Şimdi Ara

The Division mı Rainbow Six : Siege mi ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
3
Favori
1.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Division henüz çıkmadı ama r6
  • Divisionu bilmiyorum daha almadım ama (yakında onuda alıcam ) siege bi harika beyler bayanlar her gün oynamadan yatamıyorum gerci daha 56 saatim oldu ama 560 saatde olabilir. bug var felan diyen arkadaşlar oyunun eksikleri var ama adamlarda düzelteleri yapıyolar şimdi yani bide iki yeni oyun var bi ona düzeltme bi buna düzeltme anlayışla karşılanmalı. :D Ayrıca cok pro yorum yapan arkadaşlara sözüm siz adamlara hangi konuda sorunu söyledinizde düzelmediler benim gibi ingilizceniz my name is deniz den ileri gitmez oyun ile ilgili hiç bir geri bildiriminiz yoktur allah bilir, forumda sıkıyonuz anca. ( Gercekler acıdır ama ne yazıkki gercektir beyler bayanlar. )
  • rb6 ekibiniz varsa gerçekten zevkli bir oyun tek sıkıntısı para kazanmak zor.

Onun dışında bir sorum olucak sizlere vurma ile ilgili bir teknik veyahut taktik var mıdır ? yani ben adamı görünce sıkıyorum yarısı tavana gidiyor çok sekiyor

ama başka arkadaşları izleyince yabancı mesela sekmeden vuruyorlar acaba bir tkeniği mi var da biz bilmiyoruz :)
  • Evet kardeşim bi olayı var cs:go daki gibi recoil olayı var fareyi ona göre hareket ettiricen sıkarken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.