Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1464. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
126
Favori
1.621.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14621463146414651466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Görevi yaparken bug ile karşılaşıyorum.( Saarthal'ın Altında görevi..Kışhisar'dan aldığımız görev)

Saarthal'ın kapısını açarken oyun donuyor öylece kalıyor.Yarım saat bekledim açılmadı.Defalarca resetledim olmadı.O görev kaldı.

Nasıl yapabilirim ?
  • Cloud Saveden saveleri indiriyorum corrupted diyor oyunda çözümü var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • görevin adını mümkünse ingilizce google a yazıp çözüm videoları bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeliKulaBey

görevin adını mümkünse ingilizce google a yazıp çözüm videoları bulabilirsiniz.
    BUG ta kalmıştı..Araya birkaç görev sıkıştırdım sonra tekrar denedim açıldı ve görev bitti
    Cevabın için teşekkür ediyorum
  • Eyvallah, oyundaki bazı buglar hile kodlarıyla çözülüyor. Birden çok var ve can sıkıcı. İyi oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeliKulaBey

Eyvallah, oyundaki bazı buglar hile kodlarıyla çözülüyor. Birden çok var ve can sıkıcı. İyi oyunlar.
    Şu an da bir yerde takıldım.Ayar oldum dün akşam.PC yi söküp atacaktım.
    Boethiah'ın Daveti görevinde Bıçakucu Bayırı'na gidiyorum dışarıdaki herkesi öldürüyorum ama madene girerken BUG ta kalıyor..Belki 10 sefer denedim hile falan yok oyun da orijinal ve modda yüklü değil.Akşam tekrar denicem bakalım.
    Zincirli Abanoz Zırh'ı aldığımız görev.
  • Arkadaşlar merhabalar dragonborn dlcsinde mirakin tapinakindan sonra kızın babası bizi bir nida sözcüğü öğrenmeye gönderiyor gittiğimizde orda ejderhada oluyor ejderhayi öldürdükten sonra mirak gücü emiyor bende nidayı öğrenmeye duvara gidiyorum öğreniyor ancak nida aktif olmuyor
    Aktif olmadigindan dolayı görev ilerlemiyor yardimci olabilirmisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun special Edition olan grafikleri yenilenmiş haline türkçe yama entegre edildi mi arkadaşlar ?

EN Son bir grup uğraşıyordu yanlış hatırlamıyorsam sonra ne oldu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu normal yükledim.ama ne haritada görevler çıkıyor ve herşey aşırı karışık görev yapıyorum mesela bi mahkumu öldürünce kapı açılmıyor yada enerjin az kaldı oyunda bir soluk alıp düşmana saldırma fırsatı bile vermiyor.zorla hile mi yapalım.ben oyundan hiç zevk alamadım bu kadar eksik bir oyunun witcher3 ile kıyaslanması zaten başlı başına abes

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    SE çıktıktan bir kaç hafta sonra entegre edilmişti. Ben o şekilde 100 saati geçkin oynadım.
  • ozzyken kullanıcısına yanıt
    Madde madde gideyim;

- Oyunda tonlarca görev var. Hanlarda dedikoduları sor, insanlarla muhabbet et bir yığın görev çıkar karşına.
    - Görevleri menüden işaretlersen haritada gözükür.
    - Canın az kalınca menüye girip iksir içebilirsin veya level aldıysan level atlayabilirsin. Menüye girince duruyo oyun.
    - Skyrim hem oyun tarihinin hem rpg tarihinin en kolay, en basit oyunlarından biridir. Legendary zorluğu bile zırhını, silahını biraz geliştirirsen Dark Souls'un yanında tırışkanın tırışkasının tırışkası kalır. Hile yapılacak en son oyun bile değildir Skyrim.
    - Witcher 3 le gayet de kıyaslanır ve bu abes falan da değildir. İkisi de Aksiyon RPG. İkisi de açık dünya. Türleri aynı, benzer bir çok özellikleri var. Her türlü kıyaslanır. Hatta kıyaslamasını yapayım.

Açık dünya
    Özgürlük
    Tekrar oynanabilirlik
    Keşif Hissiyatı konularında Skyrim witcher 3den çok daha iyiyken;

Hikaye
    Karakter
    Yan Görev konularında witcher 3, skyrimden çok daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 8 Mayıs 2019; 18:13:29 >

• Beyler selam. Bu Bethesda oyunlarının skill sistemi malumunuz. Ben daha önce 100 saat oynayıp ana senaryoyu bitirmiştim. Şimdi tekrar oynamak istiyorum ancak bu skill sistemi beni kanser ediyor. Resmen hiçbir şekilde güçlendiğimi hissedemiyorum. Alışılageldik bir sisteme çeviren mod var mı bunu?
  • Oyunu geçen seneye kadar çıktığı zamandan beridir bir fiil oynuyorum. Bir senenin ardından bugün oyunu tekrar kurdum ve en baştan legendary zorluk seviyesinde hiç hile kullanmadan oynayacağım. Ne yaparsam yapayım tadı damağımda kalıyor oyunun.

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Selam, öyle vir moddan haberim yok fakat skiller konusunda kendimce birkaç tavsiyede bulunabilirim sana.
    Oyunu oynarken geliştirmek istediğin skille vakit ayırman gerekiyor. Aslında oyun bitirilmek için değil de vakit geçirmek için var bana göre. Birde oynadığın zorluk seviyesine göre gelen skill puanlarında da değişiklik oluyor. Ne kadar zor oynarsan o kadar çok uğraşmış oluyorsun ve dolayısıyla skillerin artış gösteriyor. Birde geliştirbek istediğin skill için dikili taşların bonuslarını kullanabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: BBHMMDH

Selam, öyle vir moddan haberim yok fakat skiller konusunda kendimce birkaç tavsiyede bulunabilirim sana.
    Oyunu oynarken geliştirmek istediğin skille vakit ayırman gerekiyor. Aslında oyun bitirilmek için değil de vakit geçirmek için var bana göre. Birde oynadığın zorluk seviyesine göre gelen skill puanlarında da değişiklik oluyor. Ne kadar zor oynarsan o kadar çok uğraşmış oluyorsun ve dolayısıyla skillerin artış gösteriyor. Birde geliştirbek istediğin skill için dikili taşların bonuslarını kullanabilirsin.
    Oyunu bu aralar tekrardan kurasım var zaten oyun kıtlığına düştüm. Tavsiyelerini dikkate alacağım. En yüksek zorlukta başlayalım o zaman.

Hatta koydum insin. Yarın bir bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 26 Mayıs 2019; 2:13:28 >

• Oyunu feci özlemişim. Çoğu şeyi de unutmuşum. Oyun başı mağaraya girdim yol üstü diye, vampirler konaklıyormuş meğer, ben de vampir olmuşum günler sonra fark ettim. Falion ile konuşup ritüeli yaptık, ertesi gün Morthal'daki yanan evi araştırayım derken elemanın aşık olduğu vampir geldi hart diye yapıştı hop gene vampir oldum. Vallahi çok canımı sıktı bu durup. Mevcut ritüel biraz meşakkatli, ilk seviye vampirliği kolayca atlatma yolu var mı?

Akçaydaki Talos heykeli kaldırıyormuş hastalıkları. Oradan iyileştirdim karakteri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 29 Mayıs 2019; 21:54:27 >
    Ordinator; aradığın mod bu. Ayrıca güçlendiğini hissetmekten kastın ne? Dark soulsdaki gibi "bak bu yaratıklar bir zamanlar bosstu çünkü sen zayıftın ama sen zamanla güçlendin ve bir zamanlar boss olan bu yaratıklar artık senin için yalnızca sıradan bir düşman." gibi bir şey mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 29 Mayıs 2019; 23:43:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

Ordinator; aradığın mod bu. Ayrıca güçlendiğini hissetmekten kastın ne? Dark soulsdaki gibi "bak bu yaratıklar bir zamanlar bosstu çünkü sen zayıftın ama sen zamanla güçlendin ve bir zamanlar boss olan bu yaratıklar artık senin için yalnızca sıradan bir düşman." gibi bir şey mi?
    Hocam evet ondan söz ediyorum. Oyundaki skiller neredeyse sıfıra yakın katkı sağlıyor karaktere. Bir de bildiğim kadarıyla Bethesda oyunlarında biz güçlendikçe bütün düşmanlar da güçleniyor.

Oyunda karakter gelişimi büyük oranda loot ve craft üzerinden gidiyor sanırım.

• Skyrim farklı atmosferi var diyer oyunlardan hikayeden hikayeye atlama var.Oyun çok seviliyordu ilk çıktığında
    bi yere kadar güçleniyolar. Tes serilerinde neyi kullanırsan o gelişir ama dark soulsdaki gibi (üstte yazdığım) bir gelişim yok. Enchanting, smithing ve alchemyyi geliştireceksin skyrimde güçlü olmak istiyorsan. Bişrazda armor rating redux gibi modlardan yardım alacaksın.
  • 
Sayfa: önceki 14621463146414651466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.