Şimdi Ara

The Dark Tower : Wizard and Glass (????)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
4
Favori
4.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Dark Tower : Wizard and Glass (????)

HBO uzun zamandır konuşulan Stephen King roman serisi The Dark Tower'ı dizi olarak uyarlayacak.

Kitabın konusu: Seride, King'in yarattığı fantastik bir paralel evren olan orta-dünya'da, hayatta kalmış son silahşör olan Roland'ın, geçip gitmiş dünyanın kötü gidişatını durdurmak için varlığın merkezi olan Kara Kule'ye yaptığı tehlikeli yolculuk anlatılıyor.

Yapımcı Brian Grazer, geçtiğimiz gün MTV'ye yaptığı açıklamada, ''The Dark Tower'ın TV serisini HBO ile beraber yapmak için çalışıyoruz. Bu konuda iki taraf istekli vaziyette. Bazı aşamalardan sonra umuyoruz ki bunu gerçekleştireceğiz.'' ifadelerini kullandı.

Kara Kule (The Dark Tower), Stephen King'in yaratmış olduğu 7 kitaptan oluşan mitosun adıdır.
    8.kitap, Anahtar Deliğinden Sızan Rüzgâr (The Wind Through the Keyhole) 2012 yılında çıkacaktır.

Stephen King tarafından yedi romandan oluşan “The Dark Tower” serisinin ilk romanı 1982 senesinde yayınlanmıştı:
    - The Dark Tower: The Gunslinger (1982)
    - The Dark Tower II: The Drawing of the Three (1987)
    - The Dark Tower III: The Waste Lands (1991)
    - The Dark Tower IV: Wizard and Glass (1997)
    - The Dark Tower V: Wolves of the Calla (2003)
    - The Dark Tower VI: Song of Susannah (2004)
    - The Dark Tower VII: The Dark Tower (2004)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• sağlam bir seri ve yine hbo

2.Game of thrones vakası olur umarım
  • Hbo ise süper. Kara Kule serisini okumayı çok istedim de hem kalınlar zamanım yok pek hem de biraz pahalı.
    Takip mesajımız bulunsun
  • Haber varmı bundan? Game of Thrones'den sonra böyle kitapların dizi olması daha güzel gibi geliyor bana... Üstelik işin içinde HBO varsa diyecek söz yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afsdfas -- 20 Kasım 2011; 1:43:47 >
  • Hell on Wheels'de Cullen Bohannan karakterini canlandıran abimizi görür görmez aklıma Roland Dechain geldi. O oynayadı keşke. Herifin "Yeah.." diyişinde bile bir silahşör havası var be.
  • HBO çalışıyor
  • Takip
  • Efsane olur
  • daha okumadım bile lan az beklesinler
  • Hakkını vererek yaparlarsa muhteşem olur hastalık derecesinde bağlar hele 3. kitap çorak topraklar'ın başarılı uyarlaması felaket olur...
  • HBO yapıyorsa izlenir arkadaş
  • HBO her zaman kaliteli diziler yapar bu da olur
  • HBO bu kaliteli kitapları dizi yapsın hep böyle izlenir valla. Lotr'u dizi yaptıklarını falan düşünemiyorum
  • Dizi hakkında herhangi bir gelişme şu an için yok. Projeye başlansa güzel bir seri ortaya çıkacak. Umarım iptal edilmez.
  • İlk sayfa hakları elimizde bulunsun
  • yaparlarsa süper
  • ohara mükemmel olur diyorum heleki 8.kitap çıkmış ve önceki yaşamdan boşlukların doldurulması başlandıktan sorna vazgeçilmez olur..HBO işini biliyor :)
  • 8. kitap ne zaman çıkacak bilen mi arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirra_kadem

8. kitap ne zaman çıkacak bilen mi arkadaşlar?

2012 yılının ilkbahar aylarında çıkacak deniliyordu. Yakın zamanda çıkar sanırım. Zira şimdiye dek rast gelmedim.

Bu arada dizinin çekimlerine 2013 yılının ilk aylarında başlanabilirmiş. Er ya da geç bu seri dizi olacaktır.
  • Kanal D buranın romanlarını dizi yapar HBO'da oranınkileri
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.