Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online Türkçe Yama Çalışması (Çevirmen Aranıyor) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
12
Favori
4.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haklısınız. Sadece eso değil tüm oyunlarda İtem, yer,görev isimleri bence özgün kalmalı. Takıldığmiz yerleri ararken veya Wiki den hikayesine bakarken sıkıntı oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Item isimleri, mekan adları, harita isimleri aynı kalacak. Sadece Skill açıklamaları ve arayüzdeki diğer detaylar çevrilecek. Çevrilmeyecek kısımlar ise diğer oyuncularla iletişimi zorlaştıracak, oyundan kopmamıza sebep olabilecek kısımlar. Bu dengeye dikkat ediyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Item isimleri, mekan adları, harita isimleri aynı kalacak. Sadece Skill açıklamaları ve arayüzdeki diğer detaylar çevrilecek. Çevrilmeyecek kısımlar ise diğer oyuncularla iletişimi zorlaştıracak, oyundan kopmamıza sebep olabilecek kısımlar. Bu dengeye dikkat ediyoruz :)
    Tek kelime "harika"
  • Kendimizi kandırmayalım gençler biraz araştırdım çevirmenleri vs elle tutulur bir iş yok böyle büyük bir projeye başladık deyip insanları umutlandırıp sonra iptal ederseniz yazık olur.
  • Oyunun genelimi değilde keşke sadece questkeri çevirtseydiniz Ersin çok bomba olurdu. Hatta çeviri yapılmışken ili ayrı adın olarak koyunda sadece questkerib Türkçe olmadı için daha güzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telden yazınca çok kötü çıkmış yazım kusura bakmayın

• Hala beklemedeyim arayüz ne durumda kral ?
    Bana skill açıklamaları yeticek ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trkeyst16 -- 27 Aralık 2019; 5:30:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok umudum yok ama gerçekleşirse oyuna geri dönerim
  • takipteyim başarılar
  • ses yok konu sahibinden :D tekrar diyorum umutlandırmayın bu kadar insanı çok beklenen bir yama çünkü
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    Dostum hala forumda yazıyorum, konuya sürekli yazamam ki. Çeviri devam ediyor. En azından arayüz kısmını en kısa sürede ulaştırmaya çalışıyoruz.

Ama daha önce de dediğim gibi bu oyunun sadece arayüz kısmı bile çoğu oyundan fazla satır içeriyor. Ama işten vazgeçmiş değiliz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Dostum hala forumda yazıyorum, konuya sürekli yazamam ki. Çeviri devam ediyor. En azından arayüz kısmını en kısa sürede ulaştırmaya çalışıyoruz.

Ama daha önce de dediğim gibi bu oyunun sadece arayüz kısmı bile çoğu oyundan fazla satır içeriyor. Ama işten vazgeçmiş değiliz.
    elderscrolstürkiye ile irtibata geçseniz aslında bu sefer inancım tam olur mertusta var yöneticisiyle görüşün bi
  • Bekliyoruz kral

• quote:

Orijinalden alıntı: cozepud

elderscrolstürkiye ile irtibata geçseniz aslında bu sefer inancım tam olur mertusta var yöneticisiyle görüşün bi

Alıntıları Göster
    Onlar şuan Morrowind yaması ile uğraşıyorlar. Ama işleri bitince bize destek olabileceklerini söylediler. Şuanda bile bazı konularda onlardan destek alıyoruz, ortak kitaplar ve terimler gibi konularda mesela.

• Reis boşver kitapları filan sen arayüz skil aciklamarini bitirin önce beklemedeyiz 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: trkeyst16

Reis boşver kitapları filan sen arayüz skil aciklamarini bitirin önce beklemedeyiz 👍
    Kitaplar ileri aşama zaten, henüz o işe girişmiş değiliz. Arayüz çevriliyor zaten. Biter bitmez ilk versiyonu yayınlayacağız.

• Allah'tan ümit kesilmez....
    Arayüz %kaclar da acaba bilgilendirseniz keşke

• Heycanla bekliyoruz birde % kaç olduğunu yazsanız güzel olcak.
  • Biraz sessiz sedasız kalmış Bekleyenler kesinlikle vardır benim gibi.
  • bekliyoruz bakalim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.