Şimdi Ara

The Dark Tower : Wizard and Glass (????) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
4
Favori
4.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Amazon almış diziyi hadi bakalım

Önce LOTR, şimdi bu İyi para harcıyor Amazon da.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yellow Wall

quote:

Amazon almış diziyi hadi bakalım

Önce LOTR, şimdi bu İyi para harcıyor Amazon da.

amazon prime'ın 50 milyon abonesi varmış
    geçen sene 4.5 milyar dolar harcamışlar
    bu sene de sadece lotr değil wheel of time, ringworld, lazarus ve snow crash + dark tower

bakalım çıksınlar da bi
  • Amazon kesenin ağzını iyice açmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 24 Şubat 2018; 12:14:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunun filmi çekildi, Matthew da rol aldı. Dizide de oynayacaksa umarım aynı karakteri oynar.

Bir de film begenilmemisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Amazon, The Dark Tower (Kara Kule) dizisinin hazırlıklarına başladı. Şu sıralar dizinin oyuncu kadrosu oluşturuluyor. Matthew McConaughey’in dizide oynayıp oynamayacağı belli değil.

bu kitapta matthew'in karakteri çok önemli bir rolde, filmdeki saçmalıkların aksine. kendisi oynarsa güzel olur.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin çekimlerine nisan ayında başlanacağı söyleniyor. 2020 yılında gelebilir.
  • Delgado'yu esmer yapmazlar inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus626emre -- 18 Mart 2019; 7:50:43 >
  • yunus626emre kullanıcısına yanıt
    Roland'ı siyah yaptıran güçler delgado'ya neler yapmaz

• Amazon coştu iyice

• cast belli olmuş. Jasper Pääkkönen- The Man in Black / Sam Strike- Roland.
    Idris Elba ve Matthew McConaughey dizide yoklar.
    The Dark Tower : Wizard and Glass (????)
  • Yukarıda paylaşılan roland castını gördüğümde yanlışınız olmasın roland yerine değilde eddie diye almışlardır iyi bakın yazacaktım ki....... sonra wizard and glass'ı gördüm ve roland'ın yaşı küçük olacağı için(hatta bayağı küçük) kabul edilebilir bir cast diyorum ama keşke yaşı daha küçük biri olsaydı daha iyi olurdu

EDİT:Şimdi akıllardaki şu soruyu yöneltmek lazım bu sezondan sonra roland'ı yeniden cast mı edecekler napacaklar öyle de olması lazım; inşallah makyajla falan bu çocuğu yaşlandırma yoluna girmezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 21 Mart 2019; 22:44:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: victor zsasz

Yukarıda paylaşılan roland castını gördüğümde yanlışınız olmasın roland yerine değilde eddie diye almışlardır iyi bakın yazacaktım ki....... sonra wizard and glass'ı gördüm ve roland'ın yaşı küçük olacağı için(hatta bayağı küçük) kabul edilebilir bir cast diyorum ama keşke yaşı daha küçük biri olsaydı daha iyi olurdu

EDİT:Şimdi akıllardaki şu soruyu yöneltmek lazım bu sezondan sonra roland'ı yeniden cast mı edecekler napacaklar öyle de olması lazım; inşallah makyajla falan bu çocuğu yaşlandırma yoluna girmezler
    bu sezondan sonra dizi devam edecek mi belli değil galiba

bence idare eder cast özellikle flagg tipine bakınca hissettim bir an karakteri
  • quote:

bu sezondan sonra dizi devam edecek mi belli değil galiba

bence idare eder cast özellikle flagg tipine bakınca hissettim bir an karakteri

Alıntıları Göster
    Umarım güzel bir sezon olur ve devam eder.Ve açıkçası dürüst olmam gerekirse dark tower kitap serisinde wizard ve glass'ın yeri bende her zaman ayrıdır çok daha hoşuma gitmişti serinin diğer kitaplarına göre...İlk sezonun wizard ve glass'tan başlaması bir noktada güzel bir hamle diye düşünüyorum.

Siyahlı adam konusunda ise size katılıyorum iyi bir cast olmuş. Roland konusunda da ben okeyim. Oynayan çocuk kim bilmiyorum ama gözümde oturtabiliyorum küçük roland'ı; en azından görünüş olarak(siyahi yapmadılar ya buna da şükür)

EK:Susan Delgado çok önemli onu merakla bekliyorum kesinlikle güzel ve beyaz biri olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 22 Mart 2019; 1:7:8 >

• quote:

Umarım güzel bir sezon olur ve devam eder.Ve açıkçası dürüst olmam gerekirse dark tower kitap serisinde wizard ve glass'ın yeri bende her zaman ayrıdır çok daha hoşuma gitmişti serinin diğer kitaplarına göre...İlk sezonun wizard ve glass'tan başlaması bir noktada güzel bir hamle diye düşünüyorum.

Siyahlı adam konusunda ise size katılıyorum iyi bir cast olmuş. Roland konusunda da ben okeyim. Oynayan çocuk kim bilmiyorum ama gözümde oturtabiliyorum küçük roland'ı; en azından görünüş olarak(siyahi yapmadılar ya buna da şükür)

EK:Susan Delgado çok önemli onu merakla bekliyorum kesinlikle güzel ve beyaz biri olmalı

Alıntıları Göster
    anası babası gösterilecek mi acaba, roland'ın arkadaşları var cadı var. heyecanlandım şimdiden
    bir de benim en çok istediğim
    finalde şöyle gerçek zamana dönseler roland'ın etrafında hikayeyi dinleyen üçlüyü ve oy'u gösterip bitirseler, uzaktan falan da olur yüzlerinin görünmesine gerek yok

• Kovboy

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    Birden susan açıklandı diye heyecanla girmiştim.Okuyalı uzun zaman geçti ama yanlış hatırlamıyorsam kitapta bir haydut grubu vardı.Onlardan biri veya başı olabilir
  • quote:

Birden susan açıklandı diye heyecanla girmiştim.Okuyalı uzun zaman geçti ama yanlış hatırlamıyorsam kitapta bir haydut grubu vardı.Onlardan biri veya başı olabilir
    evet big coffin hunters. üç kişiler. eldred jonas karakterini oynayacak muhtemelen. kovboy diyince şaşırdım ben
  • anakarakter zenci olmasında içine edilmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

anakarakter zenci olmasında içine edilmesin
    ana karakter seçildi siyah değil
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.