Şimdi Ara

The Division mı Rainbow Six : Siege mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
3
Favori
1.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu iki oyun arasında kararsız kaldım biliyorum birbirinden farklı yapıya sahip oyunlar ama verdiğim paraya değmesini istiyorum sonuçta ucuz oyunlar değiller.Divisionun betasını oynamış olanlar ve Siegeyi oynamış olanlar cevaplarsa sevinirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• The Division'ın betasını oynamadım ama Siege oynadım. Öncelikle Ubisoft'u hiç sevmem fakat Siege gayet güzel bir oyun ve ilginçtir Online oynayan oyuncuların hepsi taktik yapıyor, iletişim kuruyor ve ciddi oynuyorlar. Genelde bu tarz oyunları tanıdıklarınız ile oynayın derler ama Siege'in oyuncu topluluğu gerçekten iyi. Fakat şöyle bir durum var ki Siege içerik olarak çok kısıtlı ve deli gibi satış rakamlarına ulaşmadı o yüzden verdiğiniz parayı çıkartmayabilir. The Division ise belli dolu bir oyun olacak ve yarattığı beklenti ile şimdiden milyonlarca oyuncu pre-order yaptı ve daha da satacaktır yani oyuncu bulma konusunda sıkıntı olmayacaktır. O yüzden The Division oynamamış biri olarak ne kadar ciddiye alırsınız yorumumu ama The Division para karşılığı olarak bunu daha iyi verebilir.
  • The division da da beni iten adamlarin health barı olmasi vur vur ölmuyorlar tmm rpg öğeleri taşıyor ama yapısı watch dogsla ayni bir oyuna yakismamis bence yinede tps seven ve icerik bollugundan dolayi alırdım ben

• bence division
  • tabiki The Division revaçta ama kendini tekrar etmesinden korkuyorum hani belli bir süre boyunca eğlenceli olacaktır illaki ama diyelim en iyi silahları ekipmanları yaptık ondan sonra ne olacak bir sürü videosunu izledim fakat kimse pvp yapmıyor herkes npc ye karşı savaşıyor npc ile savaşmak için de 180 lira verilmez bir oyuna bunun yanında steamde yabancı birisinin r6 siege için incelemesini okudum orda yazdığına göre oyunun bir sürü bugu varmış 180 saat oynamış bırakmış gerçi son güncellemeyle baya fix geldi yazmış ama ben hala kararsızım biraz r6 siege ye olumlu bakıyorum çünkü cs go gibi sıkmayan bir oyuna benziyor

• r6
  • Bence de six siege.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • R6 da bug var ama aşırı değil. Size de denk gelecektir ama divisiondan daha taktiksel bir oynanışı var. Daha sakin gidiyorsunuz belirli anlarda aksiyon oluyor. İki oyunu da oynadım ben olsam division alırdım ama kendini tekrar etme konusu benide düşündürüyor ama içerik olarak desteklenirse gerçekten güzel olur

• division
  • Takımın yoksa ikisindende sıkılırsın bir süre sonra.

• Takımımla beraber division'ı betası basladıgı andan ıtıbaren kesıntısız oynadık ve doyamadık. Division efsane
  • the division hikaye bitene kadar güzel olur ondan sonra dark zone girerler ama orda da kimse pvp yapmıyor saçma sapan npc ile savaşıyor bunun için mi 180 lira vereceğim ben vermem açıkçası r6 siege çok daha kendine bağlayan sonu olmayan ve esl turnuvaları olan bir oyun araştırmalarım sonucu bu kanıya vardım yorumlarınız için teşekkür ederim :)

• İki oyuna da sahibim yukarıda Kı arkadaşın dediği gibi bende ubisoft u sevmem ama siege harika bir oyun şuan 73 lvl a geldim hiç trolleyen görmedim sürekli taktik ve beraberlik var oyunda divisiona gelirsek kapalı betadan sonra gold edition siparişi verdim iki gündür ise acık beta oynuyorum dark zone gibi bölgeler sizi korkutmasın orada da beta olmasına rağmen trolleyen cok nadir ve senaryo cok iyi bütçe yetiyorsa ikisini de alin derim ha tek bir oyun olacaksa siegenin gold unu almaya gerek yok ubisoft tüm çıkacak dlc leri ücretsiz yaptı , division alacaksanız gold alın zira şimdiden duyurulan 3 dlc var

• param olsa tabi alırım ikisini de ama yok malesef :(

• Rainbow six siege sağlam oyun fakat hikayesi yok bir yere kadar oynatır.

Division al derim.
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Olay hikaye meselesi degil ki.Cs gonun da hikayesi yok ama dunyanin en fazla oynanan oyunu nerdeyse.:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • elano68 kullanıcısına yanıt
    katılıyorum ben pvp oyuncusuyum o yüzden r6 siege bana daha uygun

• Yani ikisi de farkli tarzda oyunlar Division da baya stan bir oyun ama pvpsi bana cok zevkli gelmedi.Kim dost kim dusman belli degil.Dayz gibi herkes tek olsaydi ve bir adam oldurmek icin 10-15 mermi sikilacak durumda olmasaydi cok daha iyi olurdu.Ilginc bir oyun olmus.

• İyi de bir yere kadar işte sıkıyor bi süre sonra, ayrıca division'da da pvp olayı var darkzone.
  • Dikkatli okumadiniz sanirim pvp olayi yok demedim zevksiz dedim.
    Ayrica six siegeyi de bence surekli kendini oynatan ve sikmayan bir yapiya sahip.Divisiondan cok daha uzun omurlu olacaktir diye dusunuyorum ben.
    Divisionu single olarak yapsalardi iste o zaman o oyuna super olmus derdim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.