Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
29.406
Cevap
126
Favori
1.489.899
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]
Giriş
    351 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BluRay_

bu anagorevleri yapmama istegi nedir anlamadım daha oyunun başlarındayım pek birileriyle karşılaşmadım daha 2.ejderhayı öldürdüğümüz yerdeyim ama bu yan görevler pek bi enterasan,ilgi çekici gelmedi hep biriyle konuş,birine bişeyler verme görevleri felan siz nerden aldınız bu görevleri

öyle deme abi bazıları güzel
    bi de amaç fantazi yapmak işte, gerçi bi süre sonra sıkıyor ama
    |
    |
    çok sağolun arkadaşlar vay be falmerlar snow elflerin akrabası çok vahşiler sağlam savaşıyolar dün markarth şehrinin yeraltına girdim şu falmerlardan kaça kaça bi hal oldum allahtan 2 3 tane fire storm parşomeni vardıda öyle böyle hallettik

Orijinalden alıntı: Zfr11

çok sağolun arkadaşlar vay be falmerlar snow elflerin akrabası çok vahşiler sağlam savaşıyolar dün markarth şehrinin yeraltına girdim şu falmerlardan kaça kaça bi hal oldum allahtan 2 3 tane fire storm parşomeni vardıda öyle böyle hallettik

mage karakter yap uzaktan vur
    |
    |

Orijinalden alıntı: etyen81

Beyler hangisini seçeyim sizce hangisi daha iyidir? http://www.youtube.com/watch?v=jq38dVQ_niY

Senin oynadığın karaktere bağlı o birazda. Kısaca yazayım ne verdiklerini;

Agent of Shadow(Hilal): Günde bir kez, 120 saniye boyunca sneak hale geçtiğinde görünmez yapıyor fakat o halde yaptığın etkileşim (Birini öldürmek gibi) o durumdan çıkmana neden oluyor. Tekrar girebilmek için çıkıp tekrar sneak moda girmek yeterli.
    Nightingale Subterfuge(Yarım Ay): Günde bir kez, 30 saniye boyunca Aoe olarak attack anyone nearby büyüsü yapıyorsun.
    Nightingale Strife:(Tam Ay): Kullandığında, kullandığın varlığın 100 canını absorb etmeni sağlıyor.

Ben şahsen Agent of Shadow olanı kullanıyorum. Karakterimin thief olması tabi bunda etkili birazda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Waendur -- 22 Ocak 2012; 22:13:26 >

• Yarbay
    4456 Mesaj
    Beyler büyücü ve savaççı hesaplarımdan sonra son olarak Skyrim'i suikastçı olarak oynamak istiyorum. Fakat bazı sorularım var

1 Hangi türü almalıyım ? (argonian khajit nord vs.)
    2 Düşmanlara karşı neyle savaşacağım?
    3 Kocaman ejderhalarla nasıl başedeceğim?

yardım ederseniz teşekkür ederim

Orijinalden alıntı: T_Ice

Beyler büyücü ve savaççı hesaplarımdan sonra son olarak Skyrim'i suikastçı olarak oynamak istiyorum. Fakat bazı sorularım var

hocam nette suikasçlierin ejdere kafasında tek vuruşt oldurduklerini gormuştum :D hatta baka yani sneak 100 muydu neydi bişe
    |
    |

Orijinalden alıntı: T_Ice

1-Bence Khajit ol.Khajit zaten doğal sneak özellikleriyle geliyor.
    2-Düşmanlarınla pek fazla savaşmayacaksın.Onlara ya uzaktan sneak kullanarak ok ve yayla saldırıcaksın yada yakınlarına gidip gine sneak kullanarak gidip hançerle backstap atıcaksın.
    3-Ejderhalar için okçuluk yeteneğini geliştirmen gerekiyor.Sneak için light armor kullanacağından yakından hançerlerle veya kılıçlarla dövüşümezsin.Archer yeteneklerini geliştirip öyle yenebilirsin ejderhaları.
    |
    |

• Yarbay
    6449 Mesaj
    lydia ölmüş diriltme imkanım var mı?
    |
    |

Hile ekranında Lydia'nın cesedine tıkla ve "resurrect" yazıp onayla, dirilmiş olacaktır .

1-companionslara gittim bi iki görev yapıyorum kendiliğinden iletişim kuruyorlar bug galiba aela the huntrress var peşimi bırakmıyor

2. guards pursuing you diyor benim peşimdeler yani fast travel, uyuma, bekleme yapamıyorum hangi şehirde suçluyum onu da bilmiyorum

bu 2 soruma cevap arıyorum
    arkadaşlar bugün bütün gün boyunca thief guild görevlerini yaptım.oyundaki karakterim two handed warrior ama thiefliği çok sevdiğim için ve guild görevlerini merak ettiğim için warrior karaktere rağmen yaptım.tek diyebileceğim şey epik.adamlar bir senaryo yazmış inanın ana hikayeyi sollar o derece.

yukarıda bir arkadaş falmerı sormuş.eğer thief guilld görevlerini yapmaya devam ederseniz falmerlerın ne olduğunu öğrenebilirsiniz.eğer derseniz uğraşamam snow elf olduklarını ve dwarwenlerin yamuk yaptıklarını bilin yeter :D

bir arkadaş önceki sayfalarda pit wolfleri paylaşmış.bende yolda giderken baktım 3 tane pit wolf bir elf i parçalamış.elf in üstündede bir not.kapıştırcak kurt kalmadı yenilerini eğitcek vakit yok kaçanları bul demiş

arkadaşlar size tekrar önerim THİEF GUİLD görevlerini YAPMANIZ.inanın ana senaryoyu sollayacak senaryo yazmış adamlar.
    |
    |

• Yüzbaşı
    814 Mesaj
    yahu dostlar bu dark broterhood forever görevi var herşey olup bittikten sonra night mother dan aldıgımız . 12 tane aldım hala devam ediyor. yokmu bunun bir sonu . vallahi sıkıldım ilk defa oyundan..

Orijinalden alıntı: dr.halil

yahu dostlar bu dark broterhood forever görevi var herşey olup bittikten sonra night mother dan aldıgımız . 12 tane aldım hala devam ediyor. yokmu bunun bir sonu . vallahi sıkıldım ilk defa oyundan..

o sonsuz uğraşma onla
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: paintov

efendi gibi nord olun khajit oldum kızlar bakmıyor : )

1-companionslara gittim bi iki görev yapıyorum kendiliğinden iletişim kuruyorlar bug galiba aela the huntrress var peşimi bırakmıyor

2. guards pursuing you diyor benim peşimdeler yani fast travel, uyuma, bekleme yapamıyorum hangi şehirde suçluyum onu da bilmiyorum

bu 2 soruma cevap arıyorum

1. bug (bendede vardı düzeldi kendi.)

2. en yakın şehire git işini hallet. yani fast travel yapmadan hangi şehirde olduğunu öğrenmek zorundansın guardlar zor gelir. yada izini kaybettir çok daha uzağa git (belki) sneak falan git kaybetsinler seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dabelebedyu -- 22 Ocak 2012; 22:43:20 >
    |
    |
    moakei(yanlış yazmış olabilirim) diye bi dragon mask vardı onu nerden buluyoruz? hangi zindandı (tek o kaldıda koleksiyon için )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dabelebedyu -- 23 Ocak 2012; 0:15:54 >

Orijinalden alıntı: Waendur

Konsolu açıp ölen cesede tıklayıp ardından "resurrect" yazın. Böylelikle ceset tekrar canlanacaktır.

tamamda ceseti kayıp
Canlı Tv izle
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.