Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1462. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.321
Cevap
125
Favori
1.621.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14601461146214631464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ps4 platformunda fiyatları hiç bilmiyorum hocam pc de en fazla 57 tl ye düşüyor mesela

50 küsür liraya da bulursanız alın derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşşekkür ederim.İyi günler..
  • ash_1408 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim iyi günler

• Oynayacaktım silmişim oyunu.Harmony ile karakteri 1 günde 100+ lvle getiririm aslında hile yapmadan.6 çıksada oynasak.
  • Arkadaşlar video falan da izledim ama oyunu anlamadım. 31 liraya almaya değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofpotatoes

Arkadaşlar video falan da izledim ama oyunu anlamadım. 31 liraya almaya değer mi?
    bence değer.Boş vaktin varsa içinde kaybolacağın hikayeleri var.Oyun içinde gelişmen için taktik verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

bence değer.Boş vaktin varsa içinde kaybolacağın hikayeleri var.Oyun içinde gelişmen için taktik verebilirim.

Alıntıları Göster
    Hocam korsan indirdim denemek için ama oyunu anlamadım pek. Bir yere gitmemi söylüyor da haritada orayı nasıl bulacağım ? Bir tane kral mı ne onun yanına gidip haber vermemi istiyor ama köylüler falan bana saldırıyorlar.
  • quote:

Hocam korsan indirdim denemek için ama oyunu anlamadım pek. Bir yere gitmemi söylüyor da haritada orayı nasıl bulacağım ? Bir tane kral mı ne onun yanına gidip haber vermemi istiyor ama köylüler falan bana saldırıyorlar.

Alıntıları Göster
    Navigasyon barında mavi yere git gorev ordadir.Haritada m basinca açılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

Navigasyon barında mavi yere git gorev ordadir.Haritada m basinca açılır.

Alıntıları Göster
    Ben daha haritayı bile bilmiyordum. Sağ ol hocam.

• quote:

Ben daha haritayı bile bilmiyordum. Sağ ol hocam.

Alıntıları Göster
    Wiki var orda tum gorevlerin yeri ve amaci yazar.Biraz gameplay videosu izle.Sonrasinda sana hile yapmadan hizli gelismeyi anlatirim.Buyucu sec karakteri

• oynayacak oyun kalmadı en iyisi skyrime döneyim en son 2014 de falan oynamıştım
  • Merhaba Skyrım SE satın aldım ve oyunu ilk defa deneyimleyeceğim. Herkes oyunu mutlaka mod yükleyerek oyna diyor önemli modlar varmış. Mod yüklemeyi bilen biri bana yardımcı olursa memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semmellow -- 10 Şubat 2019; 21:31:50 >
  • Witcher 3 oynuyorum şuan, epeydir kütüphanede bekliyordu. Skyrim'in tırnağı olamaz. Kapsamlı ama oynanabilirlik vs. ES serisi gerçekten tam bir efsane. Witcher 3'te sıradan bir kurdu bile öldüremiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Witcher 3 oynuyorum şuan, epeydir kütüphanede bekliyordu. Skyrim'in tırnağı olamaz. Kapsamlı ama oynanabilirlik vs. ES serisi gerçekten tam bir efsane. Witcher 3'te sıradan bir kurdu bile öldüremiyorsun.
    Nasıl öldüremiyorsun ? 2 vuruşta ölüyor kurt. Bence sen birşeyleri yanlış yapıyorsun ya da oynayamıyorsun. (Not: Elder Scrolls benim favori serimdir.)
  • Psikotrex kullanıcısına yanıt
    Kaçıncı seviyede iki vuruşta oluyor? Oynayamıyorsun ne demek, bu mudur yani yorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Kaçıncı seviyede iki vuruşta oluyor? Oynayamıyorsun ne demek, bu mudur yani yorum!
    10. seviyede zaten bu seviyeye gelmek 2-3 saat
  • Psikotrex kullanıcısına yanıt
  • Skyrim için bir kapsamlı mod çıkacakmış geçtiğimiz günde bir yerde gördüm. Modun ne özelliği var ve ismi tam olarak neydi arkadaşlar?
  • İnternete bağlıyken special editiona girdikten birkaç saniye sonra ctd oluyor, interneti kesince sıkıntı yok. Bunu nasıl düzeltebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 14601461146214631464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.