Şimdi Ara

The Dark Tower : Wizard and Glass (????) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
4
Favori
4.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel olur umarım rolandı izlemek süper olur HBO bu işin altından kalkar inşallah.
  • Konu ta ne zaman acılmıs henuz haber yok mu
  • Ben de takipte kalıyım
  • önce film olucak dendi sonra dizi şimdi hiç bir şey yok yattı mı acaba ? bide harem diye starz dizisi gelicekti oda yattı galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

önce film olucak dendi sonra dizi şimdi hiç bir şey yok yattı mı acaba ? bide harem diye starz dizisi gelicekti oda yattı galiba

Film projesini Warner Bros reddetti. Ardından ses çıkmadı bir daha. 3 uzun metrajlı film, 2 de tv serisi olarak düşünülüyordu.

Hbo bu seriyi uyarlayacaktır ama, bence Game of Thrones sonrası olabilir.
  • Eğer böyle bir şey olursa efsane olur mesaj bulunsun
  • 2011 den beri bunu mu bekliyosunuz?
  • Geçtiğimiz aylarda yapımcı Ron Howard proje üzerinde çalıştıklarını belirtmiş, yani bir şekilde izleyiciye sunulacak.
    Önceki mesajlarımda bahsettiğim gibi; film ve dizi olarak mega bir proje düşünülüyor.

http://www.slashfilm.com/ron-howard-the-dark-tower-is-alive-enjoying-quiet-development/
  • Javier Bardem oynayabilirmiş çıkarsa, yok artık Daniel Day-Lewis sayın seyirciler

Edit: Russel Crowe'da oynayabilirmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professional Geek -- 9 Ağustos 2014; 22:28:47 >
  • İşin içinde roman varsa bu diziden hayır gelmez zira forumun über kitap okuyucuları bu konunun da içine edecektir.
  • Stephen King'in Stephen King olduğu kitap serisidir kara kule serisi.Stephen King ve HBO ikisi bir arada ise kötü bir şey ortaya çıkması imkansız.Merakla beklıyorum.
  • Serinin dizisinin çekileceği garanti mi? Epey olmuş konu açılalı da..
  • Şansa bak 1 hafta önce serinin ilk kitabını aldım
  • Gercekten muhtesem bir seri. Ins dizi olarak uyarlanir da izleriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

İşin içinde roman varsa bu diziden hayır gelmez zira forumun über kitap okuyucuları bu konunun da içine edecektir.

Edeceğizdir elbette, izle bak gör hele
  • ' Gordon'u nah alırlar ' manşeti geldi aklıma. :)
  • HBO henüz projeden vazgeçmemiş ama sözde çalışmalar devam ediyormuş. Game Of Thrones çalışmaları iki yıl sürdü bu 3. yılı dolduruyor, çoktan umudumu kaybettim.
  • Dört yıl geçmiş haberler yeni çıkıyor Hem film serisi hem de dizi olarak düşünülüyormuş.
    http://bloody-disgusting.com/news/3339655/stephen-kings-dark-tower-series-coming-silver-screen-tv/

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    Nihayet yıllar sonra dedikodulardan çıkıp resmi bir haber gördük. Maddi kaynak bulunamaması yegane sebepti aslında. Sony tek girmiyordu. MRC ile beraber kaynağı sağlayacakmış.

İlk kitap The Gunslinger ile seri başlayacak. Yönetmen-yazar ikilisi ise Akiva Golsdman ve Jeff Pinkner olmuş. Zannediyorum Stephen King de projenin içinde bulunur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.