Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1446. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.321
Cevap
125
Favori
1.621.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14441445144614471448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, skyrim i normal sürüm olarak oynayacağım. Şöyle bildiğiniz grafikleri çok güzel yapacak komple Mod seti varsa link paylaşabilir misiniz? Sistem açısından sıkıntı yok. Temiz bir skyrim başlangıcı yapmak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Arkadaşlar, skyrim i normal sürüm olarak oynayacağım. Şöyle bildiğiniz grafikleri çok güzel yapacak komple Mod seti varsa link paylaşabilir misiniz? Sistem açısından sıkıntı yok. Temiz bir skyrim başlangıcı yapmak istiyorum.

Bağlantısını bıraktığım youtube kanalına bakmanızda fayda var,2014'den bu yana her sene Skyrim için o senenin en iyi grafik modlarını derlediği videolar çekmekte,yararı olacağını düşünüyorum.

https://www.youtube.com/user/Girlsdotjpgdotexe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 7 Nisan 2017; 2:42:52 >

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim

• Böyle güzel bir oyuna 2017 de anca başlayabildiğim için kendimden ne kadar utandıysam tüm dlc leri almadığım için ondan daha fazla utandım . bekle indirimleri şimdi peh.
  • bende TES 5 in normal sürümü var.DLC lerin hepsini aldığımda bu bana hediye olarak geliyor mu yoksa ayriyetten mi satın almalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

quote:

Arkadaşlar, skyrim i normal sürüm olarak oynayacağım. Şöyle bildiğiniz grafikleri çok güzel yapacak komple Mod seti varsa link paylaşabilir misiniz? Sistem açısından sıkıntı yok. Temiz bir skyrim başlangıcı yapmak istiyorum.

Bağlantısını bıraktığım youtube kanalına bakmanızda fayda var,2014'den bu yana her sene Skyrim için o senenin en iyi grafik modlarını derlediği videolar çekmekte,yararı olacağını düşünüyorum.

Bende başlamayı düşünüyorum.Ne zamandır duruyor kütüphanede.Vuruş hissi ve grafik anlamında en iyi sizce hangisidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: -MoDeStUs-

quote:

quote:

Bende başlamayı düşünüyorum.Ne zamandır duruyor kütüphanede.Vuruş hissi ve grafik anlamında en iyi sizce hangisidir?

Vuruş hissini artıran bir modun olduğunu düşünmüyorum zaten oyunun vuruş hissi fena değil ama grafikler için bağlantısını verdiğim youtube kanalına bakabilirsiniz,kanal dönem dönem,farklı grafik modlarının derlendiği videolar paylaşmakta,videoları izlersiniz,aklınıza hangisi yatarsa o videoya göre oyunu modlarsınız,ben 1.5 sene önce modlamıştım fakat şuanda bile gayet iyi görünüyor,aşağıya 2 tane resim bıraktım isterseniz bakarsınız.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -MoDeStUs-

quote:

quote:

Vuruş hissini artıran bir modun olduğunu düşünmüyorum zaten oyunun vuruş hissi fena değil ama grafikler için bağlantısını verdiğim youtube kanalına bakabilirsiniz,kanal dönem dönem,farklı grafik modlarının derlendiği videolar paylaşmakta,videoları izlersiniz,aklınıza hangisi yatarsa o videoya göre oyunu modlarsınız,ben 1.5 sene önce modlamıştım fakat şuanda bile gayet iyi görünüyor,aşağıya 2 tane resim bıraktım isterseniz bakarsınız.

Tamamdır sağol.

• bildiğiniz güzel büyücü modları var mı? apocalypse hariç.
  • Oyunu warrior (Çift el silah ve kılıç kalkan) Rogue (dagger ve Bow hırsızlık vesaire) 2 defa bitirmiştim.
    birkaç senden sonra Ench.Edition da da bi caster olarak oynamak istedim. Mage guildi beni yolladığı görevde dwarf zindanlarına yolluyor ama makinelere ne fire ne frost nede lightning ile zarar veremedim nasıl çelişkidir bu. Takıldım kaldım ve soğudum oyundan 1 haftadır açmıyorum. Necromancy var fakat robotları diriltemiyorum silah alıp dövüşmek istemiyorum bi akıl verirmisiniz ne yapmam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exmorfist -- 12 Nisan 2017; 13:30:26 >
  • quote:

quote:

Hocam aynı mevzuyu tam sordum sonradan gördüm sizin yorumu:) Bende inceleyeceğim teşekkür ederim.

• eğlenceli build önerisi olan var mı? acayip sıkıldım. battlemage oynayasım var belli levela kadar bound sword ile. onun da sıkıntısı destructionda perk vardı iki elde daha güçlü olur diye onu kullanamıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-77293B3E8 -- 21 Nisan 2017; 23:8:49 >
  • Dostlar, steamden Skyrim'i aylar önceden aldım ve kurdum. Oyuna her başladığımda oyun kitleniyor sonda beyaz ekran hatası alıyorum. Defalarca her yolu denedim. 3/4 kez sildim, kurdum. Dosyaları steamden kontrol ettirdim ama olmadı. Pc sistemim güçlü, kaldırmadığı oyun yok (GTA5, Witcher 3, Battlefield 1) Ekran kartı güncel. Oyunda mod falan da yüklü değil. Çözümü aradım, sordum ama bulamadım. Lütfen bilen birisi varsa aydınlatırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedDead123 -- 21 Nisan 2017; 23:42:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedDead123

Dostlar, steamden Skyrim'i aylar önceden aldım ve kurdum. Oyuna her başladığımda oyun kitleniyor sonda beyaz ekran hatası alıyorum. Defalarca her yolu denedim. 3/4 kez sildim, kurdum. Dosyaları steamden kontrol ettirdim ama olmadı. Pc sistemim güçlü, kaldırmadığı oyun yok (GTA5, Witcher 3, Battlefield 1) Ekran kartı güncel. Oyunda mod falan da yüklü değil. Çözümü aradım, sordum ama bulamadım. Lütfen bilen birisi varsa aydınlatırsa sevinirim.

beta sürümleri açmayı denedin mi ben beta kullanıyorum ve mod yüklü olmasına ramen şu an harika fps bile yükseldi
  • 16F84A kullanıcısına yanıt
    Beta sürümü nasıl açılıyor ki Kardeşim? Benim fps ya da kasma sorunum yok dostum. GTX1080e geçtim. Ama yaşarken şu oyunu oynayamazsam evlilik sonrası vakit bulamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: RedDead123

Beta sürümü nasıl açılıyor ki Kardeşim? Benim fps ya da kasma sorunum yok dostum. GTX1080e geçtim. Ama yaşarken şu oyunu oynayamazsam evlilik sonrası vakit bulamam.

Steam>Kütüphane oyunun üzerine sağ tık özellikler deyip açılan pencerede "Betalar" sekmesini aktif edersen orada görebilirsin ben hiçbiri diyorum gene sorun yok. Hatta şimdiye kadar SE sürümde hiç CTD almadım sorununu detaylı bir şekilde yazar mısın? yada Video falan koyabilir misin?
  • 16F84A kullanıcısına yanıt
    Hocam, PC'de onlarca oyun var hiçbirinde problem yok. Sorun tam olarak şu ki oyuna giriyorum. Yaklaşık 5 dakika oynuyorum, 60 fps'de. Sonra bir anda ekran oyun donuyor. Bekliyorum, sonra ise ekran bembeyaz oluyor ve oyun hiç gelmiyor. Bu durum sadece bu oyuna mahsus. Ekran kartım güncel, Windows güncel, virüs yok. Avg problem çıkartmıyor. Acaba oyun içi ayarlar mi bilmiyorum. Defalarca indirdim ama olmadı, sanırım olmayacak.

• Oyunda halihazırda bulunan silah ya da zırhların görünümünü değiştiren beğendiğiniz bir mod var mı? Steam atölyesinde göremedim.
  • bende bir mekana girdikten veya çıktıktan sonra 3-4 saniyeliğine takılmalar oluyor. enb yükledikten sonra bu hale geldi, sildim hala düzelmedi.
  • Bugüne kadar Steam'de ~150 , korsan olarak da kim bilir kaç saat Skyrim oynama sürem var fakat 1 mod bile kurmadım. Hep vanilla devam ettim. Son birkaç gündür heves ettim , grafikleri geliştirecek mod ve enb , bunlara ek olarak oynanışı çok fazla bozmayacak şekilde (UFO gibi) birkaç mod kurayım dedim. Yalnız ekran kartıma haddinden fazla güvendim galiba.(HD7870xt) Vsync açıkken sabit 72 fps olarak oynadığım oyunda saniyede 25-30 kareler görmeye başladım. Ama bu görselliğe görünce de eski haline dönemedim. Performansı bu kadar düşürmeden nasıl optimize ederim ?
  • 
Sayfa: önceki 14441445144614471448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.