Şimdi Ara

The Callisto Protocol (Çıktı) [ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
574
Cevap
18
Favori
30.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunun son hali nedir ? Sorunsuz oynayabiliyor muyuz ?  

• ozr2pkr kullanıcısına yanıt

Üstadım şansını dene :) Oldu diyen var, benim gibi ilk günden farkı yok diyende.. Bu arada İ5(11.Nesil) ,16 GB RAM , RTX3050 var pc var ama en düşük ayarlarda, özellikleri kapatsam bile akarken birden sürünmeye başlıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunTeRFoReWeR -- 8 Aralık 2022; 16:42:21 >
    Sorun yok şuan rtx kapalı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dün gelen güncellemeyi bugun deneme fırsatı buldum. rtx3080 ile 1440p ultra preset 100-110fps yağ gibi akıyor bu sefer. fsr quality.

başta böyle çıkarmaları lazımdı ama bi rezillik yaşattı işte oyun şirketi.

• HunTeRFoReWeR kullanıcısına yanıt

Cyberpunkın çıktığında performans sorunu yoktu 1660 super gibi bir kartla texture ayarı ultra geri akaln ayarlar en düşükte 75 fps sbit oynadım. Grafikler kner tırıklanması pürüssüzdü. Oyun AA ayarı yaptımıyor ne tırıklıydı ne bulanık. Oyunun graikleri iyiydi.

• Yok ben konsol mağduruyum.. Çıktığında xbox one/ps4 tarafı skandaldı.. Pc de evet sorun yoktu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rtx kapalı sorunsuz oynatıyor.ama eski hali sanki daha mı iyi neydi grafikler downgrade yemiş gibi

• GOKHAN 07 G kullanıcısına yanıt

Hocam o oyunu rtx kapalı oynadıktan sonra oynamanın bir mantığı yok bence.

Not: bir ps5 sahibi

Valla hocam acincada 80 100 arası fps ama ben Bi farkını goremedim

• Bu rtx dlss ve fsr in yanında çok boş beleş teknoloji geliyor getirisi az götürürüsü çok en az 50 fps oynuyor

• Anonymous'un yaması büyük ihtimalle bu haftasonu çıkıyor oyunu hiç açmadım yamayı beklediğim için benim için sıkıntısız bir deneyim olacak şanslıyım bu konu da :)

• Bıyıklı Bey kullanıcısına yanıt

hikaye iyi olmadıgı için çok önemli değil o yama.

• GOKHAN 07 G kullanıcısına yanıt

rtx açıp kapamakla bir farkı yok.en etkisiz rtx özelliklerine sahip oyun.fsr ile de native olarakta bir farkı yok.

hdr açıyorum çok daha güzel yapıyor onun yerine.rtxsiz oynamak daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: rerea

hikaye iyi olmadıgı için çok önemli değil o yama.

Oynamadan yorum yapmam hocam yorumlara da aldanmam hikâyesi iyi veya kötü anlayarak oynamak bambaşka.

• Dövüş mekaniklerini görünce direk iade ettim.  

Oyunun şu anki haliyle RT neredeyse kullanılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 11 Aralık 2022; 15:2:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu yaklaşık 12 13 saat mi ne oynadım ve son 3 4 saattir fikrim değişti.new game plus yapmayı düşünüyodum fakat artık değil gereksiz yere çok uzatmışım çok dolanmışım.bu da haliyle oyuna doydurdu.evet güzeldi başta bitmesini istemiyordum.ama son 3 4 saattir bitse de gitsek moduna girdim.sona yaklaştıkça fikrim değişti.ama her haliyle kendini oynattıran oyun oldu benim içim.

• Oyunu en yüksek ayarlarda sorunsuz oynuyorum. Türkçe yamasıda gelince tadından yenmiyor. Türkçe dil sayesiden oyunun zevki daha fazla.Hikaye ilerleyişi sürükleyici sonuçta bir dead space yapim :P .Şaka bir yana oyun güzel , oynamızı tavsiye ederim. Hikayeye yenilik katmişlar. Sadece üzüldügüm , Silah icerikler cok az , belliki bu oyunun 2.si %100 gelicek.. daha fazla icerik ve dolu dolu hikayesiyle. Zannediyorum dlc'nin cıkması fazla mümkün.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.