Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (413. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
9.458
Cevap
88
Favori
346.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.7 Milyon Gold'u yari fiyatina satiyorum, konu uzerinden veya pm yolu ile ulaşabilirsiniz.
  • Stamdk dps'yim. Sunderflame'in yanına hangi set'i önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Ben böyle çöp server görmedim, neyin bakımıysa bu. Bitmedi gitti. Bir bakım yapıyor adamlar haftada ortalama 2 gün bakım var. En az 3 saat kapalı kalıyor server.

Oyundaki ping de ayrı dert zaten, 100'ün altına düştüğünü nadiren geceleri görüyorum o da 90 falan oluyor. Genelde 100-130 arası

TESO dan soğuma sebebim o ping durumudur. Nerdeyse oyunu alalı bi sene olacak.Her ay girip bakıorum ping ne alemde diye. Pve de 100 ün altına inmior. Genelde 120lerde... pvpde ise 150+. Şu pingi 80 lere çekmek bu kadar mı zor ya kac sene oldu...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar selam,

3 arkadaş oyuna başladık. katılabileceğimiz bir guild varsa mesaj atabilirse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: arundel

arkadaşlar selam,

3 arkadaş oyuna başladık. katılabileceğimiz bir guild varsa mesaj atabilirse sevinirim.

Oyundan ekleyin beni, bulunduğum guilde alayım sizi. Türk guildiymiş. Oyunda trade guildlerde var tabi ama onlar haftalık 10-20k satış yapılması şartı koyuyorlar, yoksa kickliyorlar. Çok da bir esprisi yok guildin, 3 arkadaş siz oynadıktan sonra gayet eğlenirsiniz oyun biraz solo zaten. Ara ara oynuyorum ben de elimden geldiğince yardımcı olurum, oyun içinde @WaapS7 diye eklerseniz dh'den diye de not düşün yabancı sanıp reddetmeyeyim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemxxy

Stamdk dps'yim. Sunderflame'in yanına hangi set'i önerirsiniz?

hunding ve velidreth.
    Velidrethi farmlayana kadar da Kra'gh kullanabilirsin monster setlerde, farmlaması kolay ve ekstra pen düşük cpde isen işine yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katıksız Manyak! -- 10 Mart 2018; 0:46:36 >
  • Arkadaşlar Merhaba,

Bende oyunu alıp başlamayı düşünüyorum ancak aklıma takılan bir iki soru var. Öncelikle Steam sürüm ile standart sürüm arasındaki farklar nedir acaba?(bir sitede steam olan 55 lira diğer 60 lira bu fark neden oluyor?)

Ek olarak internette TESO , TESO TAMRIEL UNLIMITED, TESO MORROWING DAY ONE EDITION gibi sürümler var. Sanırım oyunun ilk paketi artık tamriel unlimited oldu değil mi? Bunu alarak başlayıp sonrasında da morrowind upgrade ile paketi yükseltebiliyorum. Ancak anlamadığım nokta morrowing kendi başına 90-100 lirayken yine aynı satış sitesinde morrowind day one edition adı altında satılan paket hem tamriel unlimited hem de morrowindi kapsıyor diyor aşağıdaki açıklamada. Bu day one edition nedir acaba? Boşuna para vermemek için yukardaki konularda bilgilerinizi rica ederim

Q
    The Elder Scrolls Online Morrowind + Discovery Pack İçeriği : Elder Scrolls Online Tamriel Edition Ana Oyunu, Morrowind Day One Edition Ek Paketi ve Discovery Paketi içermektedir. Bunun yanında Exclusive Warden Costume, Dwarven War Dog Pet, Treasure Maps, Dwarven Crown Crate ve Experience Scrolls içermektedir.
    UQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legionaire471 -- 10 Mart 2018; 15:41:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: legionaire471

Arkadaşlar Merhaba,

Bende oyunu alıp başlamayı düşünüyorum ancak aklıma takılan bir iki soru var. Öncelikle Steam sürüm ile standart sürüm arasındaki farklar nedir acaba?(bir sitede steam olan 55 lira diğer 60 lira bu fark neden oluyor?)

Ek olarak internette TESO , TESO TAMRIEL UNLIMITED, TESO MORROWING DAY ONE EDITION gibi sürümler var. Sanırım oyunun ilk paketi artık tamriel unlimited oldu değil mi? Bunu alarak başlayıp sonrasında da morrowind upgrade ile paketi yükseltebiliyorum. Ancak anlamadığım nokta morrowing kendi başına 90-100 lirayken yine aynı satış sitesinde morrowind day one edition adı altında satılan paket hem tamriel unlimited hem de morrowindi kapsıyor diyor aşağıdaki açıklamada. Bu day one edition nedir acaba? Boşuna para vermemek için yukardaki konularda bilgilerinizi rica ederim

Q
    The Elder Scrolls Online Morrowind + Discovery Pack İçeriği : Elder Scrolls Online Tamriel Edition Ana Oyunu, Morrowind Day One Edition Ek Paketi ve Discovery Paketi içermektedir. Bunun yanında Exclusive Warden Costume, Dwarven War Dog Pet, Treasure Maps, Dwarven Crown Crate ve Experience Scrolls içermektedir.
    UQ

Öncelikle internetten key olarak satın alacaksanız, bulunduğu platforma dikkat etmeniz gerek. Platformu steam yazıyorsa, steam üzerinden oynarsınız değilse oyunun bir de kendi sitesine girip giriş yaparak client indiriyorsunuz oradan oyuna giriş yapıyorsunuz. Steam ile alakası olmuyor yani, ama aynı oyun. Steamden oynayan arkadaşınız ile de birlikte oynayabilirsiniz, server falan farklı değil. Tek farkı, birisi steam üzerinden diğeri orjinal sitesinden client ile.

Steam üzerinden oynadığınızda da aynı clienti çalıştırıyor zaten ama steam de kütüphanenizde duruyor, ihtiyacınız yoksa steam olmayanı alabilirsiniz daha ucuzdur. Steam olanı pahalı oluyor genelde.

Oyunun orjinal hali teso tamriel unlimited. Bunun yanında morrowind yazıyorsa, morrowind dlc paketidir. Oyunun bir de Gold edition olanı var, onda da 3-5 dlc ile birlikte satılıyor ama morrowind yok.

Oyunda birde eso plus denilen aylık ödemeli bir sistem var, 1 aylık eso plus aldığınız taktirde bütün dlc lere ulaşabiliyorsunuz satın almadan. Eso plus aktifken yani. Ama morrowind haricinde.

Morrowind ek bir dlc'dir, yeni bir warden sınıfı getirir. Eso plus ile birlikte aktif edilemez. Veya oyun içi gerçek para birimi olan "crown" ile satın alınamaz. Mesela gold edition diye satılan 3-5 dlc içeren paketin içindeki dlc'leri oyun içinde crown ile satın almak mümkün. Crown oyunda kasılmaz, yalnızca para aktararak elde edebilirsiniz.

Maviyle yazdığınız yerdeki kostüm,pet,exp scroll dediğiniz şeyler discovery pack'in içeriğidir. Çok da önemli bir şey değil, oyunda kostüm ve pet sadece görselliktir.

Steam üzerinden almanızı tavsiye ederim, sebebi ise crown steamde ara ara indirime girebiliyor. Orjinal sitesinde hiç indirime girmez, crown indirimdeyken diğer dlc leri de satın alabilirsiniz böylece. Olur da oyunu beğenirseniz tabi. Direkt Gold edition da alabilirsiniz, o zaman uyguna geliyor dlc ler ile birlikte. Morrowind'in bir esprisi yok, yinede araştırın almak isterseniz size kalmış tabi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: legionaire471

Arkadaşlar Merhaba,

Q
    UQ

Öncelikle internetten key olarak satın alacaksanız, bulunduğu platforma dikkat etmeniz gerek. Platformu steam yazıyorsa, steam üzerinden oynarsınız değilse oyunun bir de kendi sitesine girip giriş yaparak client indiriyorsunuz oradan oyuna giriş yapıyorsunuz. Steam ile alakası olmuyor yani, ama aynı oyun. Steamden oynayan arkadaşınız ile de birlikte oynayabilirsiniz, server falan farklı değil. Tek farkı, birisi steam üzerinden diğeri orjinal sitesinden client ile.

Steam üzerinden oynadığınızda da aynı clienti çalıştırıyor zaten ama steam de kütüphanenizde duruyor, ihtiyacınız yoksa steam olmayanı alabilirsiniz daha ucuzdur. Steam olanı pahalı oluyor genelde.

Oyunun orjinal hali teso tamriel unlimited. Bunun yanında morrowind yazıyorsa, morrowind dlc paketidir. Oyunun bir de Gold edition olanı var, onda da 3-5 dlc ile birlikte satılıyor ama morrowind yok.

Oyunda birde eso plus denilen aylık ödemeli bir sistem var, 1 aylık eso plus aldığınız taktirde bütün dlc lere ulaşabiliyorsunuz satın almadan. Eso plus aktifken yani. Ama morrowind haricinde.

Morrowind ek bir dlc'dir, yeni bir warden sınıfı getirir. Eso plus ile birlikte aktif edilemez. Veya oyun içi gerçek para birimi olan "crown" ile satın alınamaz. Mesela gold edition diye satılan 3-5 dlc içeren paketin içindeki dlc'leri oyun içinde crown ile satın almak mümkün. Crown oyunda kasılmaz, yalnızca para aktararak elde edebilirsiniz.

Maviyle yazdığınız yerdeki kostüm,pet,exp scroll dediğiniz şeyler discovery pack'in içeriğidir. Çok da önemli bir şey değil, oyunda kostüm ve pet sadece görselliktir.

Steam üzerinden almanızı tavsiye ederim, sebebi ise crown steamde ara ara indirime girebiliyor. Orjinal sitesinde hiç indirime girmez, crown indirimdeyken diğer dlc leri de satın alabilirsiniz böylece. Olur da oyunu beğenirseniz tabi. Direkt Gold edition da alabilirsiniz, o zaman uyguna geliyor dlc ler ile birlikte. Morrowind'in bir esprisi yok, yinede araştırın almak isterseniz size kalmış tabi.

http://store.steampowered.com/app/306130/The_Elder_Scrolls_Online_Tamriel_Unlimited/

Steam üzerinde arkadaşın dediğine ek olarak base game+morrowind şeklinde bu paket mevcut. Key satan sitelerde ikisi bir arada paketler mevcut mu emin değilim.

eso+ satın aldığınızda her ay için 1500 crown da veriliyor ayrıca. Oyunu beğenip abonelik usulü devam ederseniz zaten ayrıca crown almaya çok gerek kalmıyor içerik vs için.

Staemden alırsanız oyunun sitesindeki "steamde esoya sahibim" temalı kısımları takip ederek hesabınızı oluşturmanızda fayda var.

• Katıksız Manyak! kullanıcısına yanıt
    Steam üzerinde teso tamriel unlimited kaldırılmış. Morrowind ile birlikte satılıyor, kimse almayınca bethesta uyanıklık yapmış. Key sitelerinde base oyunu ucuza alabilirsiniz, hala piyasada olan keyler geçerlidir ama tükenecektir tabi. Dolayısıyla oyunun fiyatı da artmış oldu.

140 lira olmuş oyun. Ben 28 liraya aldım zamanında sadece base game'i sonrada key ile morrowind aldım 48 liraya. Bu kadar para verilmez bu oyuna almayın arkadaşlar. 30 liraya base oyunu bulursanız anca öyle alın.
    Steam üzerinden olmayan oyun+morrowind+discovery pack diye satılan bi key var. Cdkeys. com dan aldım hatta. Onu alıp oyunun orjinal sitesinde girdim (steamde teso unlimited varken) kabul etti, sadece morro ile discovey pack geldi ama ucuza almış oldum. Steam görmüyor morrowind aldığımı hala. Ama oyuna steamden giriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaapS -- 11 Mart 2018; 5:29:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkürler. Tek anlamadığım nokta internette teso ve teso tamriel unlimited farklı paketlermiş gibi ayrı isimlerle satan siteler mevcut. Tamriel unlimited bir ek paket değil mi acaba? Misal hepsiburadada TESO PC olarak 45 liraya satılan bir paket var bunun tamriel unlimiteddan nesi eksik

• legionaire471 L kullanıcısına yanıt
    Hocam teso tamriel unlimited ana oyun. Bunda hiçbir dlc yok. En ucuzu bu. En alınası olanı da bu. Teso yazan nedir bilmiyorum, lakin tamriel unlimited sürümünden eksik olan bir şey olamaz. Söylediğim gibi steam mi değil mi ona bakacaksın.

• Cok sağolun hocam. Bakalım wowdan sonra bir türlü hiç bir mmo sarmadı. Tamriel unlimited steam versiyonunu alıp deneyeyim beğenirsem morrowindi sonra alırım artk.

• Crown puanla vampırlık mı alayım thıvs guıld mı?

• ornitolog kullanıcısına yanıt
    vampiri oyun içinden olabiliyorsun crown vermene gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katıksız Manyak!

vampiri oyun içinden olabiliyorsun crown vermene gerek yok.

teşekkürler
    peki thives guild alsam mı,değer mi yoksa başka bir şey mi alsam, 2100 crown var
  • ornitolog kullanıcısına yanıt
    Eğer eso plus varsa dlc alma. Para verip aktardıysan crown'u thieves ve horns of the reach dlc lerini almanı tavsiye ederim. Çünkü bu dlc lerdeki dungeon'da düşen itemler baya işe yarıyor.
    Thieves ile gelen trial dungeonda moondancer set düşüyor, diğer dlc ile de velidret monster setini düşürebilirsin. Velidret set stamina karakterler için vazgeçilmez bir set şuan.
  • quote:

Eğer eso plus varsa dlc alma. Para verip aktardıysan crown'u thieves ve horns of the reach dlc lerini almanı tavsiye ederim. Çünkü bu dlc lerdeki dungeon'da düşen itemler baya işe yarıyor.
    Thieves ile gelen trial dungeonda moondancer set düşüyor, diğer dlc ile de velidret monster setini düşürebilirsin. Velidret set stamina karakterler için vazgeçilmez bir set şuan.

hayır plus yok, oyunla gelen crownlar var sadece. o halde thievs alayım.
  • Ayın 28 ine kadar steamde indirim var, oyunun temel paketi 27tl ye geliyor 66 tl de morrowind toplam 93 Tl ye düşmüş durumda.Alacak arkadaşlar kaçırmasın bu saatten sonra morrowindsiz tek başına indirime gireceğini sanmıyorum.
  • Oyuna yeni başlıyorum. Morrowind ile birlikte aldım.
    Solo oynamak durumundayım oynayan başka arkadaşım yok.

Tek başıma oynaması en kolay. Zorlanmadan quest yapabileceğim Class/Build tavsiye edermisiniz.
    Varsa rehber dökümanı vs linki. Süper olur.
  • 
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.