den oyuna girmeye çalıştığımda bethesda yazısı falan geliyor ama ana menüye gelmeden oyundan atıyor.Sorunu nasıl çözebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıymalı Makarna -- 5 Temmuz 2013; 18:56:37 >
  • çoğunu kuracağım sağolun hocam
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.