Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1445. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.321
Cevap
125
Favori
1.621.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14431444144514461447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skyrim'e bu gidişle VR gelirse çok güzel olur.
  • arkadaşlar oyunda 300 saatin üzerinde oyun sürem vardı e hayliyle sıkıldım sildim.Arkadaşım merak ettiği için tekrar kurdum.Hay kurmaz olaydım 2 gündür bu salak hata ile uğraşıyorum sistem imzada ki gibi her türlü sürücü güncel zaten başka hiç bir oyunda böyle bir hata yok.Oyun orjinal steam versiyonu legendary edition izleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Oynadığım dönemde w7 vardı şuan w10 yüklü.
    https://youtu.be/7kC_8qLL9Ew

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 26 Mart 2017; 18:27:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

arkadaşlar oyunda 300 saatin üzerinde oyun sürem vardı e hayliyle sıkıldım sildim.Arkadaşım merak ettiği için tekrar kurdum.Hay kurmaz olaydım 2 gündür bu salak hata ile uğraşıyorum sistem imzada ki gibi her türlü sürücü güncel zaten başka hiç bir oyunda böyle bir hata yok.Oyun orjinal steam versiyonu legendary edition izleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Oynadığım dönemde w7 vardı şuan w10 yüklü.
    https://youtu.be/7kC_8qLL9Ew

başlarken modları kaldır kardeşim başladıktan sonra kuracaksın burası giriş videosuna kadar böyle devam eder başka kaydın varsa onu aç

• 16F84A kullanıcısına yanıt
    modlar yüklü değil işte sıkıntı da orada düz steam versiyonu.Deneme amaçlı malum şekillerde SE sürümü indirdim hiçbir sıkıntı yok.Parasını verip aldığım oyunda sıkıntı var yok böyle bir şey.Eski save dosyası ile de girsem bu sefer atlar havalara uçuyor garip garip şeyler oluyor.Defalarca yeniden kurdum olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 26 Mart 2017; 20:29:51 >
  • SE versiyonunu yükleyip 4-5 saat oynadım, ortalama 50 fps vermesine rağmen hiç akıcı gelmiyor gözüme, bunun için bir mod var mıdır, çok uğraşmak istemiyorum?
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    Eskiye döndüm vallahi :) Bende bu sıkıntı yüzünden kaç sene oynayamamıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman sende başka bir problem var SE sürümde ben de yeni oyun açtım ama böyle bir problem yaşamadım. Ayrıca defalarca kaldırıp kurmana gerek yoktu bu başka bir sorun. Birde [link=http://www.elderscrollsturk.com/index.php][/link] burada sorgulamayı dene belki karşılaşan vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 16F84A -- 26 Mart 2017; 22:26:40 >
    Se sürüm indirdim sorun yok evet. Legendery sürümünde bu sıkıntı malum şekilde oynayacağız nasılsa parasını 2 kez vermiş oldum.😂

• myres kullanıcısına yanıt
    Nasıl cozmustun peki sıkıntıyı yoksa oluruna mi bıraktın 😊

• arkadaşlar belki sorulmuştur ama ben yine sorayım special edition ile legendery edition farkı ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asd_

arkadaşlar belki sorulmuştur ama ben yine sorayım special edition ile legendery edition farkı ne?

Special Edition zaten tüm dlcler var demek (SE=Skyrim,Dawnguard,Heartfire,Dragonborn ve birkaç görüntü filtresinden oluşuyor)

Bedavadan PS4 ve Pro ya satacak oyun yaptılar
  • Arkadaşlar tekrardan skyrime başlamak istiyorum. Özellikle 2 büyük dlcyi oynamadığım için en büyük bahanem onlar. Merak ettiğim şey sürümle alakalı. Genel olarak herkes SE sürümünden şikayetçi. O yüzden normal sürümü yüklersem nasıl olur sizce ? Zaten zibilyon tane grafik modu var
  • https://farm6.staticflickr.com/5483/12395555233_7a037f7116_o.jpg

bu köpek takipçileri ve köpek için zırh modunu bilen var mı? biraz araştırdım ama saçma sapan köpek modlarına tosladım.
  • Oyunu zor bela bitirdim şimdi bu oyun ayarında zevk veren bir oyun bulamıyorum. The witcher 3 wild hunt oynuyorum aynı tadı vermiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: celilsaygin

Oyunu zor bela bitirdim şimdi bu oyun ayarında zevk veren bir oyun bulamıyorum. The witcher 3 wild hunt oynuyorum aynı tadı vermiyor

Çok sıkıntılı bir süreçtesin dostum böyle oyun bulmak neredeyse imkansız
    Böyle bunun gibi oyun arıyorsanız önceki oyunlarını oynayın anca öyle tat verir. Bu arada imzan çok güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Böyle bunun gibi oyun arıyorsanız önceki oyunlarını oynayın anca öyle tat verir. Bu arada imzan çok güzel.

Teşekkürler aslında 10 oldu üşenmezsem değiştiririm bir ara...
  • Merhaba arkadaşlar, Steam'den Skyrim SE indirdim, kurdum.

1. Sorum, oyun içi mod bölümünden Bedhesda'da ya giriş yapıp türkçe yama moduna abone oldum ve oyun türkçe oldu, fakat oyunu her açtığımda ingilizce olarak başlıyo yani her seferinde modu tekrar aktif etmem gerekiyo, bunun bir çözümü varmı?

2. Sorum Nexus tan Saç kaplaması, kıyafet modları falan indirdim hiç birisi oyun içinde ektif değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: numan9089

Merhaba arkadaşlar, Steam'den Skyrim SE indirdim, kurdum.

1. Sorum, oyun içi mod bölümünden Bedhesda'da ya giriş yapıp türkçe yama moduna abone oldum ve oyun türkçe oldu, fakat oyunu her açtığımda ingilizce olarak başlıyo yani her seferinde modu tekrar aktif etmem gerekiyo, bunun bir çözümü varmı?

2. Sorum Nexus tan Saç kaplaması, kıyafet modları falan indirdim hiç birisi oyun içinde ektif değil.

1.Türkçe modu Bir defa aktif ettiysen tekrar tekrar aktif etmene gerek kalmaması lazım steam de oyuna sağ tıklayıp yerel dosyalar bölümünden doğrula deyip tekrar dene istersen aklıma başka bir şey gelmedi

2.Saç kaplaması modu dediğin bir sürü mod var, eğer esp dosyası var ise aynı bölümden aktif edebilirsin ya da Mod organizer tarzı bir program kullanabilirsin

• Ağırlık sınırıyla ilgili mod arıyorum. Yardımcı oluyor musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 14431444144514461447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.