Şimdi Ara

The Dwarves Resmi Türkçe Yama Projesi ( YAYINLANDI ! ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
3
Favori
4.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Humble Bundle sitesinde şu an %40'lık bir indirim mevcut. Dileyenhttps://www.humblebundle.com/store/the-dwarves?linkID=&mcID=102:58c2f5b82190d4021f8b4567:ot:56e73641733462ca89843252:1&utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=2017_03_20_THQNordic_Store_March2017&utm_content=Grid_Image linki üzerinden satın alma işlemi yapabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Oyun az daha indirim görsün bende alacağım. Adamlar steam üzerinde türkçe yapmışlar oyunu bizede almak düşer. Emeği geçen herkese teşekkürler. Yapımcılar böyle güvenebileceği bir ekip olduğunu bilirlerse steam üzerinden oyunu türkçe dil desteği eklemeye olumlu bakarlar. Bu yüzden devamlılık önemli technogame!

Bizim de amacımız kesinlikle devamlılığını sağlamak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsRuleS -- 20 Mart 2017; 21:48:53 >
  • Emeği geçen ve katkı sunan herkese sonsuz teşekkürler. Yakın zamanda oyunu alıp denemeyi düşünüyorum, şahane bir çalışma olduğundan şüphem yok. Ayrıca resmi bir çalışma olmasından dolayı tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

Emeği geçen ve katkı sunan herkese sonsuz teşekkürler. Yakın zamanda oyunu alıp denemeyi düşünüyorum, şahane bir çalışma olduğundan şüphem yok. Ayrıca resmi bir çalışma olmasından dolayı tebrik ederim.

Sağolasın dostum umarım beğenirsin :)

• The Dwarves Resmi Türkçe Yama Projesi ( YAYINLANDI ! )

• Cüceler geldi, darısı devlerin başına. Ellerinize sağlık, bekliyoruz diğer başarılı çalışmaları...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Cüceler geldi, darısı devlerin başına. Ellerinize sağlık, bekliyoruz diğer başarılı çalışmaları...

İnşallah gelecek elbette :) Üzerinde çalışmaya başladığımız oyunlarımız ve anlaştığımız oyunlar var. Bitirdikçe duyurularını yapmaya devam edeceğiz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AsRuleS

quote:

Cüceler geldi, darısı devlerin başına. Ellerinize sağlık, bekliyoruz diğer başarılı çalışmaları...

İnşallah gelecek elbette :) Üzerinde çalışmaya başladığımız oyunlarımız ve anlaştığımız oyunlar var. Bitirdikçe duyurularını yapmaya devam edeceğiz :)

Üstteki resim nedir peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

quote:

Orijinalden alıntı: AsRuleS

quote:

Üstteki resim nedir peki

Zamanı gelince duyurusu yapılacak :)

• Arkadaşlar hepinize gerçekten çok teşekkür ediyoruz.

THQ Nordic'ten gelen son mesajı sizlerin huzurunda paylaşıyorum:

" Hello!

We are evaluating right now what game we could do for the Turkish Market. I loved to work with you guys. I’ll let you know! "

Gerisi sizlerin takdiridir :) Herkese sonsuz teşekkürler :))
  • AsRuleS kullanıcısına yanıt
    Oynamayacağım bir oyun ama indirime girdiğinde çekeceğim hemen :)
    Bravo, tebrik... bu referansı iyi kullanırsınız umarım. Darısı diğer büyükbaşların başına...
  • Thq nordic'le olan iş ilişkiniz pek iyi gitmedi herhalde?
    son zamanlarda peş peşe oyun çıkaran atak bir firma olamasına rağmen haberler gelmez oldu.
    Umarım bir sorun olmamıştır da yeni projelerle sizi bir arada görmeye devam ederiz.
    Ha nereden esti kardeşim şimdi bu diyenler içinde Battle Chasers: Nightwar oyununu incelerken diyeyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robot Marvin

Thq nordic'le olan iş ilişkiniz pek iyi gitmedi herhalde?
    son zamanlarda peş peşe oyun çıkaran atak bir firma olamasına rağmen haberler gelmez oldu.
    Umarım bir sorun olmamıştır da yeni projelerle sizi bir arada görmeye devam ederiz.
    Ha nereden esti kardeşim şimdi bu diyenler içinde Battle Chasers: Nightwar oyununu incelerken diyeyeyim.

Biz görüşmelerimize devam ediyoruz. THQ Nordic ile olan görüşmelerimiz sadece tek oyun üzerine değil tüm oyunlarıyla ilgilidir. Teklifimizi ilettik, cevap bekliyoruz. Ama bunun hangi oyun için olduğunu maalesef açıklayamamaktayız. Teşekkür ederim.

bu haberi duyduğuma gerçekten sevindim umarım her oyuna gözü kapalı onay verecek hale gelir firmalar. Thq ya son dönemde ayrı bir sempatim var, ortaya çok güzel işler çıkarmanız dileğiyle.

Dwarves oyununu alıp oynamıştım çeviriyi beğenmeme rağmen oyun, türü seven beni bile pek içine çekmemişti. Satışların düşük kalacağını thqnun tr desteğini çekeceğini düşünerek yazdım yukarıdaki mesajı. işlerin böyle olmadığını tünelin sonunda ışık olduğunu duymak içimi rahatlattı.
  • Robot Marvin kullanıcısına yanıt
    Bu işler pek belli olmuyor. Örneğin şu sıralar başka bir firmanın oyunu için Türkçe dublaj çalışmasını görüşüyoruz. Her an her şey olabiliyor :)

• Dublaj güzel haber.

Umarım işi sonuçlandırır. İşinizi bir sonraki seviyeye geçirirsiniz. Sanırım ilk dublaj işiniz olacak.

• Dublaj işi bambaşka noktalara götürür umarım başarıyla sonuçlandırırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robot Marvin

Dublaj güzel haber.

Umarım işi sonuçlandırır. İşinizi bir sonraki seviyeye geçirirsiniz. Sanırım ilk dublaj işiniz olacak.

Doğru, ilk dublaj işimiz olacak :) O yüzden bizler de çok heyecanlıyız :D Anlaşmalı stüdyomuz hazır, görüşmeler olumlu sonuçlanırsa çalışmalara başlanacak :)

• Gothic serisi ve Risen oyunlarının yapımcısının yeni rpg oyunu gelecek önümüzdeki yıl, oyunun ismi ELEX. Ben bu oyundan umutluyum açıkçası çeviri noktasında, böyle büyük rpg yapımlarının resmi olarak yerelleşmiş biçimde piyasaya çıkması lazım yavaş yavaş.

Şimdi baktım da oyun 17 ekimde çıkacakmış yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 5 Ekim 2017; 0:37:35 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.