Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim - Mod Başlığı [ANA KONU] (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
53
Favori
144.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla çok fazla mod var bilemiyorum bu arada simons sandım seni yeni fark ettim simons değilsin sen
  • şansa kaldı işim neyse :D simons nedir hocam? birde bişi sorucaktım ya benim oyunda bazı yerler ingilizce türkçe yamayı tam kurdum ama bazı konuşmalar hala ingilizce acaba modlardan dolayı olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GetTheF*ckOut

şansa kaldı işim neyse :D simons nedir hocam? birde bişi sorucaktım ya benim oyunda bazı yerler ingilizce türkçe yamayı tam kurdum ama bazı konuşmalar hala ingilizce acaba modlardan dolayı olabilir mi ?

evet modlardan dolayı modların bazılarıın türkçe yaması var
    mesela funny voice sofia'yı yüklüyorsun funny voice türkçe yama diye üstüne bunu indiriyorsun türkçe oluyor

simone simons kadının adı avatarındaki bu nicki ve avatarı kullanan üye var o sandım seni
    https://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=1572366

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 19 Ağustos 2016; 12:14:24 >

• Enderal modu deneyen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Remastered sürümü gelsede oynadak artık. Çok bekletti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam harikasınız YY Anim Replacer - Mystic Knight işte bu buldum ya :D işte o eğilme o kılıcı sokma büyüler işte bu ya buldum sağolasın eve gider gitmez hemen yüklicem
  • sevindim bulduğuna
  • Sağolasın hocam :D acaba başka güzel mod varsa önerebilir misin?

• sağolasın hocam bakmıştım burdan bir kaç mod aldım oyunuda hilesiz oynuyorum çok zor oluyor ya şero lar tek atıyor özellikle hani şu cüce lerin sarı orta boy robotları varya tam kabız ediyor en son normale aldım hilesiz ayrı bir sarıyor oyun + mod olunca onları elde etmek daha zor oluyır
  • Şöyle güzelinden bir Snow Elf Modu bilen var mı?

• Benim kullandığım modlar ağırlıklı grafik modları ama performansı kasmayan kasanı direkt siliyorum zate grafik olayı fena farkediyor kurunca hepsini anlarsınız arkadaşlar Lockpick Pro yu kurmaya bilirsiniz hile gibi bir mod :)
    Horns are forever! modu iste giydiğiniz kafa zırhlarından boynuzların çıkmasını sağlıyor.
    Not:Modlar steam atölte modlarıdır herhangi bir program gerektirmez atolyeden kaydolun yeter.

• Konu takip. Kış gelince tekrar başlayacağım maceraya. Geçen kış çok kısa bir süre oynayabilmiştim ve hala aklımda.
  • Hocam kusura bakma bir kez daha rahatsız ediyorum ama bişi sorucam skyrim in orjinal steam dan alınmış haline nexus mod manager ile mod kurmam sağlıklı olur mu sıkıntı olur mu oyunu bozabilir mi? yoksa steam ın direk kendi mod atölyesinden mi indirip kurmak mantıklı
  • quote:

Hocam kusura bakma bir kez daha rahatsız ediyorum ama bişi sorucam skyrim in orjinal steam dan alınmış haline nexus mod manager ile mod kurmam sağlıklı olur mu sıkıntı olur mu oyunu bozabilir mi? yoksa steam ın direk kendi mod atölyesinden mi indirip kurmak mantıklı

ben korsan oynuyordum bilmiyorum yani steam varsa atolyede vardır hepsi herhalde
  • Hocam atölyede bin bir mod var ama ben özellikle o dediğim animasyon modunu bulamadım YY knight falan yazdım hiç çıkmadı belkide adı başka dır ama ne :D

• Melebek kullanıcısına yanıt
    Hocam orjinal oyuna nexsus mod manager den mod kursak oyun bozulur mu sıkıntı olur mu yoksa sadece steam atölyesini mi kullanıyım?

• Oyunda kasmayacak LoD modu önerebilecek var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam orjinal oyuna nexsus mod manager den mod kursak oyun bozulur mu sıkıntı olur mu yoksa sadece steam atölyesini mi kullanıyım?

Bence atölye kullan nexus modları sevmedim ben atölyedeki eklediğim modları dene farkı göreceksin oyunu 2nciye kapattım devam ediyorum görevlerine .
  • kurdum hocam pc de 55 tane mod var şuanda en iyisi steam atölyesi ya uyarlılık falan sıkıntı olmuyor oyunda korsan olmayınca rahat oluyor daha önce yapsaydım bunu daha iyiymiş korsan oyun skyrim oynuyordum oyun sap gibi olurdu neyse şimdi çok iyi de bi mod var bi onu bulamadım hocam ya mod nexus da varda bi steam da yok acaba adı başka bişi mi o kadar bakındım ama bilmiyorum bulamadım nexus dan manuel olarak kursam olur mu ki oyun bozulmasın sonra
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.