Şimdi Ara

The Dwarves Resmi Türkçe Yama Projesi ( YAYINLANDI ! ) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
3
Favori
4.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bedava desen bizim koyde kimse indirip oynamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capcuk

bedava desen bizim koyde kimse indirip oynamaz

Kısmet, keşke internet olsaydı sizin köyde..
  • Çok güzel bir haber yama içinde teşekkürler :)
  • Oynanış sıra tabanlı sanırım, hikayesi bir romandan alınmış şans verilip oynanabilir. Oyun ortalama bir puan almış ilk gördüğümde gözümü korkuttu. Sonra biraz bana Blackguards'ı anımsattı düşük puanına rağmen oyunu sevmiştim belki The Dwarves'u da severim. Aklıma takılan tek soru bir RPG oyunu nasıl olur da 10 saat gibi kısa bir sürede biter yahu.
  • Yama için teşekkürler darısı thq nordicin bir başka oyunu olan titan quest anniversary editiona :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunefetr

Yama için teşekkürler darısı thq nordicin bir başka oyunu olan titan quest anniversary editiona :)

Ooo orada bur bakalım thq nordic ileri ki projeleri için anlaşma yapmıştır bence geçmişe dönemezler -titan quest imkansız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozepud

Oynanış sıra tabanlı sanırım, hikayesi bir romandan alınmış şans verilip oynanabilir. Oyun ortalama bir puan almış ilk gördüğümde gözümü korkuttu. Sonra biraz bana Blackguards'ı anımsattı düşük puanına rağmen oyunu sevmiştim belki The Dwarves'u da severim. Aklıma takılan tek soru bir RPG oyunu nasıl olur da 10 saat gibi kısa bir sürede biter yahu.

Oyun sıra tabanlı değil, fantastik RPG ( RYO ) türünde. Sadece taktiksel RPG öğesi olduğu için, oyunu istediğin zaman durdurup taktik ve strateji belirleyip ona göre oyunun gidişatına yön verebiliyorsun.

10 saatte biten, oyunun ana senaryosu. Türkçe dil desteğiyle beraber getirdikleri modlarla bu süre artık çok daha uzun bir süreye çıktı, hem de ücretsiz.

Eğer romana göre gidilirse ve bütçe durumları el verirse devam oyunları çıkma ihtimali yüksek.

• Oyunu bu gün bitirdim. Sefer modunun dışında bir modda oynamadım. Çeviriyi kalite olarak çok beğendim. Bir kaç sıkıntı gördüm. Gördüğüm yerleri de size mail olarak attım. Türü sevmeme rağmen oyunu pek beğenmedim. Bayağı bir senaryosu olduğunu düşünüyorum. Türde bu kadar kaliteli oyun çıkarken çok arkalarda kalıyor bence. Savaş sistemi desen tam bir keşmekeş. Oyun Soul serisi vb. Oyunlar gibi zor olmasa da zorluğu en kolaya çektim ki saçma bir sebepten ölüp bidaha aynı bölümü oynamak zorunda kalmayayım. Umarım THQ oyun satmadı diye desteği kesmez. Bu oyunun sadece burada değil. Yurtdışında da az satacağını düşünüyorum. Darksiders gibi serilerin yeni oyunlarının Türkçe gelmesi ihtimali çok güzel olsa da kaderi belirleyen maalesef kötü olan bu oyunsa ihtimal çok düşük. Tekrar söylemek isterim ki amacım kimseye taş atmak değil. Oyun az satarsa bunda ki en az sorumlu technogame olur. THQ hatayı kendinde arayıp bize sağlam bir oyunla bir şans daha vermeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robot Marvin -- 16 Mart 2017; 5:51:57 >

• Unutmadan söyleyelim, birkaç gün içinde oyunun terimler sözlüğü de konuya eklenecek :)

• AsRuleS bir konu var ve herkes açıklığa kavuşmasını bekliyor. THQ Nordic'in eski oyunlarının çevirisi yapılacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozepud

AsRuleS bir konu var ve herkes açıklığa kavuşmasını bekliyor. THQ Nordic'in eski oyunlarının çevirisi yapılacak mı?

Bu tamamen firmaya bağlı. Ancak bizim gönlümüzden geçen yeni oyunlar elbette. Duruma göre değerlendirilebilecek bir konu bu.
  • Terimler sözlüğü konunun ilk mesajına eklenmiştir.
  • AsRuleS kullanıcısına yanıt
    bu lafı duymamış olalım titan quest gibi bir oyun yeni eski gibi bir klasa gircek oyun degil ki. Efsane bir oyun :)
  • quote:

bu lafı duymamış olalım titan quest gibi bir oyun yeni eski gibi bir klasa gircek oyun degil ki. Efsane bir oyun :)

Burada oyun değil Türkçe tartışılıyor arkadaşım, oyuna laf eden kim? :)

Şunu bilmek gerek: Firmalar geçmişe değil ileriye bakar, o yüzden yeni çıkış yapmış/yapacak oyunların Türkçe olma ihtimali her zaman daha yüksektir. Ben oyuncu gibi bakmakla beraber profesyonel olarak da bakmak zorundayım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AsRuleS

quote:

Burada oyun değil Türkçe tartışılıyor arkadaşım, oyuna laf eden kim? :)

Şunu bilmek gerek: Firmalar geçmişe değil ileriye bakar, o yüzden yeni çıkış yapmış/yapacak oyunların Türkçe olma ihtimali her zaman daha yüksektir. Ben oyuncu gibi bakmakla beraber profesyonel olarak da bakmak zorundayım :)

Yeni Thq Nordic oyunlarından bahsetmişken tahminen bir sonraki Technogame projesi Battle Chasers: Nightwar olacaktır. Bildiğim kadarı ile Greenlight oyunu yani anlayacağınız bağımsız yapımcı geliştiriyor Thq Nordic tarafından yayınlanacak. :)

• Oyun az daha indirim görsün bende alacağım. Adamlar steam üzerinde türkçe yapmışlar oyunu bizede almak düşer. Emeği geçen herkese teşekkürler. Yapımcılar böyle güvenebileceği bir ekip olduğunu bilirlerse steam üzerinden oyunu türkçe dil desteği eklemeye olumlu bakarlar. Bu yüzden devamlılık önemli technogame!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 20 Mart 2017; 1:3:5 >
  • yalnızca steam değil, playstation ve xbox platformlarına da eklendi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergeant Duffin

yalnızca steam değil, playstation ve xbox platformlarına da eklendi :)

Bunu bilmiyordum gerçekten güzel haber. Yayımcı thq idi sanırım her platformda oyuna türkçe eklemişler bu thq ile ilişkilerde güzel başlangıç olabilir umarım gelecek oyunlarda da böyle güzel adımlar atılır.
  • Thq nordic bir Darksiders getirse üstüne bir de Türkçe getirse..

• AsRuleS kullanıcısına yanıt
    Hocam pek olayları bilemem tabi ama profesyonelce bakacaksanız bu işe titan quest adlı oyunumuz yeteri kadar satmış bir oyuna benziyor trde. Yani profesyonelce çevirebilirsiniz aslında tabi şartlar oluşur mu orası sizin bileceginiz iş. :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.