Şimdi Ara

The Division [PS ANA KONU] | Rehber (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
30
Favori
20.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk sayfada melkor 23 hocama teşekkürler yine güzel bi yazı yazmış sağolsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

Landmarks dolu yada bos kasit nedir?
    Bende suan 6dz key var uplayden gelme. Bunlar herzsmn uzerimde mi olacak. Basedeki kutuya ekleye bilr miyim?

Dolu ise içinde düşmanlar var demektir, gider boss'u kesersin ödülünü alırsın. DZ key inventory'de yer kaplamıyor, bazı Contaminated ve Landmark bölgelerinde DZ key ile açılan sandıklar var, bunlardan High End eşya düşebiliyor, anahtarları orada kullanacaksın. Sandıklar 1 ya da 2 saatte bir reset oluyor.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Peki sandiklari acmak key kullanmak icin dz de 30lvl mi olmak gerek? Yoksa sandigi acip cikanlari kullanmak icin mi 30 lvl olmak gerek?

Bi gelip bizi avlayip keylerden olmamak istiyorum o yuzden uzerimde tasimak istemiyorum 6 keyi birden. Onun icin bi saklama önlem var mi?

• Arkadaşpar ps4 ve pc den arkadaşla oyunuya bilirmiyiz aynı grupta

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    @melkor23 Hocam hazırladığın rehberler gerçekten takdire şayan,özellikle Bloorborne için hazırladığın rehber ben dahil birçok arkadaşa ciddi manada yardımcı olmuştu.

Umarım Dark Souls 3 için de geniş kapsamlı bir rehber hazırlarsın,merakla bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkxking35

Arkadaşpar ps4 ve pc den arkadaşla oyunuya bilirmiyiz aynı grupta

maalesef oynayamazsınız.
  • eline sağlık hocam çok işe yaradı gerçekten.

• Gerçekten çok başarılı bir yazı olmuş, açıklamaları tam yerinde çok teşekkürler.

Oynayan arkadaş var ise uplay den Utku_Ulu eklerseniz birlikte oynayalım. 4lü partiler kurmak çok zor arkadaş/tanıdık bulmak lazım.
  • saglık çanta kapasitesi ve dps artırmak için ne yapmak lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoDoking -- 3 Nisan 2016; 20:06:57 >
  • Yaratıpta bir süre oynadığımız karakteri..
    daha sonra tamamıyle silip yeni baştan yaratarak oyuna tekrar başlayabiliyormuyuz?
  • 50 Rank item veya blueperntları 50 rank olunca mı kullanıyoruz dz de

• Gear Score Gear Set nasıl yukseltilir arkadaslar

• Melkor kardeşim ellerine sağlık sadece küçük bir düzeltmede bulunayım advance weponary vendor da lvl 30 olunca high endlerde dahil oluyor sarı itemler yani bilgin olsun

• Haritada intel içeriklerinin sadece bir kısmı gözüküyor tamamın gözükmesi için ne yapmak gerek?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @melkor23 ve @MacGyver. Teşekkürler arkadaşlar elinize sağlık faydalı bilgiler.
  • Harika bir rehber emeğinize sağlık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para birimi değiştirme merkezi neresi bilen var mı ?

• arkadaşlar oyunu iyi bilen bili yardımcı olabilirmi dps gücünü arttırmak istiyoruz hangi skill talent vermeliyiz
  • Bende yeni başlayanlardanım. Rehber için teşekkürler baya bir işime yarıycak. Elinize sağlık .
  • kardeşim ellerine sağlık cok güzel bir rehber oldu gerçekten oyunda cok fazla yardımcı oldu bu rehber bana sağolasın
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.