Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (581. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
125
Favori
1.621.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dabelebedyu

quote:

Orijinalden alıntı: paintov

efendi gibi nord olun khajit oldum kızlar bakmıyor : )

1-companionslara gittim bi iki görev yapıyorum kendiliğinden iletişim kuruyorlar bug galiba aela the huntrress var peşimi bırakmıyor

2. guards pursuing you diyor benim peşimdeler yani fast travel, uyuma, bekleme yapamıyorum hangi şehirde suçluyum onu da bilmiyorum

bu 2 soruma cevap arıyorum

1. bug (bendede vardı düzeldi kendi.)

2. en yakın şehire git işini hallet. yani fast travel yapmadan hangi şehirde olduğunu öğrenmek zorundansın guardlar zor gelir. yada izini kaybettir çok daha uzağa git (belki) sneak falan git kaybetsinler seni

neredeyse bütün şehirlere gittim ama tutuklanmadım buna hile falan varsa uygulayayım

ayrıca ilk soruda yeni patch yüklesem düzelebilir mi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Waendur

Konsolu açıp ölen cesede tıklayıp ardından "resurrect" yazın. Böylelikle ceset tekrar canlanacaktır.

tamamda ceseti kayıp

Kayip cesetin ustune gel resurrect yaz
  • acil yardım beyler nasıl olduysam vampir oldum millet bana dalmaya başladı nasıl düzeltebilirim bunu falion diye bi adam düzeltiyormuş ama ben gittiğimde gerekli konuşma penceresi açılmıyor nord'um ayrıca
  • quote:

quote:

Konsolu açıp ölen cesede tıklayıp ardından "resurrect" yazın. Böylelikle ceset tekrar canlanacaktır.

tamamda ceseti kayıp

Tam emin olmamakla beraber bir komut ile summon edebiliyorduk kayıp bi ncpyi. Kayıp companion Athis'in RefID 0001A6D6, BaseID ise 0001A6D5. Size tavsiyem her iki kodu da denemeniz yönünde. Örn: player.placeatme 0001A6D5
    Aradığınız maske Morokei'in maskesi ve onuda Labyrinthian'ın içinde bulabilirsiniz. Oraya görev harici girilebiliyormu bilmiyorum zira ben College of Winterhold görevleri sırasında gitmiştim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: etyen81

Beyler hangisini seçeyim sizce hangisi daha iyidir?http://www.youtube.com/watch?v=jq38dVQ_niY

Senin oynadığın karaktere bağlı o birazda. Kısaca yazayım ne verdiklerini;

Agent of Shadow(Hilal): Günde bir kez, 120 saniye boyunca sneak hale geçtiğinde görünmez yapıyor fakat o halde yaptığın etkileşim (Birini öldürmek gibi) o durumdan çıkmana neden oluyor. Tekrar girebilmek için çıkıp tekrar sneak moda girmek yeterli.
    Nightingale Subterfuge(Yarım Ay): Günde bir kez, 30 saniye boyunca Aoe olarak attack anyone nearby büyüsü yapıyorsun.
    Nightingale Strife:(Tam Ay): Kullandığında, kullandığın varlığın 100 canını absorb etmeni sağlıyor.

Ben şahsen Agent of Shadow olanı kullanıyorum. Karakterimin thief olması tabi bunda etkili birazda.

bunları nereden alıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: tahaerim

quote:

quote:

Beyler hangisini seçeyim sizce hangisi daha iyidir?http://www.youtube.com/watch?v=jq38dVQ_niY

Agent of Shadow(Hilal): Günde bir kez, 120 saniye boyunca sneak hale geçtiğinde görünmez yapıyor fakat o halde yaptığın etkileşim (Birini öldürmek gibi) o durumdan çıkmana neden oluyor. Tekrar girebilmek için çıkıp tekrar sneak moda girmek yeterli.
    Nightingale Subterfuge(Yarım Ay): Günde bir kez, 30 saniye boyunca Aoe olarak attack anyone nearby büyüsü yapıyorsun.
    Nightingale Strife:(Tam Ay): Kullandığında, kullandığın varlığın 100 canını absorb etmeni sağlıyor.

Ben şahsen Agent of Shadow olanı kullanıyorum. Karakterimin thief olması tabi bunda etkili birazda.

bunları nereden alıyoruz

Thieves Guild görev serisinin son görevinde onlardan birini seçebileceğin bir yere geliyorsun.

• quote:

quote:

quote:

tamamda ceseti kayıp

Tam emin olmamakla beraber bir komut ile summon edebiliyorduk kayıp bi ncpyi. Kayıp companion Athis'in RefID 0001A6D6, BaseID ise 0001A6D5. Size tavsiyem her iki kodu da denemeniz yönünde. Örn: player.placeatme 0001A6D5
    Aradığınız maske Morokei'in maskesi ve onuda Labyrinthian'ın içinde bulabilirsiniz. Oraya görev harici girilebiliyormu bilmiyorum zira ben College of Winterhold görevleri sırasında gitmiştim.

öldü demek istemiştim ama denicem bu arada labyrinthian a gttim en son dragon priest öldürmüştüm morokei maskesi üstünde mi diye baktım ama yoktu :( :( :(

• quote:

quote:

quote:

quote:

tamamda ceseti kayıp

öldü demek istemiştim ama denicem bu arada labyrinthian a gttim en son dragon priest öldürmüştüm morokei maskesi üstünde mi diye baktım ama yoktu :( :( :(

İki ihtimal var aklıma gelen. İlki bug olmuş olabileceği, ikicinsi ise onu öldürdükten sonra loot edip bir şekilde kayıp etmeniz ya da belki de satmış olabileceğiniz yönünde. Ama bug olabileceği daha yüksek bir ihtimal olarak gözüktü bana. Ama eğer isterseniz ve hile yapmak sorun olmaz ise maskenin kodu: 00061C8B. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız; player.additem 00061C8B 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Waenduir -- 23 Ocak 2012; 1:26:25 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tamamda ceseti kayıp

İki ihtimal var aklıma gelen. İlki bug olmuş olabileceği, ikicinsi ise onu öldürdükten sonra loot edip bir şekilde kayıp etmeniz ya da belki de satmış olabileceğiniz yönünde. Ama bug olabileceği daha yüksek bir ihtimal olarak gözüktü bana. Ama eğer isterseniz ve hile yapmak sorun olmaz ise maskenin kodu: 00061C8B. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız; player.additem 00061C8B 1

hehe bende bunu arıyodum sağol ya:) oraya kadar gittim kendimi bulmuş gibi teselli ederek hile yapıyorum ozaman :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tamamda ceseti kayıp

hehe bende bunu arıyodum sağol ya:) oraya kadar gittim kendimi bulmuş gibi teselli ederek hile yapıyorum ozaman :D

Rica ederim. Ayrıca sizi bilgilendirmek istiyorum Athis konusunda. Yukarda verdiğim "placeatme" komutu ile yeni bir Athis summon ediyorsunuz. Yani onu summon ettikten sonra öldürüp tekrar aynı komutla summon edince ceset kalıyor. Bu yüzden, tavsiyem vereceğim kod ile yanına gidip eğer ölmüş ise resurrect komutu ile canlandırmanız yönünde.

player.moveto 0001A6D6

Bu kod ile onun yanına ışınlacaksınız ölmüş olsa bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Waenduir -- 23 Ocak 2012; 3:23:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

oyuna hangi updateler geldi acaba. ben internetten 2 tane buldum update 1 ve update 4. sanırsam versiyon şuan 1.3 anlamadım ben tam olarak hangi sırayla hangi patchleri kurucaz.

Sırayla kurmayacaksın, en sonuncusunu kur sadece. Şu an en son 1.3 var, önümüzdeki hafta da 1.4 çıkacak.
  • evimde internet olmadığından videoları izleyemiyorum bende dirwk buraya sorayım diyorum.Blr bölümde adını hatırlayamadım şimdi oyunun başlarında tharnal da bi görevdi alt kata iniyoruz birine işkence yapıyolar adamın arkasindaki kutudan biriyle ilgili bir kitap alıyoruz sonra yerin altına inen blr yer var anahtar istiyor ama anahtar yok lockpicklerle de açılmıyor reeking cave diyor ama bulamadım anahtarı gardiyanlarda güçlü öldürüp anahtar varmı diye bakacam ama ölmüyor
  • quote:

moakei(yanlış yazmış olabilirim) diye bi dragon mask vardı onu nerden buluyoruz? hangi zindandı (tek o kaldıda koleksiyon için )

morokei winterhold büyü koleji senaryosu sırasında alıyoruz. yani winterhold büyü kolejine katılman lazım
  • Arkadaşlar Boethiah's Calling görevini yapanınız oldumu. Pillar of Sacrifice diye bi alan var oraya follower ınızı bağlıyosunuz sonra kurban ediyosunuz çok entersa nsonra tekrar ayaklanıyo sanırım.
    ben hiç follower almadığım için şu anda yapamadım ama bi kaç video izledim çok enterasan geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rtin

Arkadaşlar Boethiah's Calling görevini yapanınız oldumu. Pillar of Sacrifice diye bi alan var oraya follower ınızı bağlıyosunuz sonra kurban ediyosunuz çok entersa nsonra tekrar ayaklanıyo sanırım.
    ben hiç follower almadığım için şu anda yapamadım ama bi kaç video izledim çok enterasan geldi.

Ben Riverwood'dan çalgıcı Sven'i kurban etmiştim orada

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tahaerim

quote:

quote:

bunları nereden alıyoruz

Thieves Guild görev serisinin son görevinde onlardan birini seçebileceğin bir yere geliyorsun.

tamam o göreve geldim şimdi nightgale takımıda dizdim çok şekil gözüküyor bunları istediğimiz zaman yenileye biliyor muyuz yoksa bir seferlikmi bide ben hem warrior hemde sneak kasıyorum ama sneak 58 one-handed 97 sizce hangisini alıyım gerçi cana pek ihtiyacım olmuyor ama karar veremedim biri yardım edebilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

quote:

Orijinalden alıntı: M@rtin

Arkadaşlar Boethiah's Calling görevini yapanınız oldumu. Pillar of Sacrifice diye bi alan var oraya follower ınızı bağlıyosunuz sonra kurban ediyosunuz çok entersa nsonra tekrar ayaklanıyo sanırım.

Ben Riverwood'dan çalgıcı Sven'i kurban etmiştim orada

• Arkadaşlar kendime Khajiit Thief/Asssassin açmıştım, level 22 yim şu an. Sneak, One Handed (daggers), Pickpocket, Picklock bayağı ilerledi biraz da Speech ve Smithing var. Dark Brotherhood görevleri bitti, Thieves Guild in de başındayım. Ana görevde sadece ilk ejderi öldürdüğümüz yerdeyim.

Aklıma Stealth Archer da yapmak geldi. Şimdi ben tekrardan bir karakter açıp her şeyi bir daha yapmak istemiyorum.Şu anki karakterimin üzerine okçuluğu geliştirmeye başlasam bir şey kaybetmiş sayılır mıyım? Kötü Steel Dagger ile bile 30x vurunca adam filan kalmıyor ama ****re gizlenip dalmak çok zor. Malum okçuluğun verdiği zevk te bir başka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Millennium -- 23 Ocak 2012; 10:58:51 >
  • şu thalmardaki reeking cave yazan kapı gibi şeyi nasıl açıyoruz anahtar istiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Millennium

Arkadaşlar kendime Khajiit Thief/Asssassin açmıştım, level 22 yim şu an. Sneak, One Handed (daggers), Pickpocket, Picklock bayağı ilerledi biraz da Speech ve Smithing var. Dark Brotherhood görevleri bitti, Thieves Guild in de başındayım. Ana görevde sadece ilk ejderi öldürdüğümüz yerdeyim.

Aklıma Stealth Archer da yapmak geldi. Şimdi ben tekrardan bir karakter açıp her şeyi bir daha yapmak istemiyorum.Şu anki karakterimin üzerine okçuluğu geliştirmeye başlasam bir şey kaybetmiş sayılır mıyım? Kötü Steel Dagger ile bile 30x vurunca adam filan kalmıyor ama ****re gizlenip dalmak çok zor. Malum okçuluğun verdiği zevk te bir başka.

Çok rahat geliştirsin okçuluğu, çık sneak modda avlan hep dışarılarda mağaralarda.
    Eğer hırsız yeteneklerin iyiyse Guardian Stonelardan Warrior olanı seç daha hızlı gelişir okçuluk.

Okçuluk zevklidir 60-70 ten sonra çıkan perkler ile bayada bir zevkli ve güçlü hale gelir.Ejderhalara karşıda çok işe yarar(özellikle poisonlar ile).
    Ama x30 dagger backstabinin yerinin tutamaz :) Backstab seviye 50 den sonra çok işe yarıyor, her karşına çıkan tip boss gibi oluyor o seviyelerde.

• 
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.