Şimdi Ara

The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY ve Skywind Türkçe Çeviri [Ana Oyun & Tribunal: %100] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
26
Favori
20.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zebercet

Umarim subat gibi cikar yama. Emeginize saglik.
    Sağolun ama o kadar kısa zamanda çıkması mümkün değil maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lechuck kullanıcısına yanıt
    Hergün gelip kontrol ediyorum gelişme var mı diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackTim

Hergün gelip kontrol ediyorum gelişme var mı diye
    Bu aralar herkesin vizeleri vs. vardı. O yüzden son güncellemeden sonra pek bir ilerleme olmadı. Bu hafta sonundan itibaren çeviriye devam edeceğim. Elimizden geldiğince hızlı olmaya çalışıyoruz ama okul ve iş gibi şeyler çevirinin aksamasına neden olabiliyor.

• Bu arada şimdiden çevirdiğimiz Morrowind'e ait lore kitaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Oblivion ve Skyrim kitapları ile karışık listelenmiş haldeler:
    https://wiki.elderscrollsturk.com/kitaplar/

Ayrıca Vivec'in 36 Söylevi'ni de buradan okuyabilirsiniz:
    https://wiki.elderscrollsturk.com/vivecin-36-soylevi/

• her ne kadar grafikleri eskisede oyun başyapıttır. oynamayanlar çok şey kaybeder . ben 3 kez bitirdim türkçe yama gelince tekrar oynarım.

• Skywind'in yeni videosu ile birlikte biz de konuyu güncellemiş olalım (Videonun Türkçe altyazısı var, ayarlardan açabilirsiniz.). Bizim de hâlâ çevirmen eksiğimiz var, bu yüzden yeni çevirmenler aramaya devam ediyoruz

Çeviri durumuna gelince de, hırsızlar loncasına ait diyalogların çevirisi bitti ama gözden geçirilip ana dosyaya kopyalanması gerekiyor. Ana görevlerin ve diğer yan görevlerin çevirisi de devam ediyor.

Şu modu sayenizde Türkçe oynayacağız ya ne kadar teşekkğr etsek az.
  • Efsane olucak efsane.
  • İlk günden beri takipteyim. Sabırsızlıkla bekliyorum

• Çevirinin son durumu:

The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY ve Skywind Türkçe Çeviri [Ana Oyun & Tribunal: %100]

En sağdaki sayı toplam metin sayısı, en soldaki de çevrilmemiş metin sayısı. Bu arada şu an aktif olarak çeviri yapan ben dahil sadece 3 kişi var. O yüzden biraz yavaş ilerliyoruz.
    Şu yamanın bir gün çıkacağını bilmek bile güzel. Kolaylıklar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Şu yamanın bir gün çıkacağını bilmek bile güzel. Kolaylıklar dilerim.
    aynen öyle merakla beklemedeyiz.
    İşiniz gerçekten zor ama başaracağınıza eminim kolay gelsin tekrardan.
  • Oblivion oynadım 500 den fazla oyun bitirmişimdir en çok akılda kalan ve begendigim oyun oblivion oldu. Bu oyunu çok merak ediyorum yaza çıkar mı acaba?
  • harunefetr kullanıcısına yanıt
    Yaza çıkması şu an için zor gözüküyor. Fakat şu an çevirdiğimiz diyalogların çoğu uzun ve genelde tekrar etmeyen diyaloglar. Şu an çevrilecek 19 bin tane diyalog kaldı, o kalanların 8 veya 10 bin tanesi daha kısa ve kendini tekrar eden cümlelerden oluşuyor. O kısma gelince biraz daha hızlanabiliriz ama o zamana kadar şu anki hızda ilerlemeye devam. İlerde çeviri yapan kişi sayısı artar mı azalır mı onu da bilemiyorum tabii.
  • mevcut ilerlemeyi paylaşsanız ucundan tatsak

• quote:

Orijinalden alıntı: AlptekinCK

mevcut ilerlemeyi paylaşsanız ucundan tatsak
    Paylaşamam çünkü yamayı oyuna atınca bazı hatalar alıyorum ve onları çözmekle en son uğraşacağım. Ayrıca diyalogları sırayla çevirmiyoruz ve birden farklı katagorideki diyaloglar tek bir görevde çıkabiliyor, o yüzden de görevlerin çoğu tamamen Türkçe değil. Böyle oynamanın da pek bir manası olmaz zaten.

• Morrowind gibi bir şaheseri unutmamanız isabet olmuş. Kolay gelsin hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi çalışmalar, yama ne durumda? siteyi 2 aydır güncellememişsiniz merak ettim :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.